Рецепт успіху – Ukrainian version - анкета учасника/учасниці
Друже!

Тобі випала чудова нагода в рамках фестивалю Вітер На-Дії поспілкуватись з Адріаном Сливоцьким.

❓Ким є пан Адріан:
Директор компанії Oliver Wyman, екс-віце-президент, член ради директорів Mercer Management Consulting, Inc., двічі входив до переліків топ-50 бізнес-мислителів світу та топ-25 бізнес-консультантів. Член Дорадчої ради LvBS. Один із найвизначніших фахівців сучасного менеджменту.
Навчався в Гарвардській Юридичній школі та Гарвардській школі бізнесу.

Більше про нього і про майданчик Ти можеш знайти на нашому Telegram-каналі: https://t.me/adrian_slywotzky_na_vitri

Пан Адріан дуже! активно і наполегливо готується до зустрічі з Тобою, зокрема він вже детально опрацював багато тез, якими хоче поділитися, присвятивши підготовці чимало годин свого дуже цінного часу. Тому ми запрошуємо Тебе також підготуватися до цієї зустрічі.

Це особлива дискусія, на яку потрібно окремо зареєструватись, заповнивши цю гугл-форму!

Щоби стати учасником зустрічі з паном Адріаном Сливоцьким, необхідно відповісти на усі запитання, подані нижче (але питання №4 і №5 - на вибір одне з двох або ж обидва).

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Адріан Сливоцький
1. Твоє ім'я та прізвище *
2. Твій номер телефону *
3. Адреса електронної пошти *
4. Якщо Ти знайомий/знайома з постаттю Митрополита Андрея Шептицького, напиши (в межах 5-7 речень), чого сучасні українці мали би від нього навчитись?
5. Коротко напиши про відомого українця чи українку, які Тебе надихають та є для Тебе прикладом (з числа тих, які живуть/жили і діяли протягом останніх 100 років). Чому ця людина надихає тебе? Просимо, щоб відповідь була розлогою: неменше 5-7 речень
6. Напиши одне чи декілька запитань, які б Ти хотів/хотіла поставити Адріану Сливоцькому. Пригадуємо, що дискусія стосується того, чи ми українці маємо свої рецепти успіху і які вони. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy