Baza Danux OsvRes
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ACDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
Електрона адреса ресурсуКатегорія, до якої можно віднести ресурсКороткий опис ресурсу
2
http://postnauka.ru/Наука та медицинаВсе що ви хотіли знати про науку. Лекції, журнали, книги, проекти, відкриття, дослідження, обговорення.
3
http://arzamas.academy/Культура (галереї, бібліотеки та інше)Історія культури в відео, текстах і фотографіях. Онлайн лекції від найвідоміших науковців.
4
http://platonanet.org.ua/Особистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше)Платона нет. Книги и журналы по философии.
5
http://magazines.russ.ru/Культура (галереї, бібліотеки та інше)Журнальний зал. Електронна бібліотека російських літературних журналів.
6
http://chtyvo.org.ua/Культура (галереї, бібліотеки та інше)Вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури
7
https://www.duolingo.com/Знання рідної та іноземних мовІноземні мови в ігровій формі
8
prometheus.org.uaОнлайн курси з різноманітних сферОнлайн курси українською
9
doctorsspeakup.comЗнання рідної та іноземних мовАнглійська для медиків
10
http://insha-osvita.org/trainers/publicationsГромадянська освіта (права споживачів, юридичні аспекти та інше)Публікації тренерської групи "Інша Освіта"
11
http://lyminica.at.ua/publ/batkivska_storinka/poradi_batkam_doshkilnjat/2-1-0-3Розвиток навичок материнства та батьківстваОсновні правила, якими варто керуватися у вихованні дошкільнят
12
http://goo.gl/He9CQaIT-технології та цифрова грамотністьЕлектронний освітній ресурс «Про сервіси Google» створений з метою ознайомлення відвідувачів з основними сервісами Google, а також отримання навичичок щодо використання можливостей сервісів Google як у повсякденному житті, так і професійній діяльності. Будь-який користувач, працюючи з інструктивними листами, навчальними відео або систематизованими сторінками щодо вивчення можливостей окремих сервісів Google, отримує можливість навчитися використовувати зазначені інструменти в конкретних життєвих ситуаціях, а детальні описи виконання послідовностей дій із наочними скриншотами дозволяють відвідувачам різного віку, із різними рівнями навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій успішно впоратись із запропонованими завданнями.
13
http://psy4self.ru/trening_effektivnoe_myshlenie_besplatnoОсобистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше)Интеллект-тренінг навичок критичного мислення ( Безкоштовний) Мета: освоєння прийомів розвитку мислення і ефективної роботи з інформацією.
Для кого: для всіх бажаючих, прийоми і техніки підходять для різних вікових груп (зміст підбирається під аудиторію).
Результат: даний тренінг дозволить вам освоїти прийоми розвитку мислення, ефективної роботи з інформацією і технології ефективного читання текстів. Ви познайомитеся з різними типами питань, які допоможуть вам більш точно отримувати їх цікавлять вас відповіді.
14
http://kristti.com.ua/content.php?level2=86&level1=20Розвиток навичок материнства та батьківстваНормативні документи
15
https://htmlacademy.ru/IT-технології та цифрова грамотністьСпеціалізується на Html та СSS. Російськомовний інтерфейс дозволить легко розібратись новачкам. Для того, щоб зрозуміти, які курси і в якому порядкя краще проходити створена зручна карта навчання.
16
http://guru.thinkmobiles.com/IT-технології та цифрова грамотністьThinkMobiles IT School - можна знайти багато безкоштовних курсів з ІТ-технологій
17
http://www.planetasmi.ru/blogi/comments/41136.htmlОсобистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше)Как распознать фейк: пособие для журналистов и пользователей соцсетей
18
https://www.youtube.com/watch?v=VEsQPMbqXHwОсобистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше)Віктор Франкл. Запис відомої промови 1972 року (англ.мова з субтитрами)
19
http://www.ted.com/talks/daphne_koller_what_we_re_learning_from_online_education?language=ukОнлайн курси з різноманітних сферПромова в форматі TED Дафнb Келлер: чого навчить нас онлайн освіта
20
https://www.microsoft.com/ru-ru/digitalliteracy/default.aspxIT-технології та цифрова грамотністьНавчальний курс Digital Literacy розрахований на всіх, хто володіє базовими навичками розуміння прочитаного матеріалу і бажає вивчити основи роботи на комп'ютері. Рівень викладу матеріалу в курсі не перевищує аналогічний рівень більшості газет. Навчальний курс знайомить учнів з основними принципами і навичками роботи на комп'ютері.
21
http://mel.fm/2016/03/02/empathyРозвиток навичок материнства та батьківстваЯК РОЗВИВАТИ ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ ДИТИНИ. Стаття. Інна Прибора за допомогою психолога і педагога Ірини Бєляєвої розповідає, як пробудити в дитині добрі почуття.
22
http://ocw.mit.edu/courses/audio-video-courses/Онлайн курси з різноманітних сферОнлайн курси від Массачусетського технологічного інституту (MIT) в загальному доступі (повні навчальні програми, відеолекції 32 Курсів, Конспекти, екзаменаційні питання і шпаргалки)
23
http://www.chytomo.com/issued/13-knig-dlya-batkiv-pro-iixnix-ditejРозвиток навичок материнства та батьківстваПідбірка з 13 книг з виховання дітей, які стануть в нагоді батькам
24
http://postnauka.ru/Наука та медицинаВсе що ви хотіли знати про науку. Лекції, журнали, книги, проекти, відкриття, дослідження, обговорення.
25
http://vum.org.ua/Громадянська освіта (права споживачів, юридичні аспекти та інше)Відкритий Університет Майдану- школа свідомого громадянина - безкоштовні тренінги
26
http://itvdn.com/ruIT-технології та цифрова грамотністьВідеокурси, відеотренінги для програмістів. Язики програмування та інформаційні технології.
27
http://www.metmuseum.org/art/metpublications/titles-with-full-text-online?searchtype=FКультура (галереї, бібліотеки та інше)На сайте Метрополитен-музея появились сотни книг по истории искусства, опубликованных с 1964 года по настоящее время. Книги, журналы, репродукции картин и фотографий в высоком качестве можно абсолютно легально посмотреть онлайн или сохранить к себе на компьютер.
28
https://www.ted.com/talks/amy_cuddy_your_body_language_shapes_who_you_are#t-1124339Особистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше)Виступ на відомій щорічній конференціїї Емі Кадді "Мова тіла формує вашу особистість"
29
https://plus.google.com/communities/104432969346660912374IT-технології та цифрова грамотністьСпільнота Google educator group "Навчаємося з Google".
Професійне спілкування та взаємодопомога.
Новини наукові, ІТ та педагогіки.
Неформальна освіта.
До спільноти приймаються зацікавлені особи з
загальнодоступним профілем Google. Профіль має містити справжнє ім'я та прізвище.
Сторінки в спільноту не приймаються.
30
https://edutrainingcenter.withgoogle.com/certification_innovatorОнлайн курси з різноманітних сферАкадемія викладачів Google. Он-лайн навчання для вчителів, які працюють із інструментами Google, розвиток навичок 21 століття. Є сертифікація.
31
http://edu.glogster.com/цифрові інструментиПлатний ресурс для створення мультимедійних плакатів. Є семиденна безкоштовна версія
32
http://webpen.com.ua/index.html#howToWorkЗнання рідної та іноземних мовТренажер з правопису української мови.
Поєднує теоретичні положення й практичні завдання, що сприяє засвоєнню граматики української мови і вдосконаленню правописних навичок. Навчальні матеріали додатково містять різноманітну пізнавальну інформацію.
33
https://edutrainingcenter.withgoogle.com/IT-технології та цифрова грамотністьТренінговий он-лайн центр Google
34
https://www.16personalities.com/uk/bezkoshtovnyy-test-na-vyznachennya-osobystostiОсобистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше)БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ НА ВИЗНАЧЕННЯ ОСОБИСТОСТІ
35
http://osvita.mediasapiens.ua/mediaprosvita/how_to/13_onlayninstrumentiv_dlya_perevirki_kontentu/Громадянська освіта (права споживачів, юридичні аспекти та інше)13 онлайн-інструментів для перевірки контенту. Представлено сервіси, які допоможуть «витягнути» якомога більше даних із фотографії, виявити фальшивки та знайти більше інформації про людину
36
http://zabuka.org/blog/podborka-iz-10-knig-prochitav-kotorye-chelovek-navsegda-perestaet-zhit-seroj-zhiznyuОсобистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше)Саморозвиток. Подборка из 10 книг, прочитав которые, человек навсегда перестает жить «серой жизнью»
37
https://www.microsoft.com/ru-ru/digitalliteracy/default.aspxIT-технології та цифрова грамотністьЦелью курса Microsoft Digital Literacy является обучение основным понятиям и навыкам работы с компьютером, а также оценка степени их освоения. Этот курс может стать отправной точкой для тех, кто хочет овладеть компьютерными технологиями, чтобы открыть новые возможности социального и экономического развития для себя, своей семьи и своего бизнеса.
38
https://newtonew.com/discussions/critical-thinking-guidanceОсобистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше) Стаття російською мовою "Критическое мышление: базовые принципы и приёмы"
39
https://newtonew.com/overview/collection-about-thinkingОсобистісний розвиток людини (розвиток пам'яті, мислення, розширення знань з психології, тайм-менеджменту та інше)Стаття: В закладки: самое важное о когнитивных навыках
10 материалов, чтобы прокачать мозг: рассуждать логичнее, запоминать эффективнее, читать осмысленнее и считать быстрее.
40
http://www.kyivstar.ua/f/1/about/about/responsibility/clients/children/manual/A5_Ukrainian.pdfРозвиток навичок материнства та батьківстваПосібник для батьків "ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ"
41
https://bazaosvitnihresursiv.blogspot.comIT-технології та цифрова грамотністьНавчальний проект
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
Відповіді форми (1)
Освітні ресурси для дорослих
Освітні ресурси для дітей
Для тих, хто навчає дорослих
Для тих, хто навчає дітей
 
 
Main menu