BAT SP 20 GADU JUBILEJAS NOMINĀCIJAS
Šī gada laikā ir norisinājušies daudz nozīmīgi pasākumi, BAT SP darbībā iesaistījušies gan jaunie censoņi, gan arī tie, kuri augstskolu jau absolvējuši vai BAT SP pirms iesaistījušies mazāk. Tāpat ir bijušas daudz veiksmīgas sadarbības gan ar citām organizācijām, gan ar atbalstītājiem. Ir pienācis laiks pateikties tiem, kuri snieguši savu ieguldījumu BAT SP darbībā.
Šī ir pirmā balsošanas kārta, kuras laikā vēlamies uzzināt Tavu viedokli par tiem, kuri būtu jānominē. Ja uzskati, ka neesi pārliecināts par sevis sniegto atbildi, tad lauciņš obligāti nav jāaizpilda.
Pirmās kārtas balsojums norisināsies līdz 10. decembrim.
BAT SP Gada izaugsme
Starp cilvēkiem, kuri darbojas organizācijā, ir arī tādi, kuri vairāk kā citi pēdējā gada laikā ir auguši un iesaistījušies. Vai redzi kādu, kura kāpums un motivācija ir augusi? Ja jā, tad lūdzu dalies savā viedoklī. Ja ir iespēja, tad piemini arī to, kādēļ tieši šis cilvēks ir progresējis.
BAT SP Gada biedrs
Biedri ir tie, kuri veido organizācijas būtību. Ikdiena bez cilvēkiem, kuri iegulda savu laiku BAT SP, būtu mazvērtīga. Nominē biedru, kurš Tavuprāt šī gada laikā visvairāk palīdzējis gan dažādu akadēmisko jautājumu risināšanā, gan pasākumu organizēšanā.
BAT SP Gada draugs
BAT SP darbība nav iedomājama bez sadarbības ar citiem uzņēmumiem un pašpārvaldēm. Nominē to, kas tavuprāt ir visvairāk atbalstījis organizācijas darbību pēdējā gada laikā.
BAT SP Gada ķeza
Nominē notikumu, pasākumu, kādu atgadījumu vai akadēmisku situāciju, kas tavuprāt ir izgāzusies, nav realizēta līdz galam vai notika pilnīgi savādāk kā plānota. No kļūdām mācās, tādēļ nominē, lai tā vairs neatkārtotos.
BAT SP Gada projekts
Pasākums, idejas realizācija pēdējā gada laikā, kas, tavuprāt, ir īpaši jānovērtē un jāapbalvo.
BAT SP Gada Vecbiedrs
Organizācija nav iedomājama bez tās priekšgājējiem. Vecbiedri ir tās personas, kuras agrāk bijuši aktīvisti organizācijā un ieguldījuši daudz tās attīstībā. Vai šobrīd redzi kādu, kurš joprojām aktīvi iesaistās darbībā, palīdz pasākumos un lēmumu risināšanā? Nominē to, kas tavuprāt daudz ir ieguldījis arī šogad.
Divdesmitgades projekts
Ir pagājuši 20 gadi kopš organizācijas darbības sākšanas. Šo 20 gadu laikā ir notikuši ļoti daudz un dažādi pasākumi, pieņemti svarīgi lēmumi, arī uzstādīti rekordi. Nominē to, kas tavuprāt vairāk kā citi ir būtiski uzlabojis SP darbību un padarījis organizāciju lepnu.
Divdesmitgades tradīcija
Sīkāk pat neiedziļinoties nevar pamanīt, ka pašpārvaldei ir izveidojušās arī tradīcijas, kuras norisinās katru gadu. Tas atspoguļojas gan lēmumos, gan notikumos. Ir vairāki pasākumi, kuri tiek organizēti jau vairākus gadus pēc kārtas. Kurš Tavuprāt būtu jānominē kā 20. gadu atzītākā un nesalaužamākā tradīcija?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service