Анкета учасників та учасниць проекту “New views on history”
Проект “New views on history” передбачає, що українські вчителі, не тільки поглиблять власті знання з теми, але розвинуть лідерські якості, опанують інструменти неформальної освіти, реалізують себе як дослідники й автори навчальних програм. У зв'язку з цим, в межах проекту передбачені такі види діяльності:

1)Одноденні мережеві зустрічі вчителів історії у Львові (січень 2020; червень 2020; січень 2021). Під час таких зустрічей вчителі обговорюватимуть стандарти освіти в Україні, систематизуватимуть інформацію, розроблятимуть плани уроків. Аналогічні заходи відбудуться в інших країнах-партнерах проекту, а саме в Німеччині, Білорусі та Росії.
2)Тижневі освітні семінари в Берліні (1-6 березня 2020; 13-18 вересня 2020). Семінари є спільними для вчителів з усіх перелічених вище країн. Під час них вчителі глибше занурюються в тему, обмінюються досвідом та підвищують навички викладання.
3)Курс підвищення кваліфікації вчителів історії у Львові (Березень 2021). Вчителі історії підвищують навички викладання своїх колег згідно з розробленими планами уроків. Аналогічний курс пройдуть вчителі в інших країнах-партнерах проекту.

У вчителів з Прикарпаття також є можливість додатково пройти освітню програму “Youth and Education” від Молодіжної організації “СТАН”, що є партнером проекту “New views on history” від України. Таким чином вчителі зможуть дізнатись більше про освітній менеджмент та нестандартні методи викладання.
Умови участі у проекті

Головною умовою є говність:
-активно долучатись до всіх етапів навчання й розробки планів уроків;
-провести внутрішній курс для вчителів згідно з розробленими планами уроків;
-провести зовнішній курс для вчителів у Берліні або Брандербурзі.

Учасники та учасниці повинні мати закордонний паспорт дійсний до 31 березня 2021 року. Перевагою при відборі також буде знання англійської.

Проект “New views on history” реалізують “Молодіжна організація “СТАН” (Івано-Франківськ), громадська організація “Interra” (Красноярськ), громадська організація “Взаимопонимание” (Мінськ), музей Берлін-Карлсхорст (Берлін)
Я ознайомлений/ознайомлена з деталями навчального візиту та хочу заповнити заявку *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service