Ukraine Refugee Support
Якщо ви читаєте це, є велика ймовірність того, що ви знаходитесь не там, де очікували або хотіли лише кілька тижнів тому. Вторгнення російських військ в Україну та подальша війна проти українського народу викликають потрясіння у всьому світі. Ці ударні хвилі найбільше відчуваєте ви – українці, які були змушені покинути рідну домівку.

Ми раді, що ви потрапили до Німеччини. Не зважаючи на те, що вся нація Німеччини підтримує і вітає вас, тут може бути доволі складно зорієнтуватися в повсякденному житті. Німецька бюрократія сумно відома, організації допомоги перевантажені а також важко знайти притулок і роботу. Тому наша ініціатива «Ukraine Refugee Support» (URS) має на меті, серед іншого, стати сходинкою на шляху до інтеграції.

Для цього нам потрібно почути Вас. Будь ласка, знайдіть хвилинку, щоб відповісти на цю анкету. Ваші відповіді визначать нашу стратегію щодо того, як ми, як приватні громадяни, можемо найкращим чином допомогти людям з України налаштуватися на життя тут, у Німеччині. Будь ласка, також поділіться цією анкетою з іншими у вашому оточенні. Якщо у вашій групі є люди похилого віку, допоможіть їм заповнити анкету, щоб їх голоси було почуто. Те саме стосується людей з інвалідністю, яким може знадобитися ваша допомога у заповненні цього опитування. Дуже дякую за вашу підтримку!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Про себе
Знання вашого віку та статі допоможе нам краще зрозуміти ваші відповіді. Ця анкета анонімна.
Ваш вік
Clear selection
Стать
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of SuitePad GmbH. Report Abuse