МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ �ДО � ВІДКРИТОГО ЗАНЯТТЯ
Кіровоградський медичний фаховий коледж ім. Є.Й.мухіна
23.11.2023
���Відкрите заняття – це одна з форм педагогічного контролю, метою якого є висвітлення рівня професійної компетенції та педагогічної майстерності викладача з метою подальшого удосконалення викладацької діяльності.� Такий контроль базується на 3 основних принципах:� Систематичність. Систематичний контроль створює належний порядок у організації освітнього процесу, стимулює мотивацію і викладачів, і слухачів.� Спонукання. Контроль спонукає викладача самоудосконалюватися, професійно зростати.� Всебічність. Коло критеріїв оцінки педагогічної діяльності викладача�дозволяє розглянути цю діяльність у комплексі, виявити, що заслуговує на увагу, може бути розповсюджено, а, з іншого боку, - які саме аспекти�потребують подальшого коригування або удосконалення. �
23.11.2023
Повний комплект методичного забезпечення відкритого заняття включає наступні документи: �
23.11.2023
ТЕМА заняття
МЕТА (методична)
МЕТА заняття
ТИП заняття
МЕТОДИ навчання
ПРИЙОМИ та ЗАСОБИ навчання
ДЖЕРЕЛА \ ЛІТЕРАТУРА
ХІД заняття
ОРІЄНТОВНА СХЕМА ПЛАНУ-КОНСПЕКТУ
НАВЧАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ
Структура заняття:�Положення про КНМЗ Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й.Мухіна�https://drive.google.com/file/d/1vg8geyKypo3C94-N7bpxEX2umoEhC4Kv/view
ВСТУПНА ЧАСТИНА\
ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП
ОСНОВНА ЧАСТИНА\
ОСНОВНИЙ ЕТАП
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА\
ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП
Навчально-методична картка відкритого заняття містить вказані:
Відкрите заняття показує рішення методичної проблеми, над якою працює педагог.
Його індивідуальна методична проблема повинна бути пов’язана з загальною методичною проблемою навчального закладу.
Це показник реалізації системного підходу до організації методичної роботи, а відкрите заняття має показати переваги та високу ефективність новації.
23.11.2023
23.11.2023
Методична проблема (мета) ЗАКЛАДУ
Методична проблема (мета) ВИКЛАДАЧА
Методична мета ЗАНЯТТЯ
«Формування Soft Skills та Hard skills здобувачів освіти шляхом активізації мотиваційної складової закладу»
23.11.2023
Мотиваційні компоненти освітньої діяльності та формування Soft Skills на заняттях з географії та біології
Реалізувати мотиваційну компоненту освітньої діяльності на заняттях
з географії через призму використання інформаційних ресурсів
Методика впровадження новітніх технологій для формування Hard skills шляхом відпрацювання алгоритмів практичних навичок майбутніх медичних працівників.
Впроваджувати новітні\ технології під час
відпрацювання практичних навичок на
заняттях з внутрішньої медицини
23.11.2023
Мета заняття‒
це заздалегідь запрограмований викладачем результат,�який має бути досягнутий в кінці заняття.
КЛАСИФІКАЦІЇ методів навчання
ЗА ДЖЕРЕЛОМ ЗНАНЬ
СЛОВЕСНІ
НАОЧНІ
ПРАКТИЧНІ
ЗА МІРОЮ САМОСТІЙНОСТІ ПРОЦЕСУ ПІЗНАННЯ
ПОЯСНЮВАЛЬНО-ІЛЮСТРАТИВНІ
РЕПРОДУКТИВНІ
ПРОБЛЕМНІ
ЧАСТКОВО-ПОШУКОВІ
ДОСЛІДНИЦЬКІ
ЗА ЛОГІКОЮ МИСЛЕННЯ
АНАЛІЗ
СИНТЕЗ
ІНДУКЦІЯ
ДЕДУКЦІЯ
Методи, прийоми і засоби навчання
МЕТОДИ
ПРИЙОМИ
ЗАСОБИ
ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ
23.11.2023