Стань помічником св. Миколая!
Наближаються новорічні та Різдвяні свята, а це означає, що кожен із нас може стати частинкою дива та казки подарованої дітям, які найбільше того потребують.

Ми запрошуємо усіх небайдужих долучитись до нашої акції «Не забудь привітати» та стати справжнім помічником Святого Миколая.

Розпочати нашу акцію пропонуємо з традиційної урочистої ходи Помічників Святого Миколая, яка пройде 19 грудня 2020 року о 15:00 за маршрутом Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алея художників, Контрактова площа.

Хода пройде вулицями міста та привітає киян та гостей столиці з початком свят. Тому ми пропонуємо всім брати за наявності святкову атрибутику та різні світлові елементи.

Суть акції у подальшому – це особисті привітання для тих, хто найбільше того потребує. Щороку наші волонтери відправлялись у домівки дітей та молоді, які найбільше чекають дива та дарували їм подарунки і приділяли трохи особистого часу. У цьому році зовнішні обставини змушують нас перейти у новий формат привітань.

Отже, що ми пропонуємо:
1. Зареєструватись тут та вказати вашу готовність долучитись до акції
2. Пройти невеликий інструктаж онлайн
3. Отримати ім’я вашого підопічного (підопічної).
4. Записати особисте відеопривітання для дитини чи молодої людини та відправити його особисто та у групи в соціальних мережах.

Подаруй свою увагу та стань частиною новорічного дива! Реєструйся на урочисту ходу та на участь у акції з привітаннями та отримуй наступні інструкції на свою пошту.
Прізвище, ім'я, по батькові *
Дата народження *
Вкажи своє місце навчання/роботи *
Твій контактний телефон *
Вкажи свою електронну адресу *
Вкажіть назву Скаутської групи, соціальної служби, організації, університету, до якої ви належите, якщо така є
Чи готові ви долучитись до урочистої ходи помічників Святого Миколая? *
Чи готові записати відеопривітання для учасників акції "Не забудь привітати!" *
Готовий влаштувати справжнє диво для дитини?) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Скаутське об'єднання Відрада. Report Abuse