TAKO 24.-25.08.2019 agility võistluse abilised
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTU
1
Abilise nimiE-postLaupäev, 24.08.2019Pühapäev, 25.08.2019Märkused
2
A3TiimivõistlusA1 ja A2 (toimuvad samal ajal)A0 ja veteranA3A0 ja veteranA1 ja A2 (toimuvad samal ajal)
3
Tiina Jürjotiina.jyrjo@gmail.comxxx
4
Rita AnnusxxxxxA1 ja A2 sõltub ajakavast
5
Ülli Saaryllisaar@gmail.comx
Jooksen veterane Kustiga, caciagi rajal ei saa seega abis olla
6
Evi Reitelxxxsaan olla kella 15:00
7
Tiina T-Ttiinateng@hotmail.comxxxxx
8
Relika Järveotsxxxx
9
Kristina Graukristinagrau@hotmail.comxxxxxxx
10
Reet VoltReet.volt@gmail.com xx
11
Viktoria J.xx
12
Keida Raamatkeida.raamat@gmail.comxxtahaks olla A1 toimkonnas
13
Merike Kodanipork
merike.kodanpork@gmail.com
xx
14
Jana Järskxx
15
Kristina Lukašejeva
kristina.lukasejeva@gmail.com
xx
16
Andres Tuulex
17
Mirjam Kivinukmirjam.kivinuk@gmail.comx
18
Jelena Dolskijelena.dolski@gmail.comxxA1
19
Marta Miilmartamiil99@gmail.comxxx
20
Monika Adamsonmonika@paar.eexx
21
Inge Ringmetsinge@ut.eexxxx
22
Epp Keevallikepp@keevallik.eeXXXXX
Saan olla A1, välja arvatud A2 mini ajal ning A0, kuni veteranideni
23
Kati Elveltkati.elvelt@gmail.comxxx
24
jelena marzaljuksagator2009@gmail.comxx
25
Jana Treppjana.trepp@gmail.comXX
26
Ingrid Satsingridsats@gmail.comXXX
27
Anastassia Tamm
anastassia.tamm@gmail.com
Laupäev alates 12.00. Saan rajaehitustel abiks olla, kuid jooksude ajal eelistan pildistada ;)
28
Siiri Ernesaksermes@lilleekspert.eex
29
Oksana Ignatenkova
Aitäh! Nendel võistlustel on abilisi juba piisavalt!xAitäh! Nendel võistlustel on abilisi juba piisavalt!
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...