Tabără de vară Rarău (14 - 17 iunie)
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHI
1
Toți particpanții trebuie să completeze și semneze declarația pe proprie răspundere în dublu exemplar. Ea este disponibilă aici:https://goo.gl/YmNsjZ
2
Tura se va desfășura în Rarău, la Pietrele Doamnei, în perioada 14 - 17 iunie.
3
NumeMailTelefonMembru CAR?Echipament cățărareAccept declaratiaMai am nevoie de?Observații
4
Cotyso Ignacotyso@gmail.cotyso@gmail.com 0747491588CAR Univ ClujcompletDa
5
Vlad Radutacvlad.radutac@gmail.com0737900112Aspirant CAR U ClujcompletDa
6
Bota Ioanbotasebas@gmail.com0740552245non-CARnimicDaVin cu masina personala din Cluj Napoca si mai pot lua cu mine inca 3 persoane. Nu ma intereseaza daca mai sunt locuri de cazare deoarece imi aduc propriul sistem de dormit.
7
Hahn Raulhahn.raul@gmail.com0743274823Aspirant CAR U ClujpartialDa
8
Bogdan Poplauschibpoplauschi@gmail.com0742048546CAR Univ ClujnimicDa
9
Oana Popescuoana.popescu3112@gmail.com0740220540non-CARnimicDa
10
Alex Paunalyens@gmail.cpm0745055421CAR Univ Bucuresticomplet
11
Oana Strugaru
12
Horia Păun
13
Serban Grozagroza.serban@yahoo.com0746055917CAR Univ ClujcompletDavin doar de Vineri
14
Aida Tincutincuaida@yahoo.com0749033491CAR Univ ClujcompletDavin doar de Vineri
15
Serghei Suslovserghii@yahoo.com0730080463CAR Univ ClujcompletDa
16
Emilia Veresezanemilia.veresezan@gmail.com0745210404CAR Univ ClujcompletDa
17
Cristina Sandru cristina.sandru19@gmail.com0743330977non-CARpartialDa
18
Mihai ConstantinescuCAR Univ ClujcompletDa
19
Mihaela ConstantinescuCAR Univ ClujcompletDa
20
Ștefan ConstantinescuCAR Univ ClujcompletDa
21
Viviana Obadauvivianaobadau@gmail.com0754483093CAR Univ ClujpartialDa
22
Alexandra Neagosnon-CARDa
23
Mihnea Constantinescucdmihnea@yahoo.com0757028797non-CARDa
24
Claudiu Tarantaran.claudiu2013@gmail.com0741192116non-CARnimicDa
25
Radu Terec Raduterec@gmail.com 0723119637 CAR Univ ClujpartialDa
26
Maria Laza Marialaza07@gmail.com 0741188983CAR Univ ClujpartialDa
27
Brie Calincalin.brie@gmail.com0740190477non-CARpartial
28
Alina Ivan077440087non-CARcompletDavin doar de Vineri
29
Negrean Denisadeny_negrean@yahoo.com0756569725CAR Univ ClujpartialDaam: ham, espadrile, casca, carabiniere cu filet si fara plus doua anouri de 80
30
Petru Crisan
31
Gheorghe Avadanei
32
Gheorghe Avadanei
33
34
35
36
37
38
39
40
Loading...
Main menu