The Witcher Enhanced Edition Geri Bildirim Formu
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
ABCDE
1
Tester Adı-Soyadı
Forum Nick
Hatayı İçeren Resim(SS)/Video LinkHata Hakkında Bilgi NotuKontrol Notu
2
Bu bölüme yamadan kaynaklanan hataları, eksikleri bildirin, Yaşadığınız teknik sorunları yamanın Donanımhaber Forum'daki sayfasından yazın lütfen.
3
MİSAFİRhttps://i.hizliresim.com/jBngmg.pngbu hatayı alıyorumYama dosyasını yeniden indirmeyi deneyin, hatta antivirüs programınız dosyayı şüpheli görüp müdahale edebilir. Arşiv kaynaklı bir hata sanrım, eksik inmiş olabilir.
4
slayer983http://i.hizliresim.com/gjLoo2.jpgTuş atamalarıyla ilgili çeviriler manasız bir bütün halinde, orjinal satırlara bakılıp yeniden düzenlenmeli.İlgili kısım farklı satırların birleşmesinden oluşuyor. parçalar en mantıklı olabilecek şekilde bir araya getirildi. Sonraki sürümlerde oyuna yansıyacak.
5
El NusraHaren Brogg ile olan tüm diyaloglar ingilizce (Vizima Varoşlarında bulunan birisi) yama 1.0 hatasıydıyeni yamayı indirdiniz mi?
6
shl_61http://hizliresim.com/9vRVkrOnce upon a time dark one karanlık olan diye çevirmişlerdi oradan hareketle white one'ı beyaz olan demek mümkün mü? eksiklik değil tabii bu sadece bir öneri tadındaDark one gibi bir deyim bulamadım satırlar arasında, ama orada geraltı kastediyorsa beyaz adam daha mantıklı... sadece hatırladığım kara adamlar var onlarda nilfgaardlıların üniformasından dolayı...
7
Taratorianhttp://min.us/i/b0fcYqHTPlHvKyükleme esnasında hata veriyorYamayı yönetici olarak çalıştırın. regedite veri yazdırırken sıkıntı çıkmaması lazım, eğer virüs veya başka sebepten dolayı kayıt defterine veri girdisi kilitli kalmışsa bu tür sıkıntılar yaşanabilir. çözüm hakkında başka bir şey aklıma gelmedi.
8
MİSAFİRyamayı yükledim ve menüdeki tüm yazılar kayboldu yardımForumda konu sayfamızda eksiklikle alakalı yedeklenmiş dosyaları paylaştık. Bu tür teknik sıkıntıları forumdan paylaşın.
9
bayezithan, MİSAFİRKurulumu tamamladım, Launcher Türkçe, oyun içindeki intronuz da çıkıyor, ancak oyun iniglizceYamayı Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırın yönergeleri takip edin. Kurulum sırasında ingilizce oyunun türkçeye çevrilmesi hakkında açıklamalar var. Bu tür teknik sıkıntıları forumdan paylaşın. Ayrıca belirtilen sürümden eski bir oyuna ya da farklı bir oyuna yüklüyor olabilirsiniz
10
MİSAFİRyamayı yüklüyorum ayarlarda türkçe alt yazı gozukmuyor yardımcı olursanız sevinirimUmarım doğru oyuna yüklüyorsunuzdur eksiksiz kurduğunuz takdirde böyle bir sorun olmaması lazım. Yama Witcher 1 Enhanced Edition için düzenlenmiş. kalkıp witcher 3'e kurmaya çalışanlar var.
11
Portgas D. Acehttp://i.hizliresim.com/1vbg4j.jpg http://i.hizliresim.com/8ZOdk7.jpg http://i.hizliresim.com/g8gWk5.jpgÇevrilmemiş eşya.Bulundu ve düzeltildi
12
Portgas D. Acehttp://i.hizliresim.com/0nXB7B.jpgÇift ''zamanı'' kelimesi kullanılmış.Bulundu ve düzeltildi
13
HANhttp://i.hizliresim.com/db0nmX.jpgGardırop veya Kütüphane olarak yazılması ve görünmesi gereken obje, varil olarak görülmekte ve kayma vardır. Edit: Oyunu steam'dan almıştım ve güncelleme eksiği olcağı sanmıyorum doğrusu, acaba siz mod mu kurdunuz? sanki sizde hd gibi gözükmektede.Sanırım Kaer Morhen burası, bende bir resim çektim. Haritadaki nesneler sizinkinden farklı görünüyor, burası mutfak. Ayrıca Kütüphane üst katta. Velhasıl oyununuz eski olabilir... http://i.hizliresim.com/nr2305.jpg Edit: Mod vs yok özgün oyun, Enhanced Edition(steam) Oyunu kontrol ettirip yeniden kurmanızı öneririm.
14
Prosc2kayıtlı dosya yok yeni oyun a başlarken bozuk diyor lütfen yardımİşlenen modüllerle oyun modülleri çakışıyor olabilir. Yamayı yeniden talimatlara uygun olarak kurun ve yeni oyun seçeneği ile başlayarak tekrar deneyin. Oyunun sürümünü kontrol edin.
15
MİSAFİRbende orjinal ilk sürümü var oyunun yani Enhanced Edition değil dvd sürümü düz yani açıklamada belirttiğiniz gibi açılışta türkçe ama geri kalan ingilizce update de bulamıyorum nasıl düzeltebiliriz bu sorunuKeyinizi steam ya da gog üzerinde aktive etmeye çalışın. O platformlardan birine eklenen oyun otomatik olarak güncellenir sorunu çözersiniz.
16
oyun yama yüklenirken %24te 1. sıradaki hatayı veriyor
Cevabımız aynı
17
Fırat KöycüBen şimdi steamden 18 lira para verip bu oyunu satın alacağım çunkü benım ındırdıgım versiyon 1.00 oldugu ıcın hıc bır sekılde türkçe olmadı.Benim merak ettiğim bu oyunun tamamı türkçemi yoksa sadece bir bölümümü türkçe.Teşekkür ederimHem yama arşivinde hem de konuda gereken açıklamalar mevcuttur. Oyun bitişteki jenerik ekranı dahil Türkçe olmaktadır. Biraz bekleyip indirimler gelince 5TL'ye de satın alabilirsiniz
18
Mehmet Buğra Başerkurulum esnasında launcher.exe yi görmüyor çıldırdım help me please Launcher.exe'yi görme gereksinimi yok, o dosyanın olduğu klasörü göstermeniz yeterli.
19
Sampart1Yeni maceralar DLC'si türkçe olmuyorYanlış dizine kurmuşsunuzdur ya da o bölüme baştan başlamıyorsunuzdur. Edit: Hata bildirimlerinizi bu sekmeye girin eski girdilerin olduğu yere değil.
20
Vedat Mert CanseverVuruş animasyonları gözükmüyor sadece rakibin üstünde hasar yazısı çıkıyor ama animasyon gözükmüyor oyunu steamden aldım bu aradaDurumun Türkçe yamayla ilgisini anlayamadım. Oyunu steamdan kontrol ettirip tekrar dil yamasını kurmayı deneyin. Bu konu oyunla ilgili teknik bir konu.
21
MİSAFİRYamayı yaptığımda her şey çok güzel ama görevler sekmesinde görevlerin isimleri ve içeriği ingilizce, ama mesela eğitim yeri türkçe. Oyunu steam den aldım. TeşekkürlerKurulum talimatlarını okumamışsın. kayıtlı oyundan devam etmeyin, oyuna yeniden başlayın.
22
QuadhrosSS almayi unuttum ama yine de yazmak istedim. Oyunda adini unuttugum kucuk bir balta tamamen ingilizce kalmis. Hem adi hem de aciklamasiyla beraber. Birde 2. Bolumun basinda yumruk dovusuyle yendigimiz arkadas en son cumlesinde 2. tekil sahis yerine 1. tekil sahisla konusuyor. Cok onemli degil ama goze batiyor.ilgili kısımlara dönüp yeniden görme şansınız varsa bir ss alın. Arşivimizdeki tüm baltalar çevrilmiş görünüyor. Bunun bize bir yardımı dokunmadı maalesef.
23
2 hatahikaye modu eşyalar ve herşey tükçe ama npclerle konuşmamız değil ve artık npc lerin sesleri gelmiyor ama seçimlere dayalı moda hepsi türkçe bi yardım ederseniz seinirim hikaylerin hepsi ingilizce seçime dayalı kısım çok güzel ve şuana kadar hata yok Bunun bizimle bi' alakası yok. NPCler seslendirilmişse hepsinin sesleri var, yama arşivi ses dosyalarına müdahalede bulunmuyor. Seslendirilmeyen npcler sadece oyunun hayranları tarafından yapılan dlc içeriklerinde söz konusu.
24
Zaukbu generalNereden geldikleri belli olmayan kara sümüklü varlıklar, varlıklarını sürdürmek için parazit bir yaşam sürmek zurundaydılar.
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...