strings - Arbeitsdokument
 Share
The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

 
%
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AB
1
t TECH_NAME_CYB_Induced_Field_Manipulation , " Manipulacja Pole Induced "
2
GAME_TITLE TECH_DESC_CYB_Psi_Shields , " Postępy w Psioniki i cybernetyki pozwalają na stworzenie efektu tarczy psioniczne , które może podważyć lub przynajmniej osłabić skutki bardzo potężne ataki psioniczne przeciwko statku . "
3
DEFAULT_GAME_NAME TECH_NAME_CYB_Psi_Shields , " Psi Shields "
4
AUTOSAVE_SUFFIX TECH_DESC_CYB_CE_Lasers , " Badania nad weaponizing cerebroenergetycznego Rigs umożliwiaCE Ulepszony zespół stworzyć ciężką belkę Psionic czystej siły . Znany jako CE Laser , ta broń może ignorować każdą tarczę i stopienia poprzez nawet ciężkiej zbroi z łatwością. moduł laserowy CE pochodzi od tej technologii da wszystkim Dreadnought lub Lewiatana zdolność wystrzeliwania takich belek w dowolnym kierunku . "
5
ERROR_UNSUPPORTED_SAVE_GAME TECH_NAME_CYB_CE_Lasers , " " Lasers cerebroenergetycznego
6
FACTION_SOL_FORCE TECH_DESC_DRV_Neutrino_Pulse_Accelerators , "potężny akcelerator cząstek i wzmacniacz zdolny do indukowania zmasowanego falę neutrin . Efekt ten stanowi podstawę AI FTL technologii. "
7
FACTION_HIVER_IMPERIUM TECH_NAME_DRV_Neutrino_Pulse_Accelerators , " Pulse " Neutrino Akceleratory
8
FACTION_TARKASIAN_EMPIRE TECH_DESC_DRV_Standing_Neutrino_Waves , "wyrafinowanie fali impulsu neutrin , który pozwala megality jest przyspieszenie szybciej , a tym samym zatrzymać FTL na dłuższych dystansach . Zwiększa maksymalną masę kostki , które mogą być wysyłane za pośrednictwem systemu Neutrino Brama ".
9
FACTION_LIIR_ZUUL_ALLIANCE TECH_NAME_DRV_Standing_Neutrino_Waves , " fale stojące Neutrino "
10
FACTION_SUULKA_HORDE TECH_DESC_DRV_Mass_Induction_Projectors , "grawitacja technologia , które tymczasowo zmniejsza masę megalitu Wprowadzanie obręcz przyspieszenia. Ta zwiększona górną masę megalitów korzystających z systemu obręcz i do nich zwiększa moc flot AI . "
11
FACTION_MORRIGI_CONFEDERATION TECH_NAME_DRV_Mass_Induction_Projectors , " Mass Indukcja Projektory "
12
FACTION_LOA_COLLECTIVE TECH_DESC_DRV_Neutrino_Blast_Wave , " Technologia ta pozwala graczowi , aby włączyć się Hoop Accelerator do ogromnej armaty tachyon'y zdolnej kalectwo lub zniszczenie jakiegokolwiek statku złowionych w belce. Niestetyogromny wzrost mocy niszczy Hoop także."
13
FACTION_SOL_FORCE_IMMERSION TECH_NAME_DRV_Neutrino_Blast_Wave , " Blast Wave Neutrino "
14
FACTION_HIVER_IMMERSION TECH_DESC_WAR_Phantom_Missiles , " Ten wariant rakiet Polaris poświęcić część swojej przestrzeni głowic w celu umieszczenia generatora Nietykalności który pozwalapocisk unikać ognia wroga w krótkich impulsach . Ma to dodatkowy bonus coPhantom Missiletylko broń mogą bezpośrednio zaangażować się niematerialną statek . "
15
FACTION_TARKA_IMMERSION TECH_NAME_WAR_Phantom_Missiles , " Phantom " pociski
16
FACTION_MORRIGI_IMMERSION TECH_DESC_ENG_Advanced_LV_Construction , " Przełomy zarówno w zakresie projektowania i technologii budowy są zobowiązane do tworzenia bardziej złożonych projektów Lewiatan ".
17
FACTION_LIIR_ZUUL_IMMERSION TECH_NAME_ENG_Advanced_LV_Construction , "Zaawansowane Leviathan Construction "
18
FACTION_SUULKA_HORDE_IMMERSION TECH_DESC_BRD_EMP_Drones , " Te trutnie są zaprojektowane , aby szybko przemknąć obok shipďż ˝ obrony s i zacisk na dostarczać szereg wysokich impulsów energetycznych , które będą krótkie z systemami na pokładzie okrętu wroga na pewien okres czasu . "
19
FACTION_LOA_COLLECTIVE_IMMERSION TECH_NAME_BRD_EMP_Drones , " EMP Drony "
20
FACTION_DESCRIPTION_SOL_FORCE TECH_DESC_BAL_Rippers , " Ten postęp w dużych ładowarek prędkości i zwiększenie baryłkę wytrzymałości pozwala kaliber wyższych rund Armor Piercing być dostosowane do linii broni Stormer . Technologia ta tworzy zarówno Ripper i ciężkich dział Ripper ".
21
FACTION_DESCRIPTION_HIVER_IMPERIUM TECH_NAME_BAL_Rippers , " Rippers "
22
FACTION_DESCRIPTION_TARKASIAN_EMPIRE TECH_DESC_BIO_Replicants , "trzeba wypełnić kolonie szybciej prowadził klonowanie masy i prędkości wzrostu / edukacja technologii do punktu, w którym mogą być połączone w system sztucznej znaną jako Replicants . Technologia ta przyspiesza się colonyďż ˝ tempo wzrostu populacji s przez 30% aż do świata dociera do 100 milionów , w którym ich korzyści dla wzrostu stają się banalne .wadą tej procedury jest to, że duże grupy Replicants mają integracyjną awarii i spowodować obniżenie moralnych na serwerach , gdzie są one używane ciężko. "
23
FACTION_DESCRIPTION_LIIR_ZUUL_ALLIANCE TECH_NAME_BIO_Replicants , " Replicants "
24
FACTION_DESCRIPTION_SUULKA_HORDE TECH_DESC_PSI_MechaEmpathy , " Ten nowy oddział Psioniki odzwierciedla rosnące uznanie proto- świadomości w złożonych maszyn cyfrowych . Pozwala to nabycie z MechaEmpathy nie tylko przemysł , ale w bezpośredniej walce lepiej być w stanie lepiej wykrywać i wpływać maszyny jak trutnie autonomiczne lub rakiet . powoduje to 5 % wzrost produkcji w całej cesarstwa , jak również w artylerzystów bojowych wspieranych MechaEmpathy mogąc trutni docelowych i pociski z dwukrotniedokładne normy. "
25
FACTION_DESCRIPTION_MORRIGI_CONFEDERATION TECH_NAME_PSI_MechaEmpathy , " MechaEmpathy "
26
FACTION_DESCRIPTION_LOA_COLLECTIVE TECH_DESC_PSI_Subversion , " Dalsze badania w MechaEmpathy pozwala utalentowanych osób do pracy nie tylko wykrywać autonomicznych maszyn ale przejąć nad nimi kontrolę i przekształcić je przeciwko ich własnych statków . "
27
FACTION_LOA TECH_NAME_PSI_Subversion , " Subversion "
28
FACTION_DESCRIPTION_LOA TECH_DESC_PSI_Possession , " Mocny Mecha - empaci może rozwijać zdolność do bezpośredniego infiltracji systemów na pokładzie statków wroga i spowodować chaos na pokładzie , w wyniku broni uszkodzenia, zniszczenia systemu i inne uszkodzenia krytycznej ".
29
UI_PLAYER_NAME_CIVILIAN_COLONY TECH_NAME_PSI_Possession , " Opętanie"
30
UI_PLAYER_NAME_REBELLION_COLONY TECH_DESC_TRP_Tracking_Photonic_Torpedo , " Postępy w energetycznej matrycy wirtualnych obwodów pozwala na podstawowej formie wytycznych , które mają być dołączone do fotoniczne głowicy . Podczasextreme prędkość tej torpedy powoduje wysoką manewrowość okazuje się niemożliwe,TPT jest zdolny do szerokich manewrów kręty , które czynią to Torp bardzo dokładna w długich przedziałach . "
31
UI_PLAYER_NAME_AIREBELLION_COLONY TECH_NAME_TRP_Tracking_Photonic_Torpedo , " Śledzenie Photonic Torpedy "
32
AI_REBELLION_NAME TECH_DESC_TRP_Fusion_Burst_Torpedo , " Zaawansowane techniki manipulacji pole energetyczne pozwalają na tworzenie wysokiej energii syntezy torped , że stanął w 3 szybkich podsektorów amunicji torpedy , aby zmylić i nasycić obronę punktów . The sub - amunicji są również bardzo skuteczne w zwalczaniu zmasowanego BR ataki i daleki zasięg. "
33
TECH_FAMILY_BAL TECH_NAME_TRP_Fusion_Burst_Torpedo , " Fusion Burst Torpedy "
34
TECH_FAMILY_BIO TECH_DESC_TRP_AM_Burst_Torpedo , " Zaawansowane techniki manipulacji pole energetyczne pozwalają na tworzenie wysokiej energii antymaterii torped , że stanął w 3 szybkich podsektorów amunicji torpedy , aby zmylić i nasycić obronę punktów . The sub - amunicji są również bardzo skuteczne w zwalczaniu zmasowanego BR ataki i daleki zasięg. "
35
TECH_FAMILY_BRD TECH_NAME_TRP_AM_Burst_Torpedo , " Antimatter Burst Torpedy "
36
TECH_FAMILY_CCC TECH_DESC_NRG_SWS_Systems , " Standing systemy falowej struktury sąkolejnym krokiem w systemie magazynowania energii . Metoda ta napełnia rzeczywistą masę reaktora z potężnej fali kwantowej stałego , który umożliwiadużą ilość energii, które mają być przechowywane . Niestety ta moc krwawi się stosunkowo szybko i dostaje mniej skuteczne, jak zwiększa masę , ale to z kolei oznacza, że jest to doskonała technologia , aby zwiększyć zakres i czas walki z Battleriders i trutni . "
37
TECH_FAMILY_DRV TECH_NAME_NRG_SWS_Systems , " SWS_Systems "
38
TECH_FAMILY_ENG TECH_DESC_SLD_Intangibility , " Ten postęp w technologii maskowania pozwala nastatek do stopniowego wycofywania z rzeczywistością na krótki czas , stającphantom dla wszystkich zamiarów i celów . Niestety moc zwykle może utrzymać statek na niematerialnego krótkich czasów i choć nie broń może mieć wpływ to (oprócz rakiet phantom )statek widmo nie może angażować się solidne cele. "
39
TECH_FAMILY_EWP TECH_NAME_SLD_Intangibility , " Nietykalności "
40
TECH_FAMILY_IND SECTIONTITLE_CR_MIS_ASSIMILATOR , " Assimilator "
41
TECH_FAMILY_NRG SECTIONDESC_CR_MIS_ASSIMILATOR , " tej sekcjiLoa do rozpoczęcia obracania się świat w ciele kolonii . Jest zużywany w procesie . "
42
TECH_FAMILY_POL SECTIONTITLE_CR_MIS_HEAVYMISSILE , " Ciężki MissileBattery "
43
TECH_FAMILY_PSI SECTIONDESC_CR_MIS_HEAVYMISSILE , " Ten rozdział jest poświęcony wykorzystaniu Polaris pocisków. "
44
TECH_FAMILY_SLD SECTIONTITLE_CR_CMD_LISTENER , " Listener "
45
TECH_FAMILY_TRP SECTIONDESC_CR_CMD_LISTENER , " To jestwersja SI of the Deep Scan. Posiada dodatkową możliwość wykrywania na czujnikach Każdy statek emituje sygnał w jakiejkolwiek formie. Ta umiejętność poza jego normalnymi czujników tylko pokazuje kropkę na czujnikach zamiast pełnej statku tag . "
46
TECH_FAMILY_WAR SECTIONTITLE_DN_MIS_HEAVYMISSILE , " Ciężki Missile "
47
TECH_FAMILY_XNC SECTIONDESC_DN_MIS_HEAVYMISSILE , " Ten rozdział jest poświęcony wykorzystaniu IOBMs ".
48
TECH_FAMILY_CYB SECTIONTITLE_LV_SUPERTRANSPORTERS , " Super Heavy Transportery "
49
TECH_NAME_EWP_X-Ray_Lasers SECTIONDESC_LV_SUPERTRANSPORTERS , " Ten Leviathan wielkości statek jest przeznaczony do transportu statycznych dużych urządzeń obronnych , takich jak platformy i monitorów , z jednego systemu do drugiego. "
50
TECH_NAME_EWP_UV_Laser SECTIONTITLE_SN_MISSILESATELLITE , " Ciężki baterii rakiet "
51
TECH_NAME_EWP_Phasers SECTIONDESC_SN_MISSILESATELLITE , " Platforma ta obrona funkcjonuje jako ciężki baterii rakiet posiadania kilku Polaris ciężkich rakiet statku . "
52
TECH_NAME_EWP_Plasma_Cannon SECTIONTITLE_SN_SCANSATELLITE , " Platforma Listener "
53
TECH_NAME_EWP_Heavy_Plasma_Cannon SECTIONDESC_SN_SCANSATELLITE , " To jestwersja SI of the Deep Scan. Posiada dodatkową możliwość wykrywania na czujnikach Każdy statek emituje sygnał w jakiejkolwiek formie. Ta umiejętność poza jego normalnymi czujników tylko pokazuje kropkę na czujnikach zamiast pełnej statku tag . "
54
TECH_NAME_EWP_Heavy_Fusion_Cannon Trp_Tracking_Photon , " Śledzenie fotoniczne Torps "
55
TECH_NAME_EWP_Fusion_Cannons Trp_Fusion_Burst , " Fusion Burst Torpedy "
56
TECH_NAME_EWP_Plasma_Projector Trp_AM_Burst , " AM Uderzenie torpedy "
57
TECH_NAME_EWP_Fusion_Projector Mis_Phantom , " Phantom Rakiety "
58
TECH_NAME_EWP_Anti-Matter_Projector Mis_Jaeger , " Jaeger Rakiety "
59
TECH_NAME_NRG_Meson_Projector Bal_HvyRipper , " Ciężki Ripper "
60
TECH_NAME_EWP_Anti-Matter_Cannon Bal_Ripper , " Ripper "
61
TECH_NAME_EWP_Heavy_Anti-Matter_Cannon MODULETITLE_CR_SJET , " Sjet "
62
TECH_NAME_EWP_Polarized_Plasmatics MODULEDESC_CR_SJET , "Cyborg Sjet Powiększanie moduł sterujący jest przeznaczony do przewozu żywego umysłu jako technologii sterowania systemu. To znacznie zmniejsza wymagania załogi na sekcji jest zamontowane na , jak również zwiększenie szybkości ognia na tym odcinku . "
63
TECH_NAME_EWP_Chakkar MODULETITLE_CR_ABADDON , " Abaddon "
64
TECH_NAME_EWP_Chakkram MODULEDESC_CR_ABADDON , " Broń to moduły używa potężnych wojsk psi związane z wojskowymi klasy platformy do tworzenia cerebroenergetycznego wielokierunkowy ciężki strumień czystej mocy psioniczne . "
65
TECH_NAME_EWP_UV_Beamer MODULETITLE_CR_REMILLIARD , " Remilliard "
66
TECH_NAME_EWP_X-Ray_Beamer MODULEDESC_CR_REMILLIARD , " Ten moduł wykorzystuje cerebroenergetycznego sfałszowanych adeptów zwiększyć moc psioniczną każdego statku o prawie jedną trzecią dla każdego używanego modułu. "
67
TECH_NAME_EWP_Variable_Laser UI_AUTO_OPTIONS_TITLE , " Play" automatyczne Options
68
TECH_NAME_EWP_Variable_Phaser UI_AUTO_DEFESE_ASSETS , " Auto Place Assets Defense "
69
TECH_NAME_EWP_Pulse_Phaser UI_AUTO_DEFENSE_ASSETS_DESC , " ( platformy , pól minowych, SDB ) "
70
TECH_NAME_EWP_Point_Defense_Phaser UI_AUTO_REPAIR , " Auto Naprawa " Aktywami
71
TECH_NAME_EWP_Rapid-Pulse_Laser UI_AUTO_REPAIR_DESC , " (Naprawa po przybyciu na systemie z punktów naprawczych aż do całkowitego ) "
72
TECH_NAME_EWP_Particle_Beam UI_AUTO_GOOP , " Moduł wyzwalania Auto Goop "
73
TECH_NAME_EWP_Neutron_Beam UI_AUTO_GOOP_DESC , " ( Wyzwalanie moduł goop gdy całkowity pancerz osiąga 50% ) "
74
TECH_NAME_EWP_Positron_Beam UI_AUTO_JOKER , " Auto wyzwalania Moduł Joker "
75
TECH_NAME_EWP_Meson_Beam UI_AUTO_JOKER_DESC , " ( Wyzwalanie moduł joker jeśli 5 lub więcej pociski są w zasięgu) "
76
TECH_NAME_EWP_Graviton_Beam UI_AUTO_AOE , " Auto wyzwalania Weapon AOE "
77
TECH_NAME_EWP_Damper_Beam UI_AUTO_AOE_DESC , " Włącza broń AOE do AUTOFIRE "
78
TECH_NAME_ENG_Pulsed_Gravity_Beam GA_GIVESAVINGS , " Dał Oszczędności "
79
TECH_NAME_EWP_Inertial_Cannon GA_GIVERESEARCHPOINTS , " Dał badawczych"
80
TECH_NAME_EWP_Heavy_Inertial_Cannon EV_RECEIVED_RESEARCH_MONEY , " odebrane badawczego finansowanie od { TargetPlayerName }"
81
TECH_NAME_EWP_Heavy_Combat_Lasers EM_RECEIVED_RESEARCH_MONEY , " { TargetPlayerName } dał ci { Oszczędności } kredytów na finansowanie badań. "
82
TECH_NAME_EWP_Lancers EV_RECEIVED_MONEY , " zaliczeniu { TargetPlayerName }"
83
TECH_NAME_EWP_Cutting_Beams EM_RECEIVED_MONEY , " { TargetPlayerName } dał ci { oszczędnościowe } kredytów. "
84
TECH_NAME_EWP_Emitter UI_DIPLOMACY_GIVE_RESEARCH_MONEY , " Daj pieniądze Badawczej "
85
TECH_NAME_EWP_Light_Emitter UI_DIPLOMACY_GIVE_SAVINGS , " Give Oszczędności "
86
TECH_NAME_EWP_Heavy_Emitter UI_DIPLOMACY_GIVE , "da "
87
TECH_NAME_EWP_Tempest_Array UI_FLEETMANAGER_NPGWARNING , " Układ Fleet zostaną unieważnione , jeżeli śpią NPG Brama "
88
TECH_NAME_EWP_Heavy_Tempest_Array UI_LOACOMP_CONFIRM_DELETE_TITLE , " Potwierdź usunięcie "
89
TECH_NAME_PSI_Wild_Talents UI_LOACOMP_CONFIRM_DELETE_MSG , " Potwierdzenie składu floty delete { 0} "
90
TECH_NAME_PSI_Empathy EV_LOA_CUBES_ABANDONED , " { FleetName } porzucone modułów w { SystemName }"
91
TECH_NAME_PSI_Telekinesis EM_LOA_CUBES_ABANDONED , " { FleetName } opuszczone { Oszczędności } kostki pozostawiając { SystemName } ze względu na ograniczenia masy. "
92
TECH_NAME_PSI_Clairvoyance EV_LOA_CUBES_ABANDONED_DEEPSPACE , " { FleetName } porzucone kostki w DeepSpace "
93
TECH_NAME_PSI_LifeSense EM_LOA_CUBES_ABANDONED_DEEPSPACE , " { FleetName } opuszczonych { Oszczędności } kostki w DeepSpace powodu masowych ograniczeń. "
94
TECH_NAME_PSI_Resistance UI_MISSION_DEPLOYACCEL_REQUIREDCUBES , " ~ { 0} Kostka Wymagane "
95
TECH_NAME_PSI_Micro-Telekinesis MODULETITLE_CR_BOARDING , " Boarding Module "
96
TECH_NAME_PSI_Combat_Telekinesis MODULEDESC_CR_BOARDING , " Moduł wyposażony dopełnieniem internatach strąków . "
97
TECH_NAME_PSI_Precognition UI_TOOLTIP_NGP_GATE_NETWORK , "rozmiar kostki Max przyspieszenia "
98
TECH_NAME_PSI_Lesser_Glamour SECTIONDESC_CR_MIS_BARRAGE , " Ten rozdział jest poświęcony wykorzystaniu broni ciężkiej , w tym Polaris rakiet , torped i belek. "
99
TECH_NAME_PSI_MetaKineses SECTIONTITLE_CR_MIS_POLARISBARRAGE , " Missile Barrage HVY "
100
TECH_NAME_PSI_Farsense SECTIONDESC_CR_MIS_POLARISBARRAGE , " Ten rozdział jest poświęcony wykorzystaniu ciężkich pocisków. Krążowniki są wyposażone Polaris pocisków. Pancerniki mają zarówno Polaris i IOBMs ".
Loading...