Arrigorriaga Institutua - Helbidetegi elektronikoa
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
AB
1
Nor/QuiénHelbidea/Dirección
2
Informazio orokorra / Información generalinfo@arrigorriagabhi.net
3
4
Administrazioa / Administraciónadministrazioa@arrigorriagabhi.net
5
6
Jantokia / Comedorjantokia@arrigorriagabhi.net
7
8
Zuzendaritza / Dirección
9
10
Zuzendaria/Director(a)zuzendaria@arrigorriagabhi.net
11
Ikasburua/Jefe(a) de estudios ikasburua@arrigorriagabhi.net
12
Ikasburua2/Jefe(a) de estudios2ikasburua2@arrigorriagabhi.net
13
Idazkaria/Secretario(a)idazkaria@arrigorriagabhi.net
14
15
Kide guztiei / A todos los miembroszuzendaritza@arrigorriagabhi.net
16
17
Orientatzailea/Orientadora:orientatzailea@arrigorriagabhi.net
18
19
Proiektuak / Proyectos
20
21
Lan arriskuen prebentzioak / Prevención de riesgos laboraleslap@arrigorriagabhi.net
22
Agenda21agenda_21@arrigorriagabhi.net
23
IKT / TIC ikt@arrigorriagabhi.net
24
Hizkuntza Normalkuntza Proiektua (H.N.P.) hnp@arrigorriagabhi.net
25
26
27
Administrariak / Administrativos
28
29
Iñigo Arrietainigoarrieta@arrigorriagabhi.net
30
Inés Serranoinesserrano@arrigorriagabhi.net
31
32
Atezainak / Bedeles
33
34
Jasone Guenajasoneguena@arrigorriagabhi.net
35
Pilar Martínezpilarmartinez@arrigorriagabhi.net
36
37
Irakasleak / Profesores
38
39
Agurtzane Etxebarria agurtzaneetxebarria@arrigorriagabhi.net
40
Agurtzane Goyenaga agurtzanegoyenaga@arrigorriagabhi.net
41
Agurtzane Vallejo agurtzanevallejo@arrigorriagabhi.net
42
Ainhoa Bastegieta ainhoabastegieta@arrigorriagabhi.net
43
Ainara García ainaragarcia@arrigorriagabhi.net
44
Ainhoa Causo ainhoacauso@arrigorriagabhi.net
45
Aitor Larizgoitia aitorlarizgoitia@arrigorriagabhi.net
46
Alazne Zarate alaznezarate@arrigorriagabhi.net
47
Alex Aginagalde alexaginagalde@arrigorriagabhi.net
48
Ane San Miguel anesanmiguel@arrigorriagabhi.net
49
Arantza Kerexeta arantzakerexeta@arrigorriagabhi.net
50
Aritz Alemany aritzalemany@arrigorriagabhi.net
51
Ariñe Berreteaga arineberreteaga@arrigorriagabhi.net
52
Beatriz Anton beatrizanton@arrigorriagabhi.net
53
Beatriz Quintano beatrizquintano@arrigorriagabhi.net
54
Begoña Calero begocalero@arrigorriagabhi.net
55
Bego Zuloaga begozuloaga@arrigorriagabhi.net
56
Begoña Orbe begonaorbe@arrigorriagabhi.net
57
Begoña Urlezaga begourlezaga@arrigorriagabhi.net
58
Carlos Díez carlosdiez@arrigorriagabhi.net
59
Cristina Sierra cristinasierra@arrigorriagabhi.net
60
Eneko Ibarluzea enekoibarluzea@arrigorriagabhi.net
61
Eunate Guarrotxena eunateguarrotxena@arrigorriagabhi.net
62
Eñaut Zearra enautzearra@arrigorriagabhi.net
63
Fco. Arcadio Lopez pakolopez@arrigorriagabhi.net
64
Fco. Javier Lopez De Murillas javilopez@arrigorriagabhi.net
65
Fco. Javier Gonzalez javigonzalez@arrigorriagabhi.net
66
Fernando Ruiz fernandoruiz@arrigorriagabhi.net
67
Gela Egonkorragelaegonkorra@arrigorriagabhi.net
68
Gorane Fernández goranefernandez18@arrigorriagabhi.net
69
Helen Springerhelenspringer@arrigorriagabhi.net
70
Idoia Rubio idoiarubio@arrigorriagabhi.net
71
Igor Gutiérrez igorgutierrez@arrigorriagabhi.net
72
Iker Nausia ikernausia@arrigorriagabhi.net
73
Irakasle Frogairfroga@arrigorriagabhi.net
74
Iratxe Urien iratxeurien@arrigorriagabhi.net
75
Iratxe Ibarrondo iratxeibarrondo@arrigorriagabhi.net
76
Isabel Bruña isabelbruna@arrigorriagabhi.net
77
Isabel Valin isabelvalin@arrigorriagabhi.net
78
Iskandar Hamawy iskandarhamawy@arrigorriagabhi.net
79
Izaskun Vera izaskunvera@arrigorriagabhi.net
80
Iñaki Elorrieta inakielorrieta@arrigorriagabhi.net
81
Jaime Calvo jaimecalvo@arrigorriagabhi.net
82
Jaime Agirre jaimeagirre@arrigorriagabhi.net
83
Joana Oregui joanaoregui@arrigorriagabhi.net
84
Joana Zamora joanazamora@arrigorriagabhi.net
85
Joseba Ibarretxe josebaibarretxe@arrigorriagabhi.net
86
Joseba Bilbao josebabilbao@arrigorriagabhi.net
87
Joxeba Goikoetxea joxebagoikoetxea@arrigorriagabhi.net
88
Juan Carlos Guerra ikt@arrigorriagabhi.net
89
Julen Orbea julenorbea@arrigorriagabhi.net
90
Karmele Arrieta karmelearrieta@arrigorriagabhi.net
91
Karlos Aretxabaleta karlosaretxabaleta@arrigorriagabhi.net
92
Kontxi Hurtado kontxihurtado@arrigorriagabhi.net
93
Leire Etxebarria leireetxebarria@arrigorriagabhi.net
94
Lidia De Diego lidiadiego@arrigorriagabhi.net
95
Lidia Santamaria lidiasantamaria@arrigorriagabhi.net
96
Lola Markaida lolamarkaida@arrigorriagabhi.net
97
Lontxo Arce lontxoarce@arrigorriagabhi.net
98
M.Carmen Alonso mcarmenalonso@arrigorriagabhi.net
99
Maider Alvarez maideralvarez@arrigorriagabhi.net
100
Maitane Gómez maitanegomez@arrigorriagabhi.net
Loading...
Main menu