Work & Travel Öğrencileri için Lufthansa ile Ek Uçuş Talep Formu
Merhaba Arkadaslar,

Umarız herkesin sağlığı yerindedir. Biliyoruz ki 2020 yazı için yaptığınız planlar, yaşanan süreç nedeniyle ertelendi ya da belirsizlik içinde.  Herkes için yorucu olan bu  sürecin, günlerin sonuna  gelmek üzereyiz  ancak uçuşlar konusunda  henüz  belirsizlikler devam ediyor maalesef. Sizler gibi bizler de uçuşların açılmasını, normale dönmesini  sabırsızlıkla beklemekteyiz. Ancak bu arada güzel bir gelişme var. Lufthansa Hava Yolları,  sizlerden gelen talep üzerine 20 Haziran-10 Temmuz arasında WAT öğrencileri için ek uçuşlar açmayı planlıyor ve talebi ön görmeye çalışıyor.

Amerika’ya bu  tarihlerde uçmayı  planlayan,  henüz uçak biletini almamış  ya da bileti olup da açığa alma-iade gibi işlemler yaptırmış olan öğrenciler  aşağıdaki  formu doldururlarsa Lufthansa İsim Listesine adınız eklenmiş olur.

Sevgiler…
Gençtur

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Adınız *
Varsa ikinci adınızı da yazınız
Soyadınız *
Cep Telefonu *
Seyahat etmek istediğiniz tarih? *
MM
/
DD
/
YYYY
Seyahat etmek istediğiniz şehir?
2020 yazı için alınmış biletiniz var mı?
Clear selection
Alındı ise: hangi havayolundan alındı?
Bileti satış acentenizin adı?
Alındı ise; biletiniz hangi statüde şu anda?
Clear selection
Work & Travel acentanızın adı?
Önemli hatırlatma
• Formu doldurmanız size ek bir sorumluluk yüklemez. Tamamen hava yollarının uçuş planlamasında olası talebin ön görülebilmesi  için oluşturulmuştur.
• Hava yollarının uçuş tarihi, parkuru ve fiyatı henüz net değil, planlama aşamasındadır.
• Ek uçuşun gerçekleşebilmesinde bir çok kriterin (Devletler arası hava sahasının açılması,  seyahat  engellerinin kalkması, yeterli talebin oluşması gibi) onaylanması gerektiği için kesinliği net değildir.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.