DOTAZNÍK pre farmára, remeselného výrobcu
Hnutie Slow Food vytvára sieť ľudí, ktorí spájajú chuť z dobrého jedla so zodpovednosťou k miestnym komunitám a k životnému prostrediu. Podporuje miestnu kultúru a tradície spojené s jedlom v rôznych kútoch sveta. Počas svojej, viac ako 30 ročnej existencie, sa rozrástlo na silné globálne hnutie ktorého súčasťou je už 8 rokov aj naše združenie Slow Food Pressburg.

Produkty v kvalite Slow Food sú DOBRÉ – to, čo jeme a pijeme musí pozostávať zo surovín najvyššej kvality, musí chutiť a prospievať nášmu zdraviu; ČISTÉ – potraviny majú byť vyrábané v súlade s prírodou, bez toho, aby ich výroba zaťažovala prírodné zdroje, ekosystém alebo životné prostredie a tak aby neškodili zdraviu; FÉROVÉ – dôraz sa kladie na sociálnu spravodlivosť, čo znamená primerané finančné ohodnotenie a férové podmienky pre všetkých – od výroby, cez obchod až po spotrebiteľa.

Ak ste roľníkom (gazdom, farmárom), rodinnou farmou, remeselným výrobcom a hodnoty hnutia Slow Food sú Vám blízke, chceli by sme Vás pekne poprosiť o vyplnenie tohto dotazníka, aby sme sa o Vás dozvedeli čo najviac. Následne Vás budeme každého osobne kontaktovať a radi sa s Vami stretneme aj osobne.
Ďakujeme!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meno a priezvisko *
Názov farmy / prevádzky *
Sídlo farmy / prevádzky *
Mobil *
Emailová adresa *
Predstavte nám v krátkosti Vašu farmu (čomu sa venujete; aké postupy pestovania / chovu sú Vám blízke a prečo; či spracovávate prvotné suroviny; čím je Vaša farma výnimočná a pod.)
V prípade, že ste spracovateľom / výrobcom, predstavte nám v krátkosti Vašu výrobu (čo vyrábate; či využívate pri výrobe aj tradičné postupy; aké vstupné suroviny a odkiaľ (možno i od koho) využívate; čím sú Vaše produkty výnimočné a pod.)
Ako riešite odbyt Vašich produktov (predaj z dvora; predajňa priamo na farme / vedľa výroby; miestne trhy; online predaj; prípadne iné formy) *
Využívate na Vašu propagáciu webstránku, prípadne sociálne siete? Ak áno uveďte ich adresy. *
Dodávate Vaše produkty do maloobchodnej siete alebo do gastro prevádzok? Ak áno, uveďte aj konkrétne do ktorých. *
V akej forme vykonávate Vašu aktivitu? *
Required
Vlastníte certifikáty kvality? Ak áno, uveďte aké:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy