Tabără de vară Rarău (14 - 17 iunie)
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHI
1
Toți particpanții trebuie să completeze și semneze declarația pe proprie răspundere în dublu exemplar. Ea este disponibilă aici:https://goo.gl/YmNsjZ
2
Tura se va desfășura în Rarău, la Pietrele Doamnei, în perioada 14 - 17 iunie.
3
NumeMailTelefonMembru CAR?Echipament cățărareAccept declaratiaMai am nevoie de?Observații
4
Mozes Valentinvalentin.mozes@gmail.com0720790376CAR Univ BucuresticompletDaAvem o coarda 60m/10mm, 5 bucle echipate, un set de 7 nuci. 3 nouri echipate, 3 carabe cu filet
5
Angelica Loredana Mateivalentin.mozes@gmail.com0720790376non-CARcompletDaVreau sa stau in fata langa sofer, am rau de masina
6
Cotyso Ignacotyso@gmail.cotyso@gmail.com 0747491588CAR Univ ClujcompletDa
7
Vlad Radutacvlad.radutac@gmail.com0737900112Aspirant CAR U ClujcompletDa
8
la plecare as dori sa ajung 30 minute acasa/ in Campulung Moldovenesc
9
Mihai Morutmihai_morut@yahoo.com0744285301CAR Univ ClujcompletDa
10
Hahn Raulhahn.raul@gmail.com0743274823Aspirant CAR U ClujpartialDa
11
Bogdan Poplauschibpoplauschi@gmail.com0742048546CAR Univ ClujnimicDa
12
Oana Popescuoana.popescu3112@gmail.com0740220540non-CARnimicDa
13
Radu Ioanițescuradu.ioanitescu@gmail.com0746019854CAR Univ ClujpartialDalonja, carabine, bucle
14
Alex Paunalyens@gmail.cpm0745055421CAR Univ Bucuresticomplet
15
Răzvan Potîngrazvanpoting@yahoo.com0744849150non-CARnimicDa
16
Duma Alexandra alexandra.maria.duma@gmail.com0751365959CAR Univ ClujcompletDaAm ham, casca, gri gri, espadrile, 2 lonje, 3 carabiniere
17
Bercean IoannonCARcompletDacu A. Duma. Am o coarda de 80 de m, 10 bucle, un 8, anou si 4 carabiniere
18
Pacurar Cosminanon CARDacu A. Duma
19
Chereches Cristiannon CARDacu A. Duma
20
Ion Lisniclisnic.ion.me@gmail.com0747940811CAR Univ ClujpartialDa
21
Oana Strugaru
22
Horia Păun
23
Ștefan Igna
24
Serban Grozagroza.serban@yahoo.com0746055917CAR Univ ClujcompletDa
25
Aida Tincutincuaida@yahoo.com0749033491CAR Univ ClujcompletDao bere
26
Serghei Suslovserghii@yahoo.com0730080463CAR Univ ClujcompletDa
27
Emilia Veresezanemilia.veresezan@gmail.com0745210404CAR Univ ClujcompletDa
28
Cristina Sandru cristina.sandru19@gmail.com0743330977non-CARpartialDa
29
Mihai ConstantinescuCAR Univ Cluj
30
Mihaela ConstantinescuCAR Univ Cluj
31
Ștefan ConstantinescuCAR Univ Cluj
32
Viviana Obadauvivianaobadau@gmail.com0754483093CAR Univ ClujpartialDa
33
Dragos Daviddragos_cd@yahoo.com0745054426CAR Univ ClujcompletDa
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
Loading...
 
 
 
Participanti
Transport
 
 
Main menu