Poznaj.... Dialog Obywatelski
12 grudnia chcielibyśmy Was zaprosić na spotkanie spotkanie z Wiceprezydentem Danielem Wacinkiewiczem oraz Dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego Magdaleną Błaszczyk. Są to osoby, które w pierwszej kolejności dbają o to, aby Szczecin był miastem z dużą ilością aktywności oddolnych. Spotkanie będzie możliwością do posłuchania, jak ze strony przedstawicieli miasta wygląda społeczny Szczecin czy same organizacje pozarządowe. Na miejscu zostaną poruszone tematy:

- jak wygląda od strony gości współpraca z organizacjami,
- narzędzia które wykorzystuje Urząd Miasta przy współpracy z lokalnymi organizacjami pozarządowymi,
- możliwości płynące z elektronicznej obsługi konkursów (witkac.pl),
- jak zwiększyć zaangażowanie mieszkańców miasta w aktywność społeczną - otwarta dyskusja z uczestnikami,
- możliwe dodatkowe działania ze strony Urzędu Miasta wspierające organizacje lokalne - otwarta dyskusja z uczestnikami.

Miejsce: kawiarnia Między Wierszami,
Data: 12 grudnia (środa)
Godzina: 17.00 - 19.00

UWAGA - ilość miejsc ograniczona (15)


W trybie Rozporządzenia RODO (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 04.05.2016 r.) informujemy iż:
1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Sektor 3 z siedzibą w Szczecinie, ul. Księcia Bogusława X 10/10, NIP 852-26-05-918, REGON 321465650, KRS 0000491200.
2. Dane przekazane przez Panią/Pana będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na szkolenie, które jest realizowane w ramach zadania publicznego „Prowadzenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”, na podstawie umowy CRU 18/0000003 podpisanej z Gminą Miasto Szczecin.
3. Dane przekazane przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz żądania usunięcia i zapomnienia.
5. Przysługuje Pani/Panu o prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, iż dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z przepisami RODO.

Podstawa prawna:
1. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) art. 6 ust. 1e.
2. Umowa na realizację zadania publicznego "Prowadzenie Centrum Wspierania Organizacji" . Numer umowy CRU 18/0000003, podpisana z Gminą Miasto Szczecin.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Nazwa reprezentowanej organizacji *
Your answer
NIP lub REGON reprezentowanej organizacji *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service