Заявка на реєстрацію в програму "Грошова допомога від УВКБ ООН" мобільними групами в Одеській області

Благодійний фонд "Право на захист" планує організувати  реєстрацію на участь в програмі грошової допомоги від УВКБ ООН мобільними групами в Одеській області. Мобільна група буде приїжджати в певні громади, і проводити реєстрацію родин, що підпадають під критерії програми. Оскільки громад багато, а мобільних груп лише дві, то вони зможуть приїхати не в усі громади. Мобільні групи будуть їхати в ті громади, звідки надійшла найбільша кількість заявок, і де органи місцевого самоврядування зможуть створити робочі умови для реєстрації заявників.

Для включення у грошову допомогу домогосподарство лімітовано до таких членів:

- головний заявник;
- його/її дружина або чоловік (цивільний шлюб рахується);
- його/її діти (віком до 23 років);
- його/її батьки;
- його/її дідусь і бабуся, за умови, що вони перебувають на їхньому утриманні.

Особи, які не згадані в цьому списку, повинні бути членами іншого домогосподарства, і реєструватися окремо, навіть якщо вони живуть разом.  

Для того щоб уся родина була запрошена на реєстрацію, цей опитувальник має заповнити лише одна особа з родини.

Усі члени Вашої родини, що хочуть отримати грошову допомогу, мають прийти разом на співбесіду до мобільної групи (включно з дітьми).

Особи, що не можуть прийти (наприклад лежачі хворі), можуть передати через Вас оригінали своїх документів, і медичну довідку про те, що вони не здатні пересуватися внаслідок хвороби.

З собою потрібно мати на кожного члена родини наступні документи:

- індивідуальний податковий номер (для осіб молодше 18 років не обов’язково);

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- свідоцтво про народження дітей, або інший документ, що підтверджує родинні зв’язки (для тих випадків, коли реєструють дітей);

- гривнева банківська картка головного заявника;

- довідка ВПО, або інший доказ того, що Ви переселенець (якщо Ви підпадаєте під критерії відповідності через те, що Ви переселенець);

- документ, що посвідчує інвалідність або хронічне захворювання (якщо ви підпадаєте під критерії вразливості саме через хворобу, і вона не наочна);

- документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (якщо Ви реєструєте таку дитину)

Грошова допомога надається людям, що постраждали від війни. Вона виплачується одноразово в сумі 6660 грн на кожного члена родини, що підпадає під критерії програми.

Щоб визначити, чи відповідаєте Ви критеріям програми, Вам потрібно пройти співбесіду з мобільною групою, що приїде в найближчу до Вас громаду, або відвідати стаціонарний реєстраційний центр за адресою м. Одеса, Сабанський провулок, 3 (вхід з провулку).

Щоб записатися в електронну чергу в стаціонарний реєстраційний центр в місті Одеса, Вам потрібно заповнити електронну форму за посиланням https://forms.gle/uaybnZT3Bu6kGedS8

Щоб отоимати запрошення на реєстрацію мобільною бригадою в найближчій до Вас громаді, в яку приїде мобільна група - заповніть, будь ласка, опитувальник, що знаходиться нижче.

Вірогідно, Ви підпадаєте під критерії програми, якщо можете ствердно відповісти хоч на одне питання в кожному розділі опитувальника. Якщо Ви не можете цього зробити, вірогідно Ви не підпадаєте під критерії програми, і можливо Вам не варто витрачати Ваш час на співбесіду з мобільною групою.

У нас немає технічної можливості зв'язатися з кожним заявником індивідуально, але Ви зможете відслідковувати запланований графік роботи мобільних груп в різних ОТГ Одеської області в закріпленому повідомленні в телеграм каналі https://t.me/unhcr_help_odesa

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та ім'я *
Ваш номер телефону. Бажано той, на якому є Телеграм *
Ваша електронна адреса *
Розділ 1. Критерії відповідності. 
Ви, та члени Вашої родини:
*
Required
Розділ 2. Критерії вразливості
Ваша родина:
*
Required
Члени Вашої родини:
*
Required
Члени Вашої родини: *
Required
Оберіть громаду в якій Вам було б зручно пройти співбесіду з мобільною групою реєстраторів. Не факт що ми зможемо приїхати в цю громаду, але ми будемо орієнтуватися на цю інформацію при плануванні маршрутів мобільних груп. *
Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» я даю згоду на обробку моїх персональних даних. *
Required
Ви можете перейти на телеграм канал, де наразі відображається рух черги в стаціонарному реєстраційному центрі в місті Одеса, а згодом в закріпленому повідомленні буде відображатися графік роботи мобільних бригад, за допомогою цього QR-коду.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy