SUMMER SWIM CAMP WARSZAWA 2018
Jesteśmy grupą rodziny pływackiej, dla których praca z młodymi ludźmi stanowi życiową pasje i powołanie. Staramy się kształtować samodzielność i zaradność naszych podopiecznych. Zwracamy dużą uwagę na dyscyplinę, koleżeństwo i „zdrowe” współzawodnictwo. Swoją postawą zachęcamy do sportowego trybu życia, zdrowego żywienia i odpowiedniej regeneracji. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich świat i staramy się nawiązywać z nimi więź.

Nasze programy wyróżnia bogactwo zajęc, zajęcia sportowe od świtu do zmierzchu, telefony w kąt, a my zostajemy z pasją sportową, która w zupełności nam wystarcza.

Pokazujemy dzieciom, jak ważne są przyjaźnie, relacje, uczymy zrozumienia i szacunku, bo ta wiedza i te nawyki, zostaną z nimi na całe życie. Dzieci uczą się samodzielności od pierwszego dnia obozu, wierzymy, że zdobyte umiejętności, poznane osoby i doświadczenie zaowocują w przyszłości.

Uczestnicy naszych obozów otrzymują możliwość wprowadzenia wszystkich zasad, myśli trenerskich i teorii w ruch, który jest napędzany rozbudzaniem w nich pasji, odkrywania talentu i wiary w swoje nieograniczone możliwości. Zaczynają rozumieć, ponieważ zaczynają działać. Obóz to dopiero początek drogi, na którą każdy może wstąpić, drogi do zasad, które na co dzień tworzą naszą tożsamość.

Nasze obozy realizujemy zawsze w aktywnym i zdrowym stylu oraz rodzinnej atmosferze. Towarzyszą nam pozytywne emocje i zawsze jesteśmy otwarci na pomysły oraz propozycje naszych kreatywnych obozowiczów.

Najważniejsze są dla nas uśmiechy na twarzach uczestników, ich bezpieczeństwo i rozwój. Dlatego robimy wszystko, aby na każdym turnusie dzieci zdobywały dużo nowych doświadczeń, zyskiwały nowe umiejętności i zawierały nowe znajomości, nawet na lata.

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY - Oferuje skorzystanie Najnowocześniejszy obiekt treningowy na terenie Polski jakim jest Centrum Sportowo- Rekreacyjne Uniwersytetu Medycznego. A mianowicie: hala sportowa, pływalnia 50m i 25m, sala do jugo, ścianki wspinaczkowe ( wewnętrzna i wewnętrzna), kręgielnia. Świetnie skomunikowana okolica.


Email address *
Telefon kontaktowy *
Your answer
OPCJA *
WARUNKI UCZESTNICTWA I PŁATNOŚCI
Podstawą rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki.
Wysokość zaliczki wynosi: 500 zł za każdego uczestnika.
Jeżeli ilość chętnych przekroczy planowaną ilość uczestników, termin wpłaty zaliczki będzie decydował o zakwalifikowaniu do udziału w obozie.

Pozostałą kwotę należy przesłać według harmonogramu wpłat przedstawionego przez organizatora. W tytule przelewu prosimy wpisać: obóz Warszawa, imię i nazwisko uczestnika obozu.

Dane do przelewu:
BZ WBK nr rachunku: 05 1090 2590 0000 0001 3017 4101
STOWARZYSZENIE KLUB PŁYWACKI LEGIA WARSZAWA
AL.Solidarności 115/200-140 Warszawa

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service