Funktionärsanmälan 2019 (Svar)
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAAAB
1
TidstämpelAktivs namnAktiv är född årMammas namn Mammas mejladress
Mammas telefonnummer
Pappas namn Pappas mejladressPappas telefonnummerAktivs mejladressAktivs telefonnummerÖvrigt
Tävling [Quality Hotel Games 19:e januari]
Tävling [Quality Hotel Games 20:e januari]
Tävling [Växjö inomhuskast 2:a februari]
Tävling [Växjö inomhuskast 3:e februari]
Tävling [IJSM 23:e februari]
Tävling [IJSM 24:e februari]
Tävling [GM 16:e mars]Tävling [GM 17:e mars]
Tävling [Växjömångkampen 30:e mars]
Tävling [Växjömångkampen 31:a mars]
2
2018-10-17 10.34.30Elin Joabsson2004Maria Johansson
juni.johansson73@gmail.com
0708-871787Martin Joabsson
martin.joabsson@gmail.com
708644287
elin.joabsson@gmail.com
731002441PappaPappaP + AktivP + AktivP + AktivP + AktivPappaPappa
3
2018-11-05 14.22.34Theodor Ahlström1998706502394Fredrik Ahlström
fredrik.ahlstrom@ifkvaxjo.se
0470-161 16PappaPappaPappaPappaPappaPappaPappaPappaPappaPappa
4
2018-11-07 17.12.45Isak Hughes2005Lise-Lott Schanderssonliseoros@hotmail.com705441739
isseisak0507@hotmail.se
704919866M + AktivM + Aktiv
5
2018-11-08 06.41.13Enny och Thea Björk103703631645Torbjörn Björktobbe@bakers.se703631645
Jag kan vara med när det behövs eller det är dåligt med folk. Har ingen direkt tävling som jag vill utan anpassar mig efter ert behov.
6
2018-11-08 18.42.04Anton Bertilsson 1999
anton.bertilsson@hotmail.se
722066910Löpning/sprint/startenIngenIngenIngenIngenIngenIngenAktivAktivIngenIngen
7
2018-11-09 17.02.01Leo Janén2002Camilla Janéncamilla@janen.se768954085leo@janen.se761487086
Kiosk mamma och gärna kastgrenar för Leo
MammaMammaMammaM + AktivAktiv
8
2018-11-09 17.36.52
Peppe samuelsson karlsson
2006Nina samuelsson
Ninasamuelsson77@gmail.com
730770016Jimmy Karlssln
Jimmy.karlsson@ivprodukt.se
705401317703366826M + PM + P
9
2018-11-09 19.14.47Holme Fernholm2003Malin Fernholm
Malin.fernholm@gmail.com
709122302Mikael FernholmMikael@kultra.se709122301
Holme.fernholm.03@edualvesta.se
709122303M + AktivM + Aktiv
10
2018-11-10 08.16.00Emil Carlsson 2002Stefan Carlsson Ifen65@gmail.com707730325Emil.erik@hotmail.se723635460Emil i MediaP + AktivP + Aktiv
11
2018-11-10 12.03.10Tina Alvånger2007Karoline Alvångerkaroline@alvanger.se709757465Patrik Alvångerpatrik@alvanger.se701992181M + P
12
2018-11-10 13.57.13Enny Björk2001Maria BjörkMaria@lessebo.net703510447Torbjörn BjörkTobbe@bakers.se47869051Enbj.pcv@procivitas.se706525720Diskus, kulaAktivAktivAktivAktiv
13
2018-11-10 16.23.17Sebastian Braunias2004Stefan Braunias
stefan.braunias@gmx.net
700897615PappaPappa
14
2018-11-10 17.07.28Elin Bergqvist2008Susanna Bergqvist
sbergqvist76@gmail.com
730526447Torgny Bergqvist
Torgny.bergqvist@me.com
703536225
Ej media, eltid eller sekretariat.
MammaMamma
15
2018-11-10 18.52.27Ludvig Fransson 2008Anette Fransson
anette.fransson@hotmail.com
709555904Martin Fransson nitram_f@hotmail.com731513399ludde0822@gmail.com733509228MammaPappa
16
2018-11-10 22.54.14My Rosenberg 2007Linda Loodh
linda_loodh@hotmail.com
704898496Fredrik Rosenberg 790113167KioskenMammaMamma
17
2018-11-11 12.28.24Stella Rönmark2004Cathrine Rönnmark
cathrine_ronnmark@yahoo.se
709226363Mikael Rönnmark
mikael_ronnmark@hotmail.com
738006956723325144
Cathrine vill ha Quality Hotel Games och samma pass som Anna-Lena Frisk. Micke brukar vara på längden och raka, mäta
M + AktivPappaIngenPappa
18
2018-11-11 15.08.29Elin Frisk2002Anna-Lena Frisk
anna.lena.frisk@alvesta.se
+46763540873
Löpning förmiddagspass
MammaMamma
19
2018-11-11 18.31.53Majken G Sandwall2018Emma G Sandwall
emma@vaxjomontessori.se
730489988Peter Gustavsson
peter.gustavsson@yahoo.se
703778308
emma@vaxjomontessori.se
730489988PappaPappa
20
2018-11-11 18.44.01Anna Karlsson2007Christina Karlsson
hemma.hos.christina@gmail.com
739204284Torbjörn Johanssonsurolja@gmail.com706244014surolja3@gmail.com764092167Inte kiosken, tack.IngenIngenIngenP + AktivIngenIngenIngenIngenIngenP + Aktiv
21
2018-11-11 22.16.56Ingrid Langlo2007Malin Langlo
malinfredholm@hotmail.com
768430402Kjartan Langlo Kjlanglo@hotmail.com+46701757990PappaPappa
22
2018-11-11 22.41.16Tyra Erlandsson2004Åsa Erlandsson
asa.erlandsson16@gmail.com
730266515Jan Tisell
jan.tisell@bredband2.com
+46768232290
tyraerlandsson@gmail.com
703760517PappaAktivP + Aktiv
23
2018-11-11 23.37.02Amanda Wolfbrandt2007Charlotte Gustafssoncha.gus1@gmail.com706199636Mamma
24
2018-11-12 15.07.50Lejla Ramic2007Aida Ramic
aspahovic@hotmail.com
728414530Jasmin Ramicracku2@hotmail.se707784528
lejla.ramic@skola.vaxjo.se
705183475MediaIngenIngenIngenMammaIngenIngenIngenIngenMammaIngen
25
2018-11-12 18.47.11Hannes Nilsson2006Susanna Nilsson
nilssonsanna79@gmail.com
073-616 89 65Christian Nilsson
Christian.cn.nilsson@gmail.com
072-311 21 48
Hannes.hn.nilsson@gmail.com
PappaMammaIngenIngenIngenIngenPappaIngenIngenIngen
26
2018-11-12 20.49.18Elliot Jarnerup2006Cecilia
cecilia.jarnerup@gmail.com
073-0810223Patrik Aronsson
patrik.aronsson@gmail.com
070-3080213
patrik.aronsson@gmail.com
073-0810097PappaPappa
27
2018-11-12 21.18.03Jakob Lindblad2007Ulrika Lindblad
ulrika_lindblad@hotmail.com
730619271Anders Lindblad
karl_andera@yahoo.com
709759120
Vi vill stå i kiosken På DM-tävlingen lördagen den 2/2.
Pappa
28
2018-11-13 14.02.16Hampus Widlund1993AktivAktiv
29
2018-11-13 18.55.39Selma Hagelberg2008Henrik Hagelberg
Henrik.hagelberg@bibliotekscentrum.se
705374100
Fredholm@Hotmail.Com
Ev Nils Fredholm istället, kan vara grenledare, se aktiva mailadress
PappaPappa
30
2018-11-13 18.59.05Elise Hagelberg 2006
Cecilia Hagelberg Fredholm
Ceciliafred@Hotmail.com
709673036705374100730329384MammaMamma
31
2018-11-14 20.55.15Amanda Gustavsson 2007Jennie Gustavsson
jenniegus78@gmail.com
Tobias Gustavsson
torbian1234@gmail.com
704261364
amandagust07@gmail.com
702992231MammaMamma
32
2018-11-14 21.11.56Siri Elofsson2003Adéle Elofssonadele.elof@gmail.com0733-628669Thomas Elofsson
thomas.elofsson@telia.com
0768-593849siri.elof@icloud.com076-1278796Thomas - ej kioskMammaMammaPappaM + AktivM + Aktiv
33
2018-11-15 10.28.47Astrid Rosell2007Reidun Larsson
rmlarsson@hotmail.com
073-63 99 880Tommy Rosell
tommy.rosell@home.se
070-606 18 17
tommy.rosell@home.se
070-390 09 77MammaPappaPappa
34
2018-11-15 18.30.04Aleksander Årevall2008Agnieszka Årevall
agnes.arevall@telia.com
0706019127Oskar Årevall
oskar.arevall@telia.com
0704354355PappaPappa
35
2018-11-15 20.15.29Kerstin Siwertsson03Katarina Siwertssonkatarinan@telia.com0709-560502Per-Wilhelm Siwertsson
p-w.siwertsson@telia.com
0708-724000
kesi03001@utb.vaxjo.se
0768-960456P + AktivP + Aktiv
36
2018-11-15 20.20.37Malte Siwertsson04Katarina Siwertssonkatarinan@telia.com0709-560502Per-Wilhelm Siwertsson
p-w.siwertsson@telia.com
0708-724000
masi04001@utb.vaxjo.se
0733-719698M + AktivM + Aktiv
37
2018-11-16 10.13.00Tuva Olofsson2003Malin Bengtsson
malin.bengtsson@skola.vaxjo.se
070-601 52 64Morgan Olofsson
morgan.olofsosn@trafikverket.se
070-681 18 20
tuva.olofsson@gmail.com
072-722 82 61M + AktivP + AktivIngenIngenIngenIngenIngenIngenIngenIngen
38
2018-10-17 10.44.30Hanna Joabsson2004Maria Johansson
juni.johansson73@gmail.com
0708-871787Martin Joabsson
martin.joabsson@gmail.com
708644287
hanna.joabsson@gmail.com
731002441AktivAktivAktivAktiv
39
2018-11-11Casper N Holmgren2007Martin Nilssonstollepelle@gmail.com070-556 82 29PappaPappa
40
2018-11-11Alva Dickner2007Linda DicknerLinda.dickner@live.se070-5657965Per DicknerLinda.dickner@live.se070-5657965Linda: Kiosk, Per: längdMammaPappa
41
2018-11-09Lisa Wilhelmsson2000
Jim Wilhelmsson
lena.wilhelmsson@nufotec.se
lena.wilhelmsson@nufotec.se
Jim: Höjd, Lisa: grenP + Aktiv
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
Main menu