Eesti disainisaadikute ettevalmistusprogramm “SILD”
Eesti disainisaadikute ehk agentide ettevalmistusprogrammi “SILD” eesmärgiks on suurendada Eesti disaini eksporti läbi välisturul tegutsevate disainisaadikute võrgustiku. Kui huvitud Eesti disainist, oled hea suhtleja ja orienteeritud müügile, ootame Sind oma ettevõttega kandideerima disainisaadikuks!

SILD annab teadmisi, loob läbi praktilise õppe ja tegevuste kogemusi, võimaldab uusi kontakte ja kasvatada koostöövõrgustikku teiste agentuuridega. SILD koostöös PESA+ ekspordiprogammiga seob agendid disainiettevõtetega, kes on potentsiaalsed kliendid. Programmi vältel toimunud koostöö ei sea kohustusi tulevikus sama ettevõtet esindada.

Loov Eesti omalt poolt on valmis ka edaspidi agente ja alustavaid agentuure toetama lisakommunikatsiooni ja kontaktidega. Vajadusel organiseerima seminare ja lisakoolitusi. Ühtlasi toetame agentuuride võrgustiku loomist, sealjuures katusorganisatsiooni, mis esindaks ja seisaks selliste agentuuride tegevuse eet, tutvustaks agentide tegevust ettevõtete hulgas ja toetaks agentuuride arengut.

Eesnimi ja perekonnanimi *
Your answer
Ettevõte / organisatsioon *
Your answer
Registrikood *
Your answer
Kontakt (email ja telefon) *
Your answer
Asukoha riik *
Your answer
Motivatsiooni lühikirjeldus. Palun tutvusta oma visiooni, kuidas sa näed ennast disainisaadikuna, mis on need sammud, kuidas sa saaks oma tegevusega eesti disaini eksporti suurendada välisturul ja mis oleksid Sinu peamised tugevused. *
Your answer
Millisel määral oled puutunud kokku müügitööga? *
Your answer
Mis on sinu igapäevane töö täna? *
Your answer
Milliseid võõrkeeli ja mis tasemel sa oskad? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Loov Eesti. Report Abuse - Terms of Service