Treningstider, trenere og lagledere 2018_2019
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
$
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
1
LagTreningstidStedTrener (navn, tlf og epost)Lagleder (navn, tlf og epost)
2
G2003Tirsdag 20-21 Torsdag 19.30-21   Fredag 19-20SædalshallenRonny Helgesen, 911 15 373, ronnyhelgesen@hotmail.comElisabeth E. Justlar, 97958202, elisabeth.justlar@merck.com og Danka Vukovic, 97519631, vukovic33@gmail.com
3
J2003Mandag 19-20
Tirsdag 17-18
Fredag 18-19
Sædalshallen
Endre Røneid Fehn, 901 32 230, endre@fehn.no
Camille Rød, 922 78 233, camille20000@hotmail.com
Kristine Jøsok, 926 59 786, k-joesok@online.no
4
J2004Tirsdag 17-18 Onsdag 19-20 Fredag 18-19SædalshallenArne Hernes, 414 13 375
5
J2005Tirsdag 19-20  Onsdag 16-17  Torsdag 18:00-19:30SædalshallenTone B. Rødal, 952 13 438, tbrodal@hotmail.comMarianne H. Flågeng, 996 03 177, hauglid2@frisurf.no
6
J2006Tirsdag 18-19 Onsdag 16-17 Torsdag 16-17SædalshallenErlend Innset, 928 06 257, ei@webu.as Camille Rød, 922 78 233, camille20000@hotmail.com
Marianne Høgh Nordtveit, 414 57 278, marianne.nordtveit@hotmail.com
7
G2007/2008Mandag 17-18Sædalshallen
Line Merete Eriksen, 95893207, mereteline@hotmail.com
Lone Næss, 97969120, Lone.nass@gmail.com
Thomas Watnedal, 91640807, thomas@watnedal.com
Iselin Holst, 95199694, iselin@watnedal.com
8
J2007Mandag 18-19 Onsdag 17-18Sædalshallen
Preben F. Andersen, ‭905 98 487‬, preben.foster.andersen@gmail.com
Lisbeth F. Haakonsen, 408 43 383, lisbeth.haakonsen@gmail.com
9
J2008Tirsdag 16-17 Torsdag 17-18SædalshallenMartha Lehmann Røed, 952 28 348
10
J2009Mandag 18-19NattlandRebecca Breistein (47631891, beccabre@gmail.com), Ida Jansrud Hammer (48214858, idajansrud@hotmail.com), Anders Wigaard (afwigaard@gmail.com) Rebecca Breistein, 47631891, beccabre@gmail.com
11
J2010Fredag 16-17NattlandKathrine Waardal, 93416631Magnhild Torvanger Hillestad, magnhild.hillestad@hfk.no
12
G2010Tirsdag 17:30-18:30NattlandKristine Heien Hansen, 41218643, kristineheien@gmail.comLisbeth F. Haakonsen, 408 43 383, lisbeth.haakonsen@gmail.com
13
J2011Mandag 16-17Sædalshallen
Henriette Enehaug, 414 57 949, Henriette.enehaug@dnbeiendom.no
14
J/G2012Mandag 16-17SædalshallenTBA
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Loading...
Main menu