Organisasjonskart FIL
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQR
1
Funksjon/lagÅrsmodellerRolleNavnE-post LaglederE-post Trener (eller rolle/funksjon)E-post hele teametTlfABCF(iks)JKMFBSpond
2
HovedstyretMIX
3
LederLederBendik Heggelundfilhovedstyre@gmail.combendik_heggelund@hotmail.com97032165IAJaIAIAJaIAIAIAIAJa
4
NestlederNestlederEven IsachsenEven@conventor.no97161845IAJaIAIAJaIAIAIAIAJa
5
StyremedlemFotballederErik Flesjå-Johansenfilfstyre@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516IAJaIAJaJaIAIAIAIAJa
6
StyremedlemAktivitetslederLiv Drange Bråtenfilaktivitet@gmail.comliv_d_b@yahoo.no 94425113IAJaIAIAJaIAIAIAIAJa
7
StyremedlemØkonomiansvarligMonica Puntervoldfinnoykasserer@gmail.com monipuntervold@gmail.com 95840781IAJaIANeiJaIAIAIAIAJa
8
StyremedlemMedlemsansvarligMaria Julie Østebøvikfilmedlem@gmail.commaria_87_2000@yahoo.no97678532IAJaIANeiJaIAIAIAIAJa
9
StyremedlemDugnadsansvarligKristine Flatebøfildugnadsansvarlig@gmail.com kristine@reilstadskogen.no99457847IAJaIANeiJaIAIAIAIANei
10
StyremedlemKlubbhusansvarligKarina Eikefilklubbhus@gmail.comKarinaeike@icloud.com90656704IAJaIAIAJaIAIAIAIANei
11
StyremedlemNettsideansvarligCharles Nærland OlsenCno81.cno@gmail.com97037034IAJaIAIAJaIAIAIAIANei
12
Valgkomite
13
LederLederTor Øyvind Skeiseidtor@ryfylkelivsgnist.no98206333IAJaIAIAIAIAIAIAIAIA
14
MedlemMedlemSilje Flesjå Vignessilje@ryfylkelivsgnist.no 94001017IAJaIAIAIAIAIAIAIAIA
15
MedlemMedlemVidar Skavlandvidar@ankergaard.no92427602IAJaIAIAIAIAIAIAIAIA
16
Daglig Leder
17
Daglig lederRuben Eggebøfildagligleder@gmail.comfildagligleder@gmail.com46888035IAJaJaJaJaIAIAIAIAIA
18
Revisor
19
Magne Kongsvikmagnekongsvik@lyse.netIAIAIAIAIAIAIAIAIAIA
20
Tore Ladsteintore.ladstein@lyse.netIAIAIAIAIAIAIAIAIAIA
21
Sponsorutvalg
22
SponsorlederErling Bleieerlingableie@gmail.com99250170IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
23
MedlemHenning Ruudhenniru@lyse.net 95834341IAJaIAIAIAIAIAIAIAIA
24
MedlemSturle Guttormsensturle.guttormsen@ventistal.no99200913IAJaIAIAIAIAIAIAIAIA
25
Fotballstyre
26
StyremedlemLederErik Flesjå-Johansenfilfstyre@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516IAJaIAJaJaIAIAIAIAIA
27
StyremedlemNestlederAsjen Mensinkasjen88@gmail.com41821294IAJaIAJaJaIAIAIAIAIA
28
StyremedlemMedlemJan Henry Reilstadjhreilstad@hotmail.com90971990IAJaIAJaJaIAIAIAIAIA
29
StyremedlemMedlemMariusz Bartosewiczmariusz.bartosewicz@wp.pl41384076IAJaIAJaJaIAIAIAIAIA
30
StyremedlemMedlemSturle Guttormsensturle.guttormsen@ventistal.no99200913IAJaIAJaJaIAIAIAIAIA
31
Aktivitetsstyre
32
StyremedlemLederLiv Drange Bråthenfilaktivitet@gmail.comliv_d_b@yahoo.no 94425113IAJaIAIAIAIAIAIAIAIA
33
StyremedlemMedlemDagny Holmslet Astaddagny.astad@hesbynett.no41410534IAJaIAIAIAIAIAIAIAIA
34
StyremedlemMedlemTrygve Spannetspanne@gmail.comtspanne@gmail.com90653494IAJaIAIAIAIAIAIAIAIA
35
StyremedlemMedlemArild Flesjåaflesj@online.no93488918IANeiIAIAIAIAIAIAIAIA
36
StyremedlemMedlemTor Eggebøtor.eggebo@gmail.comIANeiIAIAIAIAIAIAIAIA
37
StyremedlemMedlemIngrid Michelle Landaingmich@hotmail.comIANeiIAIAIAIAIAIAIAIA
38
Sportslig Utvalg
39
FOTBALLSportslig LederØyvind Bondevik Hagafilsportsliglederfotball@gmail.comobhaga@hotmail.com48096866IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
40
Dommeransvarlig/baneoppsett
Asjen Mensinkfildommer@gmail.comasjen88@gmail.com41821294IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
41
FIKS ansvarligTorry Mikalsenfilfiksansvarlig@gmail.com mikalsen.torry@gmail.com 90767316IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
42
TreneransvarligTor Øyvind Skeiseidfiltrener@gmail.comtor@ryfylkelivsgnist.no98206333IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
43
TreneransvarligGeir Aage Brandeggenfiltrener@gmail.combrandeggen@hotmail.com92414539IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
44
UtdanningsansvarligErik Flesjå-Johansenfilfstyre@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
45
Fair Play Ansvarlig
Tove Irene Park Kristoffersen
toveirenepkm@gmail.com91623585IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
46
JentefotballansvarligMaria Skavlandmaria@rampline.no90609810IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
47
OppstartsansvarligVAKANTIAIAIAIAIAIAIAIAIAIA
48
Spiller/utviklingsansvarligVAKANTIAIAIAIAIAIAIAIAIAIA
49
KvalitetsklubbansvarligVAKANTIAIAIAIAIAIAIAIAIAIA
50
Andre roller
51
OvergangsavarligRagna Nordbøragna@finnoy.com 91304968IANeiIAJaIAIAIAIAIAIA
52
BaneansvarligMariusz Bartosewiczmariusz.bartosewicz@wp.pl41384076IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
53
KioskansvarligVAKANTIAIAIAJaIAIAIAIAIAIA
54
Materialforvalter (Utstyr)Jan Henry Reilstadfilutstyr@gmail.comjhreilstad@hotmail.com90971990IAJaIAJaIAIAIAIAIAIA
55
ArrangementsansvarligVAKANTIAIAIAIAIAIAIAIAIAIA
56
VaktmesterVAKANTIAIAIAIAIAIAIAIAIAIA
57
Ivrigtrening1-7 klasseSPOND OK
58
TrenerErik Flesjå-Johansenejohansen2000@gmail.comejohansen2000@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516JaJaNeiIAJaJaNeiJaJaJa
59
TrenerSturle Guttormsensturle.guttormsen@ventistal.nosturle.guttormsen@ventistal.no99200913JaJaNeiIAJaNeiNeiJaIAJa
60
TrenerNils Atle Bergenilsatle.berge@gmail.comnilsatle.berge@gmail.com93488291JaJaNeiIAJaJaNeiJaJaJa
61
TrenerTomasz Cieslikowskitomaszcieslikowski1985@gmail.comtomaszcieslikowski1985@gmail.com47923244JaJaNeiIAJaNeiNeiJaJaJa
62
TrenerAnne-Lise Doranannelisedoran@gmail.comannelisedoran@gmail.com90369256JaJaNeiIAJaJaNeiJaJaJa
63
Gutt 6/72012/2013SPOND OK
64
LaglederCathrine Selvaagcathrineselvaag@gmail.comcathrineselvaag@gmail.com90536673JaJaNeiNeiJaIANeiNeiJaJa
65
HovedtrenerAnne-Lise Doranannelisedoran@gmail.comannelisedoran@gmail.com90369256JaJaNeiJaJaJaNeiJaJaJa
66
HovedtrenerKjetil SevheimKsevheim@gmail.comKsevheim@gmail.com91562443JaJaNeiNeiJaJaNeiJaJaJa
67
68
Jente 6/72012/2013SPOND OK
69
LaglederLinn Kristin Flesjå-Johansenlinnkristinflesja@gmail.comlinnkristinflesja@gmail.com47254552JaJaIANeiJaIAIANeiNeiJa
70
HovedtrenerJoanna Mówińska
joanna.mowinska@finnoy.kommune.no
joanna.mowinska@finnoy.kommune.no96838115JaJaNeiJaJaJaNeiJaJaJa
71
TrenerSiren Fjermestadsiren_8@hotmail.comsiren_8@hotmail.com91591686JaJaNeiNeiJaNeiNeiJaNeiJa
72
HjelpetrenerIngvild Moeningvild.moen@finnoy.kommune.noingvild.moen@finnoy.kommune.no95224385JaJaNeiNeiNeiNeiNeiNeiNeiNei
73
Gutt 82011SPOND OK
74
LaglederKristine Olsenkristineolsen83@gmail.comkristineolsen83@gmail.com41274012JaJaIAJaJaIANeiJaJaJa
75
HovedtrenerKjell Morten Eggebøkjell.morten@hotmail.comkjell.morten@hotmail.com47644234JaJaNeiJaJaNeiNeiJaJaJa
76
HovedtrenerAngunn Skeiseidangunn@lyse.netangunn@lyse.net97091872JaJaNeiJaJaJaNeiJaJaJa
77
TrenerBjarte halsnebjarte_halsne@hotmail.combjarte_halsne@hotmail.com90616452JaJaNeiJaJaNeiNeiJaJaJa
78
TrenerTrygve Spannetspanne@gmail.comtspanne@gmail.com90653494JaJaNeiJaJaNeiNeiJaJaJa
79
TrenerTomasz Cieslikowskitomaszcieslikowski1985@gmail.comtomaszcieslikowski1985@gmail.com47923244JaJaNeiJaJaNeiNeiJaJaJa
80
Jenter 82011SPOND OK
81
LaglederAnja Helen Steinsland
anja.helen.steinsland@finnoy.kommune.no
anja.helen.steinsland@finnoy.kommune.no
91351597JaJaIANeiJaIANeiJaJaJa
82
HovedtrenerKjetil SevheimKsevheim@gmail.com91562443JaJaNeiNeiJaJaNeiJaJaJa
83
TrenerSvend Reilstadsvend@rlandbruk.no98876583JaJaNeiNeiJaJaNeiJaNeiJa
84
TrenerØyvind Gjedremoyvind@gjedrem.as41682047JaJaNeiNeiJaNeiNeiJaNeiJa
85
Gutt 92010SPOND OK
86
HovedlaglederLisa Vigneslisa@lgartneri.nolisa@lgartneri.no90631412JaJaIAjaJaIANeiJaNeiJa
87
LaglederAleksandra Steinnes
aleksandra.steinnes@finnoy.kommune.no
aleksandra.steinnes@finnoy.kommune.no
90838032JaJaIAJaJaIANeiJaJaJa
88
HovedtrenerGeir Åge Brandeggenbrandeggen@hotmail.combrandeggen@hotmail.com92414539JaJaNeiJaJaJaNeiJaNeiJa
89
HovedtrenerRoald Mjølsnesroald.mjolsnes@finnoy.kommune.noroald.mjolsnes@finnoy.kommune.no91789442JaJaNeiJaJaJaNeiJaNeiJa
90
TrenerOla Johan Settemojsettem@hotmail.comojsettem@hotmail.com40237076JaJaNeiJaJaNeiNeiJaJaJa
91
Jenter 92010SPOND OK
92
LaglederAnita Foldøyanita.foldoy@yahoo.noanita.foldoy@yahoo.no93251904JaJaIANeiJaIANeiJaJaJa
93
HovedtrenerMaria Skavlandmaria@rampline.nomaria@rampline.no90609810JaJaNeiNeiJaJaNeiJaJaJa
94
TrenerKolbjørn Setvikkolbjorn@rampline.nokolbjorn@rampline.no91665774JaJaNeiNeiJaNeiNeiJaNeiJa
95
TrenerJaroslaw Klawikowskiklawyjaro@gmail.comklawyjaro@gmail.com96869715JaJaNeiNeiJaNeiNeiJaNeiJa
96
Jenter 102009SPOND OK
97
LaglederMonica Puntervoldmonipuntervold@gmail.com monipuntervold@gmail.com 95840781JaJaIAJaJaIANeiIAJaJa
98
HovedtrenerLars Vårdallarsvaardal@gmail.comlarsvaardal@gmail.com47607170JaJaNeiJaJaJaNeiJaJaJa
99
TrenerSvend Reilstadsvend@rlandbruk.nosvend@rlandbruk.no98876583JaJaNeiJaJaJaNeiJaNeiJa
100
TrenerTrygve Spannetspanne@gmail.comtspanne@gmail.com90653494JaJaNeiJaJaNeiNeiJaJaJa
Loading...