Work & Travel Öğrencileri için Lufthansa ile Ek Uçuş Talep Formu
Merhaba Arkadaslar,

Umarız herkesin sağlığı yerindedir. Biliyoruz ki 2020 yazı için yaptığınız planlar, yaşanan süreç nedeniyle ertelendi ya da belirsizlik içinde. Herkes için yorucu olan bu sürecin, günlerin sonuna gelmek üzereyiz ancak uçuşlar konusunda henüz belirsizlikler devam ediyor maalesef. Sizler gibi bizler de uçuşların açılmasını, normale dönmesini sabırsızlıkla beklemekteyiz. Ancak bu arada güzel bir gelişme var. Lufthansa Hava Yolları, sizlerden gelen talep üzerine 20 Haziran-10 Temmuz arasında WAT öğrencileri için ek uçuşlar açmayı planlıyor ve talebi ön görmeye çalışıyor.

Amerika’ya bu tarihlerde uçmayı planlayan, henüz uçak biletini almamış ya da bileti olup da açığa alma-iade gibi işlemler yaptırmış olan öğrenciler aşağıdaki formu doldururlarsa Lufthansa İsim Listesine adınız eklenmiş olur.

Sevgiler…
Gençtur
Email *
Adınız *
Varsa ikinci adınızı da yazınız
Soyadınız *
Cep Telefonu *
Seyahat etmek istediğiniz tarih? *
MM
/
DD
/
YYYY
Seyahat etmek istediğiniz şehir?
2020 yazı için alınmış biletiniz var mı?
Clear selection
Alındı ise: hangi havayolundan alındı?
Bileti satış acentenizin adı?
Alındı ise; biletiniz hangi statüde şu anda?
Clear selection
Work & Travel acentanızın adı?
Önemli hatırlatma
• Formu doldurmanız size ek bir sorumluluk yüklemez. Tamamen hava yollarının uçuş planlamasında olası talebin ön görülebilmesi için oluşturulmuştur.
• Hava yollarının uçuş tarihi, parkuru ve fiyatı henüz net değil, planlama aşamasındadır.
• Ek uçuşun gerçekleşebilmesinde bir çok kriterin (Devletler arası hava sahasının açılması, seyahat engellerinin kalkması, yeterli talebin oluşması gibi) onaylanması gerektiği için kesinliği net değildir.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.