Seminár k Biblickej olympiáde 2022
Pozývame vás na seminár k Biblickej olympiáde, ktorý sa tento rok uskutoční na dvoch miestach. 
Môžete si vybrať jedno z nich:
1. 28. 11. 2022 (pondelok) - 9,30 h - rím. kat. farský úrad Kežmarok (Kostolné námestie 408/22, Kežmarok) - lektor: prof. ThDr. PaedDr. ISSLic. František Trstenský, PhD.

2. 30. 11. 2022 (streda) - 9,30 h - priestory Pedagogickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku (Hrabovská cesta 1, Ružomberok)

POČET JEDNOTLIVÝCH MIEST JE LIMITOVANÝ NA 30. Po naplnení počtu prihlásených sa už nebude možné prihlásiť!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko *
Váš email *
Seminára sa zúčastním v: *

Svojím súhlasom udeľujem prevádzkovateľovi Diecézny katechetický úrad Spišskej diecézy - DKÚ, (so sídlom na ul. Levočská 10, 052 01 Spišská Nová Ves) súhlas so spracovaním a využívaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, email) poskytnutých v tejto prihláške po dobu 5 rokov v súlade s platnou legislatívou SR najmä Zákonom 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov za účelom spracovania uvedených osobných údajov. Zároveň súhlasím s vyhotovením a zverejnením fotografií a videí z podujatia na webových stránkach DKÚ.

V prípade nesúhlasu oznámim túto skutočnosť zodpovednej osobe za toto podujatie na lysy@dkuspis.skSúhlas so spracovaním uvedených osobných údajov je možné kedykoľvek písomne odvolať.

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy