Результати зимової сесії 2025-2026
1 курс на базі БСО
Найкраща група – 09-МН-2025
Група | Успішність | Якість | Невстигаючих здобувачів освіти |
09-МА-2025 | 100 | 88 | |
09-МН-2025 | 100 | 96,67 | |
09-ОБД-2025 | 85,93 | 54,81 | 1+ Шляхтич - відрахований |
09-ОТ-2025 | 100 | 95,55 | |
09-ПР-2025 | 100 | 92,38 | |
09-АТ-2025 | 92,12 | 76,36 | 4 + Федоренко - відрахований |
РАЗОМ | 96,34 | 83,96 | |
1 курс на базі ПЗСО
Найкраща група – 11-МН-2025
Група | Успішність | Якість | Невстигаючих здобувачів освіти |
11-ОБД-2025 | 92,71 | 88,54 | 2 (1 – 1 предмет) |
11-ОТ-2025 | 100 | 72,22 | |
11-АТ-2025 | 100 | 76,02 | |
11-ЗВ-2025 | 100 | 90,48 | |
11-МН-2025 | 100 | 100 | |
11-МА-2025 | 99 | 86 | 1 (по одному предмету) |
11-ПР-2025 | 100 | 81,25 | |
РАЗОМ | 98,81 | 84,93 | |
Разом 1 курс | 97,58 | 84,45 | |
Найкраща група 1 курсу –11-МН-2025
2 курс на базі БСО
Група | Успішність | Якість | Невстигаючих здобувачів освіти |
09-АХ-2024 | 89,84 | 65 | 1 |
09-МА-2024 | 90,97 | 65,28 | 1 |
09-МН-2024 | 100 | 58,67 | |
09-ОБД-2024 | 77,94 | 61,03 | 1+ Поздняков - відрахований |
09-ОТ-2024 | 100 | 77,31 | |
09-ПР-2024 | 89,58 | 70,14 | 1 |
Разом | 91,39 | 66,24 | |
Найкраща група – 09-ОТ-2024
2 курс на базі ПЗСО
Найкраща група – 11-ОТ-2024
Група | Успішність | Якість | Невстигаючих здобувачів освіти |
11-МН-2024 | 100 | 62,5 | |
11-ПР-2024 | 75 | 25 | Желтобрюх - відрахована |
11-АХ-2024 | 98,95 | 61,05 | 1 з одного предмету |
11-Е-2024 | 99,41 | 81,18 | 1 |
11-ЗВ-2024 | 97,12 | 77,88 | 1 |
11-МА-2024 | 94,49 | 74,29 | 1 |
11-ОБД-2024 | 91,3 | 82,13 | 2 |
11-ОТ-2024 | 100 | 50 | |
Разом | 94,53 | 64,25 | |
2 курс на базі КР
Найкраща група –КР-Е-2024
Група | Успішність | Якість | Невстигаючих здобувачів освіти |
КР-АХ-2024 | 100 | 92,86 | |
КР-Е-2024 | 100 | 96,3 | |
КР-ЗВ-2024 | 77,78 | 74,08 | 1 |
КР-МА-2024 | 82,85 | 80 | 1 |
КР-ОБД-2024 | 86,67 | 76,67 | 1 |
Разом | 89,46 | 83,98 | |
РАЗОМ 2 КУРС | 91,79 | 71,49 | |
Найкраща група 2 курсу – КР-Е-2024
3 курс на базі БСО
Найкраща група – 09-АХ-2023
Група | Успішність | Якість | Невстигаючих здобувачів освіти |
09-МА-2023 | 86,67 | 26,67 | 1 |
09-ОБД-2023 | 81,25 | 70,83 | 2 |
09-АХ-2023 | 100 | 53,13 | |
09-МН-2023 | 66,67 | 66,67 | 1 |
09-ОТ-2023 | 85,71 | 40 | Хавило-відрахований |
Разом | 84,06 | 51,46 | |
3 курс на базі ПЗСО
Найкраща група – 11-МН-2023
Група | Успішність | Якість | Невстигаючих здобувачів освіти |
11-АХ-2023 | 48,15 | 37,04 | 2 |
11-ЗВ-2023 | 18,52 | 11,11 | 5 |
11-МН-2023 | 100 | 92,59 | |
11-ОБД-2023 | 100 | 87,5 | |
Разом | 66,67 | 57,06 | |
РАЗОМ 3 КУРС | 75,36 | 54,26 | |
4 курс
Найкраща група 4 курсу – 09-ЗВ-2022
Група | Успішність | Якість | Невстигаючих здобувачів освіти |
09-АХ-2022 | 85,71 | 61,9 | 4 |
09-ЗВ-2022 | 100 | 57,41 | |
09-МН-2022 | 88,89 | 45,83 | Козинець - відрахований |
09-ОБД-2022 | 68,1 | 42,38 | 9 |
09-ПР-2022 | 93,75 | 58,33 | 1 |
РАЗОМ 4 КУРС | 87,29 | 53,17 | |
Разом по коледжу
Найкраща група – 11-МН-2025
Курс | Успішність | Якість |
1 | 100 | 56,79 |
2 | 98,45 | 28,85 |
3 | 93,01 | 51,77 |
4 | 85,87 | 65,38 |
РАЗОМ ПО КОЛЕДЖУ | 94,33 | 50,70 |
Курс | Успішність | Якість |
1 | 97,57 | 84,45 |
2 | 91,79 | 71,49 |
3 | 75,36 | 54,26 |
4 | 87,29 | 53,17 |
РАЗОМ ПО КОЛЕДЖУ | 88,00 | 65,84 |
2025-2026 н.р.
2024-2025 н.р.
Дякую за увагу!