BA Meetup #5: Requirements reuse: why, how and when

27 жовтня о 19:30 Yalantis спільно з ком’юніті IT Network запрошує бізнес-аналітиків та проєктних менеджерів обговорити перевикористання вимог в проєктній документації. 

В прямому ефірі експерти розберуть:

Чим може бути корисне перевикористання вимог

Які вимоги та як можна реюзати

І головне: коли це варто робити, а коли — ні. 

Цього разу під час мітапу ми будемо закривати збір на потреби ЗСУ. Наші зустрічі безкоштовні, ви можете приєднатися до благодійної ініціативи за бажанням.

Вебінар буде корисним ВА та РМ, які хочуть організувати перевикористання вимог в своїх проєктах або вирішують, чи варто це робити. 

Спікери:

📌Своїм досвідом поділиться Олександр Москалюк, Senior Business Analyst в Yalantis. Саша працює в ІТ 22 роки і має в своєму портфоліо понад 100 проєктів у доменах Finance, Logistics, Healthcare etc.

📌Другий експерт - Артур Селецький, організатор та лідер спільноти IT Network. Має 20-ти річний досвід роботи в ІТ секторі, практикуючий менеджер продуктів, бізнес-аналітик і керівник проектів.

Окрім обговорення тем у програмі також блок Q&A та розбір практичних кейсів. Мітап відбудеться в Zoom, спікери розмовлятимуть українською.

Бережіть себе та до зустрічі в прямому ефірі!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище *
Ваш Email *
Заповніть уважно. Саме на цей мейл прийде посилання на онлайн-зустріч.
Посилання на ваш Linkedin:
Де ви працюєте/навчаєтесь зараз? *
Ваша роль у команді *
В якому місті ви зараз знаходитесь? *
Що ви знали про компанію Yalantis до цієї події? *
Звідки ви дізналися про цей вебінар?
Clear selection
Виникли ідеї або пропозиції? Залиште свій коментар :)
*
Надсиланням даних за цією заявкою Ви надаєте свою згоду Yalantis на збір та обробку наданих Вами персональних даних для використання Yalantis для письмового чи усного спілкування з Вами. Звернення стосовно виправлення/видалення персональних даних Ви можете направляти на privacy@yalantis.com. Більш детальні умови поводження з Вашими персональними даними наведені тут: https://yalantis.com/privacy-policy/ 
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Yalantis OU. Report Abuse