Arrigorriaga Institutua - Helbidetegi elektronikoa
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

View only
 
 
AB
1
Nor/QuiénHelbidea/Dirección
2
Informazio orokorra / Información generalinfo@arrigorriagabhi.net
3
4
Administrazioa / Administraciónadministrazioa@arrigorriagabhi.net
5
6
Jantokia / Comedorjantokia@arrigorriagabhi.net
7
8
Zuzendaritza / Dirección
9
10
Zuzendaria/Director(a)zuzendaria@arrigorriagabhi.net
11
Ikasburua/Jefe(a) de estudios ikasburua@arrigorriagabhi.net
12
Ikasburua2/Jefe(a) de estudios2ikasburua2@arrigorriagabhi.net
13
Idazkaria/Secretario(a)idazkaria@arrigorriagabhi.net
14
15
Kide guztiei / A todos los miembroszuzendaritza@arrigorriagabhi.net
16
17
Orientatzailea/Orientadora:orientatzailea@arrigorriagabhi.net
18
19
Proiektuak / Proyectos
20
21
Lan arriskuen prebentzioak / Prevención de riesgos laboraleslap@arrigorriagabhi.net
22
Agenda21agenda_21@arrigorriagabhi.net
23
IKT / TIC ikt@arrigorriagabhi.net
24
Hizkuntza Normalkuntza Proiektua (H.N.P.) hnp@arrigorriagabhi.net
25
26
27
Administrariak / Administrativos
28
29
Iñigo Arrietainigoarrieta@arrigorriagabhi.net
30
Jone Larrínagajonelarrinaga@arrigorriagabhi.net
31
32
Atezainak / Bedeles
33
34
Jasone Guenajasoneguena@arrigorriagabhi.net
35
Mónica Ventadesmonicaventades@arrigorriagabhi.net
36
37
Irakasleak / Profesores
38
39
Agurtzane Goyenaga agurtzanegoyenaga@arrigorriagabhi.net
40
Agurtzane Vallejo agurtzanevallejo@arrigorriagabhi.net
41
Ainhoa Bastegieta ainhoabastegieta@arrigorriagabhi.net
42
Ainhoa Causo ainhoacauso@arrigorriagabhi.net
43
Aitor Larizgoitia aitorlarizgoitia@arrigorriagabhi.net
44
Alazne Eguileoralazneeguileor@arrigorriagabhi.net
45
Alazne Zarate alaznezarate@arrigorriagabhi.net
46
Alex Aginagalde alexaginagalde@arrigorriagabhi.net
47
Andoni López de Armentiaandoniarmentia@arrigorriagabhi.net
48
Ane Lenizaneleniz@arrigorriagabhi.net
49
Arantza Kerexeta arantzakerexeta@arrigorriagabhi.net
50
Beatriz Anton beatrizanton@arrigorriagabhi.net
51
Begoña Calero begocalero@arrigorriagabhi.net
52
Carlos Díez carlosdiez@arrigorriagabhi.net
53
Cristina Sierra cristinasierra@arrigorriagabhi.net
54
Eneritz Martínezeneritzmartinez@arrigorriagabhi.net
55
Eugenia Grijalvoeugeniagrijalvo@arrigorriagabhi.net
56
Fco. Arcadio Lopez pakolopez@arrigorriagabhi.net
57
Fco. Javier Lopez De Murillas javilopez@arrigorriagabhi.net
58
Fernando Ruiz fernandoruiz@arrigorriagabhi.net
59
Gela Egonkorragelaegonkorra@arrigorriagabhi.net
60
Gorka Oar-Artetagorkaoararteta@arrigorriagabhi.net
61
Gorka Arriagagorkaarriaga@arrigorriagabhi.net
62
Gotzon Valdecantosgotzonvaldecantos@arrigorriagabhi.net
63
Helen Springerhelenspringer@arrigorriagabhi.net
64
Idoia Rubio idoiarubio@arrigorriagabhi.net
65
Isabel Bruña isabelbruna@arrigorriagabhi.net
66
Isabel Valin isabelvalin@arrigorriagabhi.net
67
Iñaki Elorrieta inakielorrieta@arrigorriagabhi.net
68
Jaime Agirre jaimeagirre@arrigorriagabhi.net
69
José Ignacio Fernándezjoseignaciofernandez@arrigorriagabhi.net
70
Joseba Ibarretxe josebaibarretxe@arrigorriagabhi.net
71
Joseba Bilbao josebabilbao@arrigorriagabhi.net
72
Joseba Sánchezjosebasanchez@arrigorriagabhi.net
73
Juan Carlos Guerra ikt@arrigorriagabhi.net
74
Julen Orbea julenorbea@arrigorriagabhi.net
75
Jurek Ziemkiewiczjurekziemkiewicz@arrigorriagabhi.net
76
Karmele Arrieta karmelearrieta@arrigorriagabhi.net
77
Karlos Aretxabaleta karlosaretxabaleta@arrigorriagabhi.net
78
Kontxi Hurtado kontxihurtado@arrigorriagabhi.net
79
Lidia De Diego lidiadiego@arrigorriagabhi.net
80
Lontxo Arce lontxoarce@arrigorriagabhi.net
81
Luis Ignacio Erraizluisarraiz@arrigorriagabhi.net
82
M.Carmen Alonso mcarmenalonso@arrigorriagabhi.net
83
Maia Letamendiamaialetamendia@arrigorriagabhi.net
84
Manu Garcíamanugarcia@arrigorriagabhi.net
85
Manuela Virto manuelavirto@arrigorriagabhi.net
86
Mari Carmen Sánchez maricarmensanchez@arrigorriagabhi.net
87
Marian Calvo mariancalvo@arrigorriagabhi.net
88
Maribel Mañeru maribelmaneru@arrigorriagabhi.net
89
María Nieto marianieto@arrigorriagabhi.net
90
María José Zabala mjosezabala@arrigorriagabhi.net
91
Mirari Aldanamirarialdana@arrigorriagabhi.net
92
Miren Idirin mirenidirin@arrigorriagabhi.net
93
Naiara Urzaa naiaraurzaa@arrigorriagabhi.net
94
Nerea Oribe nereaoribe@arrigorriagabhi.net
95
Olatz Bartolomé olatzbartolome@arrigorriagabhi.net
96
Olga Alkorta olgaalkorta@arrigorriagabhi.net
97
Patricia Alonso De Leciñana patriciaalonso@arrigorriagabhi.net
98
Patricia Allerpatriciaaller@arrigorriagabhi.net
99
Patxo Landa patxolanda@arrigorriagabhi.net
100
Piedad Aurrekoetxea piedadaurrekoetxea@arrigorriagabhi.net
Loading...