Økosamfundet Hallingelille - kontaktliste
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAAAB
1
2
Økosamfundet Hallingelille - kontaktliste
3
Navn
Adresse
TelefonE-mailFødtBørn
4
5
NORDGRUPPEN – Hallingebjergvej 14-28
VoksneBørn
6
Esben Wilson Bruun#1421 51 84 95esbenbruun@gmail.com17-01 1974Silas (18-11 2006)
Ask (11-10 2013)
12
7
Lotta Wilson Bruun#1427 40 08 20lottawilson@hotmail.com18-09 19741
8
Bjørn Uldall#1620 70 38 07bu@scanlead.dk25-08 1969Mira (19-05 2005)
Sirius (08-07 2008)
12
9
Sasja Iza Christensen#1640 54 28 29sasja@siza.dk27-10 19751
10
Kurt Christensen#1630 11 46 12konsult.kc@gmail.com1
11
Susanna Maxen#1824 84 62 21landsby2000@hotmail.com04-01 1953
1
12
Ben Blijleven#1823 23 57 52benblijleven@live.com1
13
Niels K. Hansen#1860 66 09 44nkh.compassion@gmail.com1
14
Katrine Andy Mogensen#2022 58 44 76katrineandy@hotmail.com23-11 1976Birk (19-08 2006)
Robin (16-01 2013)
12
15
John Halager Mogensen#2028 59 50 02hallingelille@gmail.com23-12 19711
16
Annette B. Hansen#2245 53 82 25 / 22 64 67 37Philip1
17
Annette C. Hansen#2461 66 70 24anjour2@hotmail.comLiva (10-09 2000)
Petra (14-01 2003)
1
18
Neclla Nunkan Elkjær#2621 26 28 231.necla@gmail.comJonatan Hjalte,
Isabel
12
19
Henning Strange#2621 36 38 05henning@hallingebjerg.dk 1
20
Elin Krebs#28A26 18 60 67elinkrebs@hotmail.comPianna11
21
Bettina Fürstenberg#28A21 76 07 05betfurstenberg@hotmail.comElisia (gudbarn)1
22
Camilla Nielsen-Englyst#28A29 72 31 45cenglyst@gmail.com28-09 1971Emma + Noah1
23
Benedicte Eneskov#28B21 84 93 06eneskov@mail.dk21-03 1959Simon (04-06 1999)
mobil 24 62 40 04
11
24
Johannes Eneskov#28B23 23 03 10johanneseneskov@hotmail.com1
25
Alexander Ohrt#28B31 50 85 57alexander.staehr.ohrt@gmail.com1
26
2010
27
SYDGRUPPEN – Hallingebjergvej 3-13
28
Jesper Jon Pedersen#357 59 97 07 / 60 24 62 70jespedersen@yahoo.comJonatan (2003)11
29
Gitte Pedersen#327 62 71 62Gittepedersen_2000@yahoo.com1
30
Jonas Binladen#560 67 26 20jbinladen@gmail.com13-11 1975Valdemar (18-06 2003)
Alberte (23-11 2005)
Baltazar (25-08 2012)
13
31
Lars Berndt#757 52 95 10 / 22 32 75 10lars.frederik.berndt@gmail.com19-03 1965Magnus,Ida-Marie1
32
Nikolaj Hemmingsen#922 42 15 75doktorrask@gmail.com26-10 1973Johannes (23-03 2005)
Selma (14-11 2010)
12
33
Louise A. Hemmingsen#960 81 10 85louise.andy@gmail.com10-10 19741
34
Charlotte Sommerskov#1150 98 79 98charlottesommerskov@yahoo.dkFreja1
35
Mia Longo#1360 61 82 67miafortunata@gmail.com24-09 1967Aslak (08-08 2006)
Sol (17-12 2003)
12
36
88
37
GÅRDEN - Valsømaglevej 71 - Kollektivet ved Mælkevejen
38
Nis Jørgensen#7130 74 666 8nis@superlativ.dk01-05 19751
39
Sten Augsburg#7197 22 48 88 / 20 62 25 21sten@qliving.com15-08 1969Salma (16-07 2009)1
40
Daniel Haselwanter#7171 79 69 80danielhaselwanter@gmail.com1
41
Rasmus Ingvorsen#7122 40 88 71rasmus_lyn@hotmail.com1
42
Sarah Eskildsen#7160 66 86 80violetbody@gmail.comSerafina (18-01 2012)11
43
Nils Bielefeldt#7131 387 007nilsmassage@gmail.com1
44
Marieke Leemreise#7120 46 64 22leemmarieke@gmail.com1
45
Christina Melskens#7130 21 95 54acmelskens@gmail.comJonathan11
46
82
47
ØSTGRUPPEN – Hallingebjergvej 2-12, Valsømaglevej 79
48
Anne Svanholm Frandsen#222 42 98 01annesvanholm1@hotmail.com28-07 1973Christian (13-05 2006), Marius (03-06 2009)12
49
Søren Svanholm Frandsen#226 83 29 55sorenfrandsen@hotmail.com29-05 19701
50
Jørgen Drasbek#422 37 47 77drasbek77@gmail.com1
51
Lisbet Appel#461 50 90 35lisbetappel@gmail.com1
52
Lars Gustafson#422 36 65 26lars.keramik@gmail.comJonas (24 81 74 82)1
53
Tenna Norring Skou#460 54 05 15tenna.skou@gmail.com25-04 19771
54
Lise Rud Hansen#421 69 55 53liserud@hotmail.com1
55
Kirsten Rue#430 34 44 11bedstekirsten3@gmail.com23-10 19581
56
Randi Tilsted#460 67 55 051
57
Jesper Lyshave#621 85 21 07Jesper@lyshave.dk17-03 1965Zack (29-11 1995), Zira (22-08 1999),Rose (02-04 2008)12
58
Mette Lyshave#621 86 21 07Mette@lyshave.dk13-01 19671
59
Melissa Gerrard#626 68 47 86melissagerrard@gmail.com29-07 1974Salma (16-07 2009)1
60
Kim Rundblad#861 30 23 23kim@rundblad.dk23-02 19551
61
Sekita S. Rubeksen#828 91 05 43sekhet.a.ra@gmail.com14-08 19711
62
Else Werk#1061 65 15 37elsewerk@gmail.com03-10 1949Margrethe1
63
Line Jansen#12A20 85 87 00line@netcode.dk22-05 1975Emma-Sofie (07-10 2001), Oscar (29-01 2004)12
64
Jimmy Nielsen#12A40 49 99 02jimmy@netcode.dk09-09 19701
65
Stine Hebert Westfall#12B29 92 69 28stine@hebert.dk06-08 1976Bastian (01-06 2003), Tobias (02-02 2008)12
66
Anders Westfall#12B51 920 922anderswestfall@gmail.com24-07 19771
67
Rikke Pape Thomsen#7972 48 12 27rikkepapethomsen@gmail.comGry (11-11 2010)
Liv (04-09 2014)
12
68
Tobias Pape Thomsen#7922 35 44 25tobiasthomsen@gmail.com1
69
2110
70
71
TOTAL VOKSNE/BØRN5730
72
73
NABOER OG LIGNENDEMobilEmailAdresse
74
Miejoue de Renouard31 21 26 34miejoue@hotmail.comLiva (23-10 2003)
Valsømaglevej 100, 4100 Ringsted
75
Egen Vinding og Datter
57 61 77 01/26 34 65 03lkj@egenvinding.dk
Haslevvej 81, 4100 Ringsted
76
Martin Voss27 14 50 11mvj@morf.dkEmil
Valsømaglevej 77, 4100 Ringsted
77
Lise Sørensen42 25 18 24foreignthought@hotmail.comMaya
Valsømaglevej 77, 4100 Ringsted
78
Evald28 15 23 90
Valsømaglevej 67, 4100 Ringsted
79
Sus28 15 23 80
Valsømaglevej 67, 4100 Ringsted
80
81
82
83
84
85
n
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
 
 
 
Nuværende
Fraflyttede
 
 
Main menu