Borang Profil Penyelidik (Responses)
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
View only
 
 
BDEGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAA
1
Nama/Name:Pusat Pengajian/School/Institue/Center:Emel/Email:Researcher ID:SCOPUS ID:ORCID:Google Citation Profile:
2
MOHD IKHWAN BIN ISMAILPerpustakaan Hamzah Sendutikhwanismail@usm.myA-7416-2011571794206000000-0002-6768-0640https://scholar.google.com.my/citations?user=yHBOVNMAAAAJ&hl=en&oi=aoIsmail, M.I.
3
GURJEET KAURInstitut Penyelidikan Perubatan Molekul (INFORMM)gurjeet@usm.myA-1085-2011gurjeet@usm.mygurjeet@usm.myhttps://scholar.google.com.my/citations?user=r7lMtXQAAAAJ&hl=enG Kaur
4
DR. TANG CHOR FOONCentre for Policy Research and International Studies (CenPRIS) tcfoon@usm.myF-9289-2011, URL: http://www.researcherid.com/rid/F-9289-201123010763400, URL: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=23010763400NAhttps://scholar.google.com.my/citations?user=Cjn6cOUAAAAJ&hl=enNA
5
DR. SEZALI MD DARITCentre for Policy Research and International Studies (CenPRIS)smd@usm.myH-6761-2016NANANANA
6
DR. SEZALI MD DARITPusat Penyelidikan Dasarsmd@usm.myH-6761-201657148395600NAhttps://scholar.google.com.my/citations?user=jOzf0zIAAAAJ&hl=enNA
7
MUHAMMAD HAFIZNUR BIN YUNUSInstitut Penyelidikan Perubatan Molekul (INFORMM)hafiznur@usm.myH-8597-2016554443092000000-0001-9391-1548NANA
8
PATCHARIN KANGKHAPusat Pengajian Bahasa, Literasi dan Terjemahanpatcharin_40@hotmail.comNANANANANA
9
SITI SAFIAH BT MOKHTARPusat Pengajian Sains Perubatansafiahm@usm.myH-3952-2016559288707000000-0002-0114-5573siti safiah mokhtarMokhtar SS
10
MOHD ZAMIR PAKHURUDDINPusat Pengajian Sains Fizikzamir@usm.myO-9456-2016368645886000000-0002-5067-6266Mohd Zamir Pakhuruddin
M. Z. Pakhuruddin
Z. M. Pakhuruddin
11
NUR AMIRAH BINTI ABDUL LATIFUnit Penyelidikan Kawalan Vektornuramirah@usm.myNANANANur Amirah Abdul LatifNur Amirah A. L/ Abdul Latif N. A
12
KAVITHA A/P SETHURAMAN
PPGUSM KOHORT 5
Pusat Pengajian Bahasa, Literasi dan Terjemahanasjk2505@gmail.comNANANANANA
13
MUNEERA ESAPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmuneera_esa@usm.myM-1738-201757188978543orcid.org/0000-0001-9026-8745https://scholar.google.com/citations?user=PI-7R8cAAAAJ&hl=enNA
14
NORHIDAYAH MD ULANGPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangannorhidayah.mu@usm.myD-6030-2016NAorcid.org/0000-0001-7714-5994NANA
15
SHAIDATUL AKMA ADI KASUMAPusat Pengajian Bahasa, Literasi dan Terjemahanshaidatul@usm.myM-1729-2017NAorcid.org/0000-0002-0220-1098Shaidatul Akma Adi KasumaShaidatul Adi Kasuma
16
SAFIAL AQBAR BIN ZAKARIAPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganssafial@usm.myM-1731-2017NAorcid.org/0000-0002-8299-6387SAFIAL AQBAR ZAKARIA

SA ZAKARIA

ZAKARIA, SAFIAL AQBAR
SA ZAKARIA
17
ARIZA SHARIKIN ABU BAKARPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganariza.bakar@usm.myA 2732-2017571324293000000-0002-5692-0098https://scholar.google.com/citations?user=BjZCQskAAAAJ&hl=en
NA
18
NOR FADZILA AZIZPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangannfadzila@usm.myC-3289-2015NAorcid.org/0000-0002-4082-3285https://scholar.google.com/citations?user=g7WacpMAAAAJ&hl=enNA
19
LIM YOKE MUIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganymlim@usm.myD-4271-201656317384500
55664492000
55203678300
orchid.org/0000-0003-3587-3541https://scholar.google.com/citations?hl=en&btnA=1&user=Ohb2K-0AAAAJY.M. Lim, Yoke-Mui Lim, Lim Y.M., Lim Yoke Mui
20
SITI SALWA MOHD ISHAKPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangansalwaishak@usm.myB-7315-2015571910922000000-0001-9082-1985https://scholar.google.com/citations?user=Do8sEYAAAAAJ&hl=en
NA
21
NOR ZARIFAH MALIKIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganzarifah@usm.myM-1756-2017555235296000000-0003-2126-7946https://scholar.google.com/citations?hl=en&view_op=list_works&gmla=AJsN-F7UKyQB1iy0bRekEJnTk3bgwKtHNihQSU06SEHGG8OtiupVzit3hnltSCkF5XUVUhRdIFO0YJ16U3Yd2y-dpg6xPOOQWQ&user=thaWHusAAAAJMaliki, NZ
Maliki, N.Z.
Maliki, NZB
22
Hakimi Bin AhmadPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangankimi@usm.myID-M-1740-2017NAorcid.org/0003-1954-0878NANA
23
PM Dr Ahmad Hilmy Bin Abdul HamidPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganhilcom@usm.myB-6503-2011562373811000000-0003-2836-6795https://scholar.google.com/citations?user=jAmVbSsAAAAJ&hl=enHamid, Ahmad Hilmy Abdul
Hamid, A. H A
Abdul Hamid, A. H.
Abdul Hamid, Ahmad Hilmy
24
NOR'AINI YUSOFPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganynoraini@usm.myA-7093-2011263260194000000-0002-8943-6868https://scholar.google.com.my/citations?user=7jn2nGEAAAAJ&hl=enNA Yusof
N Yusof
N.A. Yusof
N. Yusof
Nor'Aini Yusof
25
ABDUL NASER ABDUL GHANIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangananaser@usm.myG-1226-201054891528600orcid.org/0000-0001-6618-6029Abdul Naser Abdul Ghani

https://scholar.google.com/citations?user=k2vDMsAAAAAJ&hl=en
NA
26
MARIATI TAIBPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmariati@usm.mytaib mariati
ResearcherID: D-4292-2016
Taib, Mariati
Author ID: 56237166200
m.taib, taib, M.,
orcid.org/0000-0002-5259-7641
mariati taibmariati taib
27
NOORIATI BINTI TAIBPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangannooriati@usm.myD-3703-201656417488200orcid.org/0000-0001-7788-958Xhttps://scholar.google.com/citations?user=zd9_YQwAAAAJ&hl=enNA
28
JESTIN NORDINPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganjestin.nordin@usm.myNANANANANA
29
SURAIYATI RAHMANPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangansuraiyati@usm.myC-5989-201555887933500orcid.org/0000-0003-0299-7222 suraiyati rahmans rahman
30
RUHIZAL ROOSLIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganruhizal@usm.myE-3540-201236640734500http://orcid.org/0000-0002-7869-3922https://scholar.google.nl/citations?hl=en&user=4lyoy_8AAAAJNA
31
CHEAH CHEE BANPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangancheahcheeban@usm.myF-2556-2012

M-1747-2017
37004351100orcid.org/0000-0003-2261-2991CHEAH CHEE BANCHEAH, C.B
BAN, C.C
32
ERNAWATI MUSTAFA KAMALPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganernamustafa@usm.myE-2875-201255293500400orcid.org/0000-0001-6224-3401X3h4I-SAAA.AJNA
33
MOHD JAKI BIN MAMATPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmohdjaki@usm.mym-1739-2017 NAhttp://orcid.org/0000-0002-1358-8208Jaki mohdNA
34
FARAZIERA MOHD RASLIMPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganfaraziera@usm.myhttp://www.researcherid.com/rid/M-1741-2017

M-1741-2017
552036387000000-0002-6530-369Xhttps://scholar.google.com/citations?hl=en&user=rJRk7aQAAAAJ&authuser=1NA
35
ZUL ZAKIYUDDIN AHMAD RASHIDPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganzulzaki@usm.my E-5495-2016

Scopus: on the wayorcid.org/0000-0003-2834-9995https://scholar.google.com/citations?user=DOoi5JEAAAAJ&hl=en
ZZA Rashid
36
NORMAH BINTI ABDUL LATIPPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangannorma_abdlatip@usm.myB-2921-2017571943816360000-0002-0101-5066NANA
37
ATASYA OSMADIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangana.osmadi@usm.myE-1586-201256323804800orcid.org/0000-0002-4587-6642https://scholar.google.com/citations?user=quZJF_kAAAAJ&hl=enOsmadi, A.
38
RADZI ISMAILPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganradzi@usm.myI-3854-2012559849821000000-0002-7097-5802radzi ismailNA
39
JESTIN NORDINPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganjestin.nordin@usm.myResearcher ID: M-1751-2017
NAORCHiD: 0000-0002-5186-3119
https://scholar.google.com/citations?user=lfin3aUAAAAJ&hl=enNA
40
SR DR MD AZREE BIN OTHUMAN MYDINPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganazree@usm.myB-3457-2012364572025000000-0001-8639-1089M. A. Othuman MydinM. A. O. Mydin
41
AMIN AKHAVAN TABASSIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganakhavan@usm.myE-1925-201254584825700orcid.org/0000-0002-2347-7894https://scholar.google.de/citations?user=eifd3_oAAAAJ&hl=enAmin Tabassi
Akhavan Tabassi Amin
A. A. Tabassi
42
MOHD RODZI ISMAILPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganrodzi@usm.myC-2031-201536701303800orcid.org/0000-0002-1020-5398Mohd Rodzi IsmailRodzi, IM
43
SHIDA IRWANA OMARPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganirwanizar@usm.myF-9426-2014553705207000000-0001-5450-6195https://scholar.google.com/citations?user=AQWG6c8AAAAJ&hl=enOmar, S. I.
44
AZIZAN MARZUKIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganchik72@usm.myA-9556-20119942831200orcid.org/0000-0002-1035-490871P9XdgAAAAJNA
45
MOHD NAJIB BIN MOHD SALLEHPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangannajib@usm.myA-9660-2011NAorcid.org/0000-0003-2018-2916Mohd Najib Mohd SallehNA
46
MOHD ZAILAN SULIEMAN Pusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmzailan@usm.myE-6122-2013424623658000000-0002-8759-5224M.Z SuliemanMohd Zailan Sulieman
M.Zailan Sulieman
M.Z. Sulieman
47
NAZIRAH ZAINUL ABIDINPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangannazirah_za@usm.myE-3514-2012N. Zainul Abidin - 48862234400
Nazirah Zainul Abidin - 36119530400
N.Z. Abidin - 8223999300
http://orcid.org/0000-0002-8152-007XBsRsJAAAAAJNA
48
ROSLAN BIN TALIBPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganroslanusm@outlook.comE-1587-2012571102019000000-0002-5659-8465roslan talibRoslan Bin Haji Talib, Roslan Talib, Roslan B Talib
49
AZIZI BAHAUDDINPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganazizigt@gmail.comE-7398-2011AU-ID ( "Bahauddin, Azizi" 6505708742 ) orcid.org/0000-0002-0050-7499A BahauddinBahauddin, A
AB Bahauddin
50
NORAZMAWATI BINTI MD.SANI @ ABD.RAHIMPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangannorazmawati@usm.myhttp://www.researcherid.com/rid/E-3522-2012http://www.scopus.com/authid/detail.url?authorId=56237828900orcid.org/0000-0002-7137-7054 Dr.Norazmawati Md.Sani @ Abd.RahimN.Md.Sani
Norazmawati Md.Sani @ Abd.Rahim
Norazmawati Md.Sani
Md.Sani, N.
51
MUNA HANIM ABDUL SAMADPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmhanim@usm.myM-4161-2017Author ID: 56478622700http://orcid.org/0000-0002-5520-7565Muna Hanim Samad
mha Samad
Abdul Samad, MH
52
HASNANYWATI HASSANPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganhasnany@usm.myE-2016-2012562995399000000-0003-3240-2971https://scholar.google.com/citations?user=Yf6qQNsAAAAJ&hl=en&authuser=1
H. Hassan
Hasnanywati H.
H.Hasnanywati
53
DIANA BINTI MOHAMADPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangandiana_mohamad@usm.myM-1737-2017NA0000-0002-3851-5945Diana MohamadMohamad, D
54
DIANA MOHAMADPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangandiana_mohamad@usm.my0000-0002-3851-5945NAM-1737-2017Diana MohamadMohamad, D
55
Wan Hasmah Wan Teh Pusat Pengajian Ilmu Kemanusiaanhasmahwt@usm.myhttp://orcid.org/0000-0001-7918-1630NAorcid.org/0000-0001-7918-1630 Wan Hasmah Wan TehWan Teh, Wan Hasmah
56
DR MOHD NIZAM SAHADPusat Pengajian Ilmu KemanusiaanNIZAMSAHAD@USM.MYE-1595-2012NAorcid.org/0000-0001-5002-8827Mohd Nizam SahadSahad, MN
57
MOHAMMAD AMIR WAN HARUNPusat Pengajian Ilmu Kemanusiaanamirwan@usm.myN-4577-2017NA0000-0002-8927-6446MOHAMMAD AMIR WAN HARUNHARUN, M.A.W
58
IdrisPusat Pengajian Ilmu Kemanusiaanidrismansor@usm.myN-4574-2017NAorcid.org/0000-0001-9833-7442NAMansor, I.
59
ASYIRAH ABDUL RAHIMPusat Pengajian Ilmu Kemanusiaanasyirah@usm.myE-1284-2012NAorcid.org/0000-0003-1287-1340Asyirah Abdul RahimAsyirah, A.R.; A.A. Rahim
60
NARIMAH BINTI SAMATPusat Pengajian Ilmu Kemanusiaannarimah@usm.myA-9579-2011150537280000000-0002-7540-0717Narimah SamatNA
61
RAHIMAH BINTI A. HAMIDPusat Pengajian Ilmu Kemanusiaanimah@usm.myNAScopus Author ID: 57189694825orcid.org/0000-0002-9043-7681NANA
62
GOH SANG SEONGPusat Pengajian Ilmu Kemanusiaangohss@usm.myN-4572-201736775729700orcid.org/0000-0003-3459-5594https://scholar.google.com.my/citations?user=BTcNYBoAAAAJ&hl=enSeong GohSang
63
HASLINA HAROONPusat Pengajian Ilmu Kemanusiaanhaslina@usm.myE-1911-201256755135400orcid.org/0000-0001-8747-6607https://scholar.google.com/citations?user=oz-zVBIAAAAJ&hl=enHAROON, HASLINA
64
TAN MOU LEONGPusat Pengajian Ilmu Kemanusiaanmouleong@usm.myhttp://www.researcherid.com/rid/N-4678-2017https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=56203508900http://orcid.org/0000-0003-3939-0336https://scholar.google.com.sg/citations?user=PxIfHg8AAAAJ&hl=enNA
65
CHRISTOPHER JOHANN ROLAND RICHARDSONPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)christopher.richardson@usm.myNA51864409400orcid.org/0000-0002-0371-6085https://scholar.google.com/citations?user=PqF0I3oAAAAJ&hl=enNA
66
Hong Meen CheePusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)meenchee.hong@usm.myN-7836-2017NAorcid.org/0000-0003-1776-4237https://scholar.google.com.my/citations?user=w1s_oogAAAAJ&hl=enMC Hong, Meen-Chee Hong, Meen Hong
67
Tan Cheng LingPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)tanchengling@usm.my

ResearcherID: C-3880-2011
50862176100orcid.org/0000-0002-3759-6763https://scholar.google.com/citations?user=nqdauDMAAAAJ&hl=enNA
68
OOI SAY KEATPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)ooisaykeat@usm.myN-7837-2017NAorcid.org/0000-0002-5469-8550 rEUmC-gAAAAJNA
69
FATHYAH HASHIMPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)fathashim@usm.myE-8668-201255505575500orcid.org/0000-0001-9871-2935https://scholar.google.com/citations?user=VkA2CFIAAAAJ&hl=enNA
70
YULITA HANUM P ISKANDARPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)yulita@usm.myA-3908-201225825066000orcid.org/0000-0002-8037-5800https://scholar.google.com/citations?user=QSJXuTcAAAAJ&hl=enNA
71
YUVARAJ GANESANPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)yuvaraj@usm.myN-7829-201756820087900orcid.org/0000-0003-1402-9472A8BhjkEAAAAJNA
72
AZLAN BIN AMRANPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)azlan_amran@usm.myF-2503-201235619567200orcid.org/0000-0002-9747-547XAzlan AmranNA
73
ELLISHA NASRUDDINPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)ellisha@usm.myNA368162910000000-0003-4908-8093NANA
74
CHIN PHAIK NIEPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)phaikniechin@usm.myN-7833-2017557766733000000-0002-2315-8295https://scholar.google.com/citations?user=M-LaK_EAAAAJNA
75
SHAIZATULAQMA KAMALUL ARIFFINPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)shaizatulaqma@usm.myG-7028-2017NA orcid.org/0000-0002-6836-6872 https://scholar.google.com/citations?user=ZLB2wPEAAAAJ&hl=enNA
76
CHING SOCK LEEPusat Pengajian Pengurusanchingsl@usm.myN-7824-2017NAhttp://orcid.org/0000-0001-7436-5721https://scholar.google.com/citations?user=xBh9U0MAAAAJLee, CS; Melissa Ching
77
CHU EI YETPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)eychu@usm.my N-7857-201736631777200orcid.org/0000-0002-6149-1988ei yet chuChu, EY; Ei Yet Chu; Chu, eiyet
78
NOOR FAREEN BINTI ABDUL RAHIMPusat Pengajian Siswazah Perniagaan (GSB)noorfareen@usm.myN-7835-2017 571928047550000-0001-8282-9741https://scholar.google.com/citations?user=FM6RD0cAAAAJ&hl=enNA
79
SUZARI ABDUL RAHIMPusat Pengajian Pengurusansuzari@usm.myO-9458-201657194170303orcid.org/0000-0001-5289-6011suzari abdul rahimAbdul Rahim S
80
MASTURA JAAFARPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmasturaj@usm.myhttp://www.researcherid.com/rid/A-1747-2012NAorcid.org/0000-0003-3981-600Xhttps://scholar.google.com/citations?user=9UWOUUkAAAAJ&hl=enNA
81
MASTURA JAAFARPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmasturaj@usm.myA-1747-2012158318172000000-0003-3981-600Xhttps://scholar.google.com/citations?user=9UWOUUkAAAAJ&hl=en&oi=aoNA
82
S. MOSTAFA RASOOLIMANESHPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmostafa@usm.myG-4600-201455576200900orcid.org/0000-0001-7138-0280https://scholar.google.com/citations?user=De4raQIAAAAJ&hl=en&oi=aoS. Mostafa Rasoolimanesh
83
NURUL SAKINA MOKHTAR AZIZIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangansakinamokhtar@usm.my C-5489-201655932499400orcid.org/0000-0002-8011-3552https://scholar.google.com/citations?user=SrRt0TMAAAAJ&hl=en Nurul Sakina, Mokhtar Azizi
84
AHMAD SANUSI HASSANPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancangansanusi@usm.myNA557778968000000-0002-0945-7862Ahmad Sanusi HassanNA
85
MUHAMAD AZHAR BIN GHAZALIPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganazhar.ghazali@usm.myR-4891-2017Azhar Ghazaliorcid.org/0000-0001-7558-3966Azhar GhazaliNA
86
Abdul Rashid Abdul AzizPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganarashid@usm.myNA138064376000000-0002-9737-0010Abdul-Rashid Abdul-AzizAbdul Rashid Abdul Aziz
87
MOHAMAD REZA MOHAMED AFLAPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganrezafla@usm.myJ-1672-2016rezafla@usm.myorcid.org/0000-0002-8714-6656Mohamad Reza Mohamed AflaNA
88
MOHD ISMAIL BIN ISAPusat Pengajian Perumahan , Bangunan dan Perancanganmohdismail.isa@usm.myNANANAmohd ismail isamohd ismail isa
89
MALINI a/p NG GANAPATHYPusat Pengajian Bahasa, Literasi dan Terjemahanmalinik@usm.myD-3707-2016553861231000000-0002-1495-6340https://scholar.google.com/citations?user=tKY87BcAAAAJ&hl=en&oi=ao (Malini Ganapathy)Ganapathy, M.
90
PARAMASWARI JAGANATHANPusat Pengajian Bahasa, Literasi dan Terjemahanparames@usm.myNA56045990400 0000-0001-9756-8206NANA
91
FAUZILAH MD HUSAINPusat Pengajian Bahasa, Literasi dan Terjemahanfauzilah@usm.myD-3687-201654795574100http://orcid.org/0000-0001-7968-4318Fauzilah Md HusainNA
92
DEBBITA TAN AI LINPusat Pengajian Bahasa, Literasi dan Terjemahandebbita_tan@usm.myM-4800-2017NA0000-0003-1949-3733Debbita TanTan, D.A.L.; Debbita Tan Ai Lin
93
LIM EE SHIANGPusat Pengajian Sains Kemasyarakataneslim@usm.myI-2296-2012NAhttps://orcid.org/0000-0002-4456-8971EE SHIANG LIMES LIM
94
ROSNANI BINTI AHMADPerpustakaan Hamzah Sendutrosnaniahmad@usm.myE-2829-20160000-0002-6461-8729https://scholar.google.com/citations?user=XRrHdw8AAAAJ&hl=enRosnani Ahmad,; Ahmad, R.; Ahmad, Rosnani
95
MOHD FUAD BIN HARONPerpustakaan Hamzah SendutMFH@USM.MYNANAhttps://orcid.org/0000-0002-9139-0651NA
96
AHMAD FARIS HASSANPerpustakaan Hamzah Sendutahmadfaris@usm.myA-7144-2018NA0000-4113-422XNA
97
TUAN SIRA ZAWANA TUAN YAAKUBPerpustakaan Hamzah Sendutt_sirazawana@usm.myA-7140-2018NA0000-0002-8249-7000https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=swftwP0AAAAJ
98
JAMILAH HASSAN BASRIPerpustakaan Hamzah Sendutjamilahhassan@usm.myL-8212-2017-0000-0002-4687-6601https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=BaDtAVQAAAAJHassan Basri, Jamilah
99
MEOR MOHD ARAFAT BIN MOHAMAD SHAHINIPerpustakaan Hamzah Sendutarafat@usm.myA-7147-2018NA0000-0001-5768-6283https://scholar.google.com/citations?user=WPgjlLIAAAAJ&hl=en
100
SUZANA BINTI ABDUL RAHMANPerpustakaan Kejuruteraanlbsuzana@usm.myA-7146-2018NA https://orcid.org/0000-0002-6455-6839NA
Loading...
 
 
 
Form Responses 1