GHIOPQRSTUVWXYZAA
1
Найменування юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові для фізичної особи - підприємцяВИДИ робіт підвищеної небезпеки Групи Б (додаток 2 до Порядку № 1107)ПЕРЕЛІК машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки Групи Б (постанова КМУ від 03.02.2021 № 77)Коментарі (зазначаються види робіт підвищеної небезпеки / перелік машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки із урахуванням постанови КМУ № 357 від 24.03.2022
2
ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА КАСКАДБУДІНВЕСТ»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
3
ПЗ «Центр професійної освіти і навчання»Навчання з питань охорони праці працівників інших суб’єктів господарювання.
4
ТОВ «БУДПРОМ-МАШ ЛТД»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.
5
ПРАТ «ЦЕНТРАЛЬНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»Промислово-геофізичні дослідження свердловин., Роботи в зонах дії іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітного полів, а також роботи із застосуванням лазерів, дозиметрів., Монтаж, демонтаж, експлуатація, ремонт і переміщення насосних і землесосних установок, драг і земснарядів., Обслуговування лампових, обладнання лампової, апаратури аерогазового контролю і сейсмопрогнозу., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
6
ІнтегралРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
7
ТОВ «Науково- виробниче підприємство фірма "Галактика"Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо).
8
ТОВ «Богарт Буд»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Монтаж, демонтаж, експлуатація, ремонт і переміщення насосних і землесосних установок, драг і земснарядів., Спорудження і обслуговування крижаних і поромних переправ, доріг, бродів., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.
9
АТ «ДНІПРОАЗОТ»Устатковання, пов’язане з виробництвом (виготовленням), використанням, переробкою, зберіганням, транспортуванням, застосуванням, утилізацією чи знешкодженням вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, маса яких становить більше одного відсотка значення нормативів порогових мас другого класу об’єктів підвищеної небезпеки (постанова КМУ 11.07.2002 № 956), але менша його граничного значення
10
ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ ЕЛЕКТРОМОНТАЖ»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
11
ТОВ «ДЕВЕЛОПГРУПП»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
12
ТОВ «Технокомплект-Дніпро»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.
13
ТОВ «РОНДО ГРУП»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
14
ТОВ «Нагляд»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Роботи в зонах дії іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітного полів, а також роботи із застосуванням лазерів, дозиметрів., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм.
15
ТОВ "ПБК «ІНВЕСТ-СІТІ"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
16
ТОВ «АГРОФІРМА «НОВАТОР»Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
17
ПП «КСУ СПЕЦМОНТАЖПРОЕКТ»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
18
ТОВ «ТРИАВАНТ»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
19
ТОВ "АСКОМФОРТ”Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів.Системи газопостачання природним і зрідженим газом суб’єктів господарювання, а також газовикористовуюче обладнання потужністю понад 0,1 МВт.
20
ТОВ «АКЦЕНТВЕС»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
21
ПП «АЯКС»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
22
ТОВ «КОНСТРАК»Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
23
ТОВ «Охоронна Агенція «Комплекс Захист»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм.
24
ФОП Максименко Володимир МиколайовичРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.
25
ТОВ «ДБК-СКЕЛЯ»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
26
ПП "АРСАН БК"Рухоме обладнання, що працює під тиском, зазначене у підпункті 18 пункту 5 ТР рухомого обладнання, що працює під тиском (постанова КМУ 04.07.2018 № 536)
27
ПП "АРСАН БК"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Роботи в зонах дії іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітного полів, а також роботи із застосуванням лазерів, дозиметрів., Експлуатація та ремонт водозбірних споруд., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів., Роботи в термічних цехах та дільницях на електротермічних установках підвищеної та високої частоти.
28
ПРАТ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"Промислово-геофізичні дослідження свердловин.
29
ТОВ «МЕТАЛУРГСЕРВІС ПЛЮС»Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
30
ПАЛІЄНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм.
31
АНДРУХ БОГДАН ОЛЕКСІЙОВИЧРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
32
РЕМБУДОбстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів.
33
ЛУГОВА КАТЕРИНА ВЯЧЕСЛАВІВНАРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
34
ЛУГОВА КАТЕРИНА ВЯЧЕСЛАВІВНАЗварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
35
МОІСЕЄВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧЗварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
36
МОІСЕЄВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧНанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо).
37
МОІСЕЄВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
38
ГАВРИШ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
39
МАЛІНОШЕВСЬКИЙ ВІКТОР ІВАНОВИЧРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
40
ГУЗЕНКО СТАНІСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
41
ОЛІФІР ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
42
ХІМБУД-3Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.
43
НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТРНавчання з питань охорони праці працівників інших суб’єктів господарювання.
44
ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПУТИВЛЬМІСЬКВОДОКАНАЛ"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
45
ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПУТИВЛЬМІСЬКВОДОКАНАЛ"Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
46
ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПУТИВЛЬМІСЬКВОДОКАНАЛ"Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
47
КРЕПС КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів.
48
МОІСЕЄВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧВерхолазні роботи та промисловий альпінізм.
49
ГРАНТ БУД-ТРЕЙДНанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.
50
БЕРБЕТ ІНЖИНІРИНГВиколювання, звалення, розпилювання і обробка блоків природного каменю, переміщення і навантаження їх в транспортні засоби., Промислово-геофізичні дослідження свердловин., Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Водолазні роботи., Сейсморозвідка., Монтаж, демонтаж, експлуатація, ремонт і переміщення насосних і землесосних установок, драг і земснарядів., Обслуговування і ремонт акумуляторних батарей промислового призначення., Експлуатація та ремонт водозбірних споруд., Спорудження і обслуговування крижаних і поромних переправ, доріг, бродів., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів.
51
МІЩЕНКО НАДІЯ ОЛЕКСІЇВНАВеликотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
52
ІМЕНІ ШЕВЧЕНКАРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Експлуатація та ремонт водозбірних споруд., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
53
СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБЄДНАННЯ - ІНЖИНІРИНГРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
54
СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБЄДНАННЯ - ІНЖИНІРИНГЗварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
55
ЮПІТЕРРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм.
56
СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБЄДНАННЯ - ІНЖИНІРИНГВерхолазні роботи та промисловий альпінізм.
57
ЧЕРЕДНИЧЕНКО ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНАРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів.
58
ПЕРСПЕКТИВА-СРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів.
59
ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИЗварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
60
КАНІВ-ГРАНІТРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.
61
КОЛТЕХ-ТРАНСРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
62
АГРОМПРОМБУДРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів., Виготовлення та застосування скловати, шлаковати, азбесту, мастик на бітумній основі, перхлорвінілових і бакелітових матеріалів.
63
СПЕЦТЕХПРОМ СІГРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
64
ІВАНЬКІВСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Монтаж, демонтаж, експлуатація, ремонт і переміщення насосних і землесосних установок, драг і земснарядів., Експлуатація та ремонт водозбірних споруд., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
65
УКРЛІСПАРТНЕРСТВОРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
66
ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕХНОІНКОМРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.Ковальсько-пресове устаткування.
67
СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Роботи в зонах дії іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітного полів, а також роботи із застосуванням лазерів, дозиметрів., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
68
ЕНТЕРПРАЙЗ ОІЛРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
69
ЕЛЕКТРОСЕРВІС-БУДРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
70
ВЕЛ ПЕТРОЛРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
71
ГІДРОПРО ІНЖИНІРИНГРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
72
БУДІВЕЛЬНА ГРУПА ПРОЕКТБУДРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
73
БУДМОНТАЖГАЗРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
74
ДОРСТРОЙЗварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
75
ЧЕРКАСИЗАЛІЗОБЕТОНСТРОЙРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Роботи в зонах дії іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітного полів, а також роботи із застосуванням лазерів, дозиметрів., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.Ковальсько-пресове устаткування., Підйомники для підіймання транспортних засобів., Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
76
ЧЕРКАСЬКА СЛУЖБА ЧИСТОТИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИОбслуговування і ремонт акумуляторних батарей промислового призначення., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.Підйомники для підіймання транспортних засобів.
77
ДІЗАРТ КРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
78
БУДСТАНДАРТ ЧЕРКАСИРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
79
"ВОСТОК-СТРОЙТОРГ"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
80
ПРАЙД-2016Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
81
"БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РЕСПЕКТ СІТІ"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів.
82
ТОРГОВИЙ ДІМ "ПЕРЛІТ-ІНВЕСТ"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
83
"ЛІФТ-МАРКЕТ"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
84
ГРУПА БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ ДОБРОБУДРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Роботи в зонах дії іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітного полів, а також роботи із застосуванням лазерів, дозиметрів., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.Ковальсько-пресове устаткування., Підйомники для підіймання транспортних засобів., Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
85
ПАЛЕТ ГРУПНанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
86
ТОВ "Тисагаз"Системи газопостачання природним і зрідженим газом суб’єктів господарювання, а також газовикористовуюче обладнання потужністю понад 0,1 МВт.
87
"СК МОДУС БУДОВА"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм.
88
НАФТОПРОМІНВЕСТРоботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
89
"ДОНБАСЬКА ЕКСКАВАЦІЙНА КОМПАНІЯ"Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
90
"ДОНБАСЬКА ЕКСКАВАЦІЙНА КОМПАНІЯ"Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
91
ОСББ "ЗЕЛЕНА -115 "
92
«БРАМА-ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ»Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.
93
"ДІПІ ФОРВАРДІНГ"Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
94
«Оператор газорозподільної системи «Запоріжгаз»Системи газопостачання природним і зрідженим газом суб’єктів господарювання, а також газовикористовуюче обладнання потужністю понад 0,1 МВт., Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8), Інші машини, механізми, устатковання, що не увійшли до групи А та до яких виробником встановлені вимоги щодо проведення технічного огляду, випробування та/або експертного обстеження (технічне діагностування).иант 8
95
ТОВ "Променергосервіс"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.
96
"ТОРГІВЕЛЬНА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ЕНЕРГО"Великотоннажний та інший ТТЗ (підпункт 1 пункту 2 постанови КМУ 06.01.2020 № 8)
97
«Оператор газорозподільної системи «Запоріжгаз»Роботи в зонах дії іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітного полів, а також роботи із застосуванням лазерів, дозиметрів., Верхолазні роботи та промисловий альпінізм., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я., Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів., Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів, а також димових та вентиляційних каналів.
98
«Виробниче підприємство Азовські гідравлічні машини»Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.
99
"ЦЕНТР ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ"Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра., Навчання з питань охорони праці працівників інших суб’єктів господарювання., Нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпакльовок на основі нітрофарб, полімерних композицій (поліхлорвінілових, епоксидних тощо)., Зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я.Усі типи машин та устаткування, що наведені у підпунктах 1 і 2 пункту 2 ТР безпеки машин (постанова КМУ 30.01.2013 № 62), що не зазначені у групі А., Рухоме обладнання, що працює під тиском, зазначене у підпункті 18 пункту 5 ТР рухомого обладнання, що працює під тиском (постанова КМУ 04.07.2018 № 536)
100
«БЕРТІ»Обслуговування верстатів з обробки деревини і металів.