Styrer, roller, trenere, lagledere og dommerei i FIL
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLM
1
Funksjon/lagÅrsmodellerRolleNavnE-post LaglederE-post Trener (rolle)E-post hele teametTlfOppdatert Treningsøkta AFIKSFBSpond
2
HovedstyretMIX
3
LederLederBendik Heggelundfilhovedstyre@gmail.com97032165IAIAIA
4
NestlederNestlederAnders Halsne Sand
5
StyremedlemFotballformannErik Flesjå-Johansenfilfstyre@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516IAIAIA
6
StyremedlemKassererMonica Puntervoldfinnoykasserer@gmail.com monipuntervold@gmail.com 95840781IAIAIA
7
StyremedlemMedlemsansvarligAnn Merethe Melingannm@lyse.net94278038IAIAIA
8
StyremedlemDugnadsansvarlig????Fildugnadsansvarlig@gmail.com IAJaIA
9
StyremedlemAktivitetslederLiv Drange Bråtenfilaktivitet@gmail.comliv_d_b@yahoo.no 94425113IAIAIA
10
StyremedlemStyremedlemGro Sevheimgrosevheim@gmail.comIAIAIA
11
StyremedlemStyremedlemRandi S. Christophersenrsc@finnoy.kommune.no40466756IAIAIA
12
Daglig Leder
13
Daglig lederKristian Spannefildagligleder@gmail.comfildagligleder@gmail.com91525019IAIAIA
14
Sponsorutvalg
15
SponsorlederErling Bleieerlingableie@gmail.com99250170IAIAIA
16
MedlemJan Henry Reilstadjhreilstad@hotmail.com90730969IAIAIA
17
Fotballstyre
18
StyremedlemLederErik Flesjå-Johansenfilfstyre@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516IAIAIA
19
StyremedlemNestlederAsjen Mensinkasjen88@gmail.com41821294IAIAIA
20
StyremedlemMedlemJan Henry Reilstadjhreilstad@hotmail.com90730969IAIAIA
21
Sportslig utvalg
22
Sportslig lederErik Flesjå-Johansenfilfstyre@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516IAIAIA
23
Dommeransvarlig/baneoppsett
Asjen Mensinkfildommer@gmail.comasjen88@gmail.com41821294IAIAIA
24
FIKS ansvarligAsjen Mensinkasjen88@gmail.com41821294IAIAIA
25
Fair Play Ansvarlig??
26
Treneransvarlig??
27
Utdanningssansvarlig??
28
Spilleransvarlig??
29
Oppstartsansvarlig??
30
Kvalitetsklubbansvarlig??
31
Andre roller
32
Baneansvarlig (teknisk)Mariusz Bartosewiczmariusz.bartosewicz@wp.pl41384076IAIAIA
33
KioskansvarligMay Bente Rodamaybente@hotmail.no93093049IAIAIA
34
UtstyrsansvarligJan Henry Reilstadfilutstyr@gmail.comjhreilstad@hotmail.com90730969IAIAIA
35
Vaktmester????
36
37
Ivrigtrening2-5 klasse
38
TrenerErik Flesjå-Johansen*ejohansen2000@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516IAIA
39
TrenerSturle Guttormsensturle.guttormsen@ventistal.nosturle.guttormsen@ventistal.no99200913IAIA
40
Trener Tor Hallvard Lervik*Ytor92@me.comYtor92@me.com41377276IAIA
41
Gutt/jente 52013
42
Trener???IANeiNeiNei
43
Gøy med ballTrener???IANeiNeiNei
44
Oppstart Trener???IANeiNeiNei
45
Høst 2018?Trener???IANeiNeiNei
46
Trener???IANeiNeiNei
47
Gutt/Jente 62012IA
48
Lagleder???IANeiNeiNei
49
Trener???IANeiNeiNei
50
Trener???IANeiNeiNei
51
Trener ???IANeiNeiNei
52
Trener ???IANeiNeiNei
53
Gutt 72011
54
HovedtrenerKjell Morten Eggebøkjell.morten@hotmail.comkjell.morten@hotmail.comkjell.morten@hotmail.com47644234JajaNeiNeiNei
55
TrenerAngunn Skeiseid*angunn@lyse.netangunn@lyse.net97091872JajaNeiNeiNei
56
TrenerBjarte halsnebjarte_halsne@hotmail.combjarte_halsne@hotmail.com90616452JajaNeiNeiNei
57
TrenerTrygve Spannetspanne@gmail.comtspanne@gmail.com90653494JajaNeiNeiNei
58
LaglederKristine Olsenkristineolsen83@gmail.comkristineolsen83@gmail.com41274012JaJaNeiNeiNei
59
TrenerTomasz Cieslikowski
tomaszcieslikowski1985@gmail.com
tomaszcieslikowski1985@gmail.com47923244JaNeiNeiNeiNei
60
Jenter 72011
61
LaglederAnja Helen Steinsland
anja.helen.steinsland@finnoy.kommune.no
anja.helen.steinsland@finnoy.kommune.no
91351597JaJaNeiNeiNei
62
HovedtrenerWilliam Bjørklundwilliamb_82@hotmail.com97533638JaneiNeiNeiNei
63
HjelpetrenerØyvind Gjedremoyvind@gjedrem.as41682047JaJaNeiNeiNei
64
HovedtrenerKjetil SevheimKsevheim@gmail.com91562443JaJaNeiNeiNei
65
HovedtrenerSvend Reilstadsvend@rlandbruk.no98876583JajaNeiNeiNei
66
HjelpetrenerMarianne Ildstadmarianne@mogh.no91358423JaneiNeiNeiNei
67
HjelpetrenerMaria Julie Østebøvikmaria_87_2000@yahoo.no97678532JaneiNeiNeiNei
68
Gutt 82010
69
LaglederIngvild Anglskå Moeningvild.moen@finnoy.kommune.noingvild.moen@finnoy.kommune.no95224385JajaNeiNeiNei
70
LaglederAlexandra Steinnes
aleksandra.steinnes@finnoy.kommune.no
aleksandra.steinnes@finnoy.kommune.no
90838032janeiNeiNeiNei
71
HovedtrenerGeir Åge Brandeggenbrandeggen@hotmail.combrandeggen@hotmail.com92414539JajaNeiNeiNei
72
HovedtrenerOla Joahn Settemojsettem@hotmail.comojsettem@hotmail.com40237076JajaNeiNeiNei
73
HovedtrenerRoald Mjølsnes
roald.mjolsnes@finnoy.kommune.no
roald.mjolsnes@finnoy.kommune.no91789442JajaNeiNeiNei
74
Jenter 82010
75
LalederAnita Foldøyanita.foldoy@yahoo.noanita.foldoy@yahoo.no93251904JajaNeiNeiNei
76
HovedtrenerLars Vårdallarsvaardal@gmail.comlarsvaardal@gmail.com47607170JajaNeiNeiNei
77
TrenerMaria Skavlandmaria@rampline.nomaria@rampline.no90609810JaneiNeiNeiNei
78
Jenter 92009
79
LaglederMonica Puntervoldmonipuntervold@gmail.com monipuntervold@gmail.com 95840781IANeiNeiNeiNei
80
HovedtrenerLars Vårdallarsvaardal@gmail.comlarsvaardal@gmail.com47607170JajaNeiNeiNei
81
TrenerSvend Reilstadsvend@rlandbruk.nosvend@rlandbruk.no98876583JaJaNeiNeiNei
82
TrenerTrygve Spannetspanne@gmail.comtspanne@gmail.com90653494JajaNeiNeiNei
83
Gutter 92009
84
LaglederCharles Olsencno81.cno@gmail.comcno81.cno@gmail.com97037034JaJaJaJaNei
85
Trener/ ass.laglederErik Flesjå-Johansen*ejohansen2000@gmail.comejohansen2000@gmail.comejohansen2000@gmail.com99591516JajaJaJaNei
86
TrenerSturle Guttormsensturle.guttormsen@ventistal.nosturle.guttormsen@ventistal.no99200913JajaNeiNeiNei
87
TrenerVidar Skavland*vidar@ankergaard.novidar@ankergaard.no92427602JajaNeiNeiNei
88
TrenerKjell Emil Berge*kjellemil@gmail.comkjellemil@gmail.com93269552JajaNeiNeiNei
89
TrenerGaute Tengesdalgaute.tengesdal@lyse.netgaute.tengesdal@lyse.net95215481JajaNeiNeiNei
90
TrenerJon ØsthusJonosthus@gmail.comJonosthus@gmail.com95492736JajaNeiNeiNei
91
Gutter 102008
92
LaglederSiv Flesjåsivflesjaa@gmail.comsivflesjaa@gmail.com41685246JajaNeiNeiNei
93
HovedtrenerHege Mjølsneshegemjoelsnes@gmail.comhegemjoelsnes@gmail.com99610120JaJaNeiNeiNei
94
HjelpetrenerKjetil GårdKjetil.gard@ivar.noKjetil.gard@ivar.no47509579JaJANeiNeiNei
95
Jenter 102008
96
LaglederKathleen Hebertreithhebestr@online.nohhebestr@online.no90986463JaneiNeiNeiNei
97
TrenerBrit Idsøebrit.idsoe@lyse.netbrit.idsoe@lyse.net48116081JajaNeiNeiNei
98
TrenerJurgen Oeynhausenhjurgo@hotmail.comhjurgo@hotmail.com41276635JajaNeiNeiNei
99
Gutter 112007
100
LaglederTor Halsne*T-halsn@online.noT-halsn@online.no97151561JaneiNeiNeiNei
Loading...
 
 
 
2018
2017
2016
2015
2011
2012
2013
2014
 
 
Main menu