A | B | C | D | E | F | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | Ida suund | Buss1 | Buss 1 | Buss1 | ||
3 | ||||||
4 | Mere puiestee, peatus Vene kultuurikeskuse ees | 18.30 | 20.00 | 21.30 | ||
5 | Tallinna Ülikooli muuseum - Särevi teatrituba, Juudi Muuseum, Narva mnt | 18.35 | 20.05 | |||
6 | Kadrioru muuseumid - Tammsaare, KuMu, Mikkeli, Vilde - peatus Kadriorg | 18.40 | 20.10 | |||
7 | Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäel | 18.45 | 20.15 | |||
8 | Tallinna Botaanikaaed | 18.55 | 20.30 | |||
9 | Tallinna Teletorn | 19.00 | 20.35 | |||
10 | Eesti Sõjamuuseum Viimsis | 19.15 | 20.45 | 21.50 | ||
11 | Rannarahva muuseum Viimsis | 19.25 | 20.55 | 22.00 | ||
12 | Eesti Sõjamuuseum Viimsis | 21.00 | ||||
13 | Tallinna Teletorn | 21.10 | 22.15 | |||
14 | Tallinna Botaanikaaed | 21.10 | 22.20 | |||
15 | Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäel | 19.40 | 21.15 | 22.30 | ||
16 | Tallinna Ülikool, Narva mnt | 19.50 | 22.40 | |||
17 | Eesti Arhitektuurimuuseum, Ahtri tn | 19.55 | ||||
18 | Mere puiestee, peatus Vene kultuurikeskuse ees | 20.00 | 21.30 | 22.45 | ||
19 | ||||||
20 | ||||||
21 | ||||||
22 | Lääne suund | Buss2 | Buss 2 | Buss 2 | ||
23 | Mere puiestee, peatus Vene kultuurikeskuse ees | 18.00 | 19.30 | 21.00 | ||
24 | Meremuuseum ja Lastekirjanduse keskus, Linnahalli bussipeatus | 18.10 | 19.40 | 21.10 | ||
25 | Lennusadam, Vesilennuki 6 - peatus Patarei väravas | 18.20 | 19.50 | 21.20 | ||
26 | Flo Kasearu majamuuseum, Pebre 8 | 18.25 | 20.00 | 21.30 | ||
27 | Rahvusarhiivi Filmimuuseum, Ristiku 84 | 18.30 | 20.05 | 21.35 | ||
28 | Vabaõhumuuseum, Rocca al Mare, Vabaõhumuuseumi tee 12 | 18.45 | 20.25 | 21.45 | ||
29 | Tehnikaülikooli muuseum, Akadeemia tee 1 | 18.55 | 20.35 | 21.55 | ||
30 | Tähetorn, Tähetorni peatus | 19.10 | 20.40 | 22.05 | ||
31 | Nõmme muuseum, Nõmme peatus | 19.15 | 22.15 | |||
32 | Mere puiestee, peatus Vene kultuurikeskuse ees | 19.30 | 21.00 | 22.30 | ||
33 | ||||||
34 | ||||||
35 | ||||||
36 | ||||||
37 | ||||||
38 |