SKOLAS VAKANCES PIETEIKUMS jaunajiem projekta “Mācītspēks” skolotājiem
“Mācītspēks” projekta dalībnieki paralēli studijām augstskolā strādās pilnas slodzes darbu skolā, kā arī saņems atbalstu profesionālai izaugsmei divu gadu garumā.

Projekta pirmajā gadā piektdienās paredzētas studijas Latvijas Universitātes, Daugavpils Universitātes un Liepājas Universitātes 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Skolotājs” un reizi mēnesī sestdienā nodibinājums Iespējamā misija nodrošinās mācības profesionālās izaugsmes grupās. Otrajā gadā profesionālās izaugsmes atbalstu nodrošinās nodibinājums Iespējamā misija.
Laikā no 2020.gada 20. jūlija līdz 7. augustam notiks vasaras mācības, kur dalībnieki apgūs pamatzināšanas un iemaņas skolotāja darbā.

Pieteikt vakanci var skolas, kuras:

- ir valsts un pašvaldību izglītības iestādes, kas realizē vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības mācību programmas;
- vēlas ilgtermiņā kļūt par efektīvu organizāciju un prakses skolu visiem jaunajiem skolotājiem Latvijā;
- var piedāvāt vienam skolotājam 15 līdz 21 kontaktstundu nedēļā;
- skolā var nodrošināt mentoru.

Lūdzam aizpildīt visus pieteikuma anketas jautājumus un norādīt visu nepieciešamo informāciju atbilstoši skolas vajadzībām.

Aptauju lūdzam aizpildīt uzreiz, jo tā automātiski nesaglabājas.

Ja Jūsu skolā strādā skolotājs, kurš ir apstiprināts “Mācītspēks” projektam un vēlas turpināt darbu Jūsu skolā, tad vakances pieteikumu nav nepieciešams aizpildīt!

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Jāni Šķesteri, rakstot uz e-pastu janis.skesteris@iespejamamisija.lv vai zvanot pa tālruni 20149986.

Personas datu pārzinis: Nodibinājums Iespējamā misija
Datu apstrādes mērķis: Kontaktinformācija tiek ievākta, lai sazinātos par turpmāko sadarbību projektā "Mācītspēks".

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy