Request edit access
Fashion Bazaar Kalėdos Vilniuje 12.14d.
Renginio data: gruodžio 14d., "Siemens arena", Vilnius
Renginio valandos : 10.00 - 18.00 val.

Įmonės registracijos pavadinimas arba asmens vardas, pavardė jei dalyvauja fizinis asmuo *
Pagal šiuos duomenis bus išrašoma sąskaita faktūra
Your answer
Jūsų prekės ženklas (-ai), jei turite *
Your answer
Registracijos adresas (Nurodykite gatvę, namo numerį, miestą, pašto kodą) *
Pagal šiuos duomenis bus išrašoma sąskaita faktūra
Your answer
Įmonės kodas arba asmens kodas jei dalyvauja fizinis asmuo *
Pagal šiuos duomenis bus išrašoma sąskaita faktūra
Your answer
PVM mokėtojo kodas (jei įmonė PVM mokėtojas)
Pagal šiuos duomenis bus išrašoma sąskaita faktūra
Your answer
El. paštas *
Šiuo el. paštu su Jumis kontaktuos organizatoriai, bus atsiųsta sąskaita faktūra. SVARBU!!! Įsitikinkite, kad el.paštą nurodote teisingai.
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Reikalingas prekybos plotas *
SVARBU! Dalyvaujant plote daugiau nei vienam prekės ženklui būtina nurodyti tikslų pavadinimą ir nuorodą į jų produkciją.
Your answer
Reikalinga įranga *
Required
Produkcija/paslaugos, kurios bus pristatomos renginio metu *
Your answer
Jūsų internetinis puslapis *
SVARBU! Nuorodą veskite pilną, t.y.: https://......
Your answer
Ar reikalinga elektros prieiga: *
Jeigu reikalinga elektros prieiga, būtina turėti savo prailgintoją.
Ar galite skirti vieną savo asortimento prekę, kuri būtų skirta Facebook konkursui? *
Papildomam Jūsų prekės ženklo reklamavimui
Ar pageidaujate būti reklamuojami Facebook / Instagram paskyrose? *
Jei pageidaujate būti reklamuojami el. paštu fashionbazaar@inzigroup.lt atsiųskite 4 savo gaminių/ produkcijos nuotraukas
Trumpas jūsų prekės ženklo aprašymas/ pristatymas *
facebook/instagram reklamai
Your answer
Komentarai:
Papildomi Jūsų pageidavimai/pastabos. (Į klausimus neatsakome. Klausimus pateikti el.paštu)
Your answer
Mokėjimo sąlygos ir terminai: *
1. Dalyvių registracija vykdoma iki 12.14 d. imtinai. 2. PVM sąskaitą faktūrą atrinktiems dalyviams organizatorius išsiųs nurodytu el. paštu ne vėliau kaip per 7 dienas po registracijos. 3. Sąskaitą dalyvis privalo apmokėti per 5 d.d. nuo jos gavimo. Neapmokėjus sąskaitos per nurodytą terminą dalyvio dalyvavimas anuliuojamas. 4. Popierinės sąskaitos nebus spausdinamos. 5. Po sąskaitos apmokėjimo dalyvis patvirtina savo dalyvavimą renginyje. Jeigu dalyvis sąskaitos neapmoka per 5 d.d. jo vieta ir registracija naikinama be atskiro organizatoriaus įspėjimo. 6. Atsisakymo atveju, pinigai nebus grąžinami. Įskyrus atvejus, jeigu dalyvis apie nedalyvavimą pranešą likus ne mažiau kaip 40 darbo dienų iki renginio, el. paštu labas@inzigroup.lt jam grąžinama 80 proc nuo sumokėtos sumos, jeigu dalyvis praneša apie nedalyvavimą likus nemažiau 20 d. d iki renginio dalyvio mokestis nėra grąžinamas.
Required
Dalyvio įsipareigojimai: *
1. Įsirengti prekybos vietą, organizatoriaus paskirtoje vietoje, kuri neviršija dalyvio pasirinkto ploto. 2.Prieš renginį naudoti savo viešinimo kampanijoje renginio logotipą ir kitą organizatoriaus atsiųstą informaciją. 3. Renginio dieną priimami tik visiškai atsiskaitę už dalyvavimą dalyviai. 4. Užsakyta papildoma įranga dalyviams bus paruošta jo prekybinio ploto vietoje. Prireikus papildomos įrangos, tačiau nepažymėjus jos registracijos formoje dalyvis gali ją dar papildomai užsakyti ne vėliau iki gruodžio 13 d. 5. Dalyviai iškraudami ir pasikraudami prekes ir įrangą bei parkuodami automobilį turi vadovautis "Siemens arena" taisyklėmis bei nustatyta automobilių parkavimo tvarka. 6. Prekybos/demonstracijos įranga, prekės ar kiti daiktai prekybos vietoje turi būti statomi ar tvirtinami taip, jog negadintų renginio vietos (kalti, gręžti, klijuoti, dažyti ar žymėti nenusiplaunančiais dažais draudžiama). Už visus sugadinimus renginio dalyvio plote atsakys renginio dalyvis, kuris privalės padengti susidariusius nuostolius. 7.Renginio metu dalyvis neturi trukdyti kitiems dalyviams tinkamai dalyvauti renginyje (neužstatyti šalia esančio dalyvio ploto savo daiktais, triukšmauti, garsiai leisti muziką, vartoti alkoholinius gėrimus ir pan.) 8.Dalyvis gali reklamuoti tik savo produkciją ir tik savo stende. 9. Draudžiama savavališkai renginio metu keisti savo prekybos vietą, pertvarkyti ar kitaip organizuoti mugės organizatoriaus paruoštus stendus, reklamines iškabas ir kitą renginio įrangą ar atributiką. 10.Dalyvis pats atsako už savo daiktus jų atvežimo, išvežimo metu, jų apsaugą prieš renginį, renginio darbo metu ir renginiui pasibaigus. 11.Dalyvis negali pradėti demontuoti savo prekybos vietos nepasibaigus renginiui. Neįvykdžius šio punkto reikalavimo organizatorius turi teisę išrašyti dalyviui 500 Eur + PVM dydžio baudą. 12. Po renginio, gruodžio 14 d., dalyvis privalo susitvarkyti stendą per vieną valandą po renginio pabaigos. 13.Dalyvis privalo savo prekybos vietą palikti be šiukšlių - švarią ir tvarkingą.
Required
Organizatoriaus įsipareigojimai: *
1. Viešinti dalyvius "Fashion Bazaar" facebook puslapyje. 2. Reklamuoti renginį įvairiomis vizualinėmis priemonėmis. 3. Paskirti dalyviui jo pasirinktą prekybos vietą ir inventorių, atsižvelgiant į paraiškoje išreikštą dalyvio poreikį, po dalyvio mokesčio už dalyvavimą sumokėjimo. Galutinis planas bei pilnas dalyvių sąrašas atsiunčiamas likus 3d. iki renginio dienos. 4. Įrengti bendro naudojimo matavimosi kabinas. 5. Renginio metu atlikti fotosesiją ir po renginio pasidalinti nuotraukomis su dalyviais.
Required
Kitos sąlygos: *
1. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis/parduodamomis prekėmis ar paslaugomis. 2. Renginio metu įvykus įvairiems incidentams, viešos tvarkos pažeidimams ar norint pareikšti pretenzijas, dalyvis privalo informuoti organizatorius. 3.Užsiregistravę sąskaitą apmokėjimui gausite per 7 darbo dienas. 4. Apmokėjus išankstinę sąskaitą, PVM sąskaitas faktūras dalyviai gaus per 5 darbo dienas po renginio
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy