ŠKIUŅA DŽEZS 2020
No 25. līdz 29. augustam Rēzeknes novada Lūznavas muižā notiks otrais Baltijas džeza festivāls “Škiuņa džezs” - šoreiz, ievērojot visus piesardzības un drošības noteikumus, mini formātā. Festivāls pirmo reizi notika 2019. gada augustā un tā mērķis ir veicināt interesi par džeza mūziku, rosināt topošo un esošo džeza mūziķu sadarbību, kā arī izdzīvot džeza mūzikas burvību Latgalē, īpašajā Lūznavas muižas kompleksa vidē.

Festivāla meistarklasēs aicināti piedalīties džeza mūzikas interesenti – mūzikas skolu un augstskolu studenti, topošie mūziķi un citi džeza entuziasti. Festivālā notiks meistarklases džeza mūzikas profesionāļu vadībā, vakaros paredzētas festivāla dalībnieku kopīgas džema sesijas, kā arī džeza mūzikas koncerti. Plašāk par festivālu (programma un pieteikšanās informācija) te: http://www.luznavasmuiza.lv/notikumi/skiuna-dzezs/

Lai piedalītos festivāla meistarklasēs, lūgums līdz 30.06.2019. aizpildīt pieteikuma anketu. Vietu skaits meistarklasēs ierobežots - notiks dalībnieku atlase!

Plašāka informācija: muiza@luznava.lv un +371 29473700 (latviešu, krievu, lietuviešu valodās) vai +371 29390701 (angļu valodā).
Vārds, uzvārds *
Dzimšanas datums *
MM
/
DD
/
YYYY
Mācību vieta/darbavieta *
Dzīvesvieta *
E-pasta adrese *
Telefona numurs *
Valodu zināšanas *
Required
Mūzikas instruments (vai vairāki), kuru spēlējat (vokālistiem norāde - balss) *
Īsa motivācija piedalīties meistarklasēs *
Piedalīšanās forma un maksa *
Required
Ēšanas ierobežojumi (ja pieteikta ēdināšana)
Ierašanās un prom došanās datums un laiks (ja pieteikta naktsmītne)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.