Zgłoszenia atrakcji Animecon Halloween 2019
W przypadku chęci zgłoszenia kilku różnych atrakcji prosimy wypełnić formularz oddzielnie dla każdej z atrakcji.
Poniższy formularz dotyczy atrakcji odbywających się w salach prelekcyjnych. W celu zgłoszenia całej sali z atrakcjami bądź wydarzenia odbywającego się poza standardową salą, prosimy o bezpośredni kontakt poprzez adres mailowy program@animecon.pl.

Każdy uczestnik może zgłosić atrakcję (np. panel dyskusyjny lub konkurs). Szczególnie mile widziane są atrakcje związane z konwencją Halloween. Zgłoszenia atrakcji przyjmowane są do 29 września włącznie (do końca dnia).

- Tworząc jedną godzinę atrakcji otrzymasz zwrot połowy ceny biletu
- Tworząc przynajmniej dwie godziny atrakcji otrzymasz pełen zwrot ceny biletu

Każdy prelegent musi zakupić bilet, aby móc wejść na teren imprezy. Zwroty za prowadzenie atrakcji dokonywane są w biurze organizatorów 27 października (niedziela) od godz. 8:00, po przeprowadzeniu atrakcji oraz zatwierdzeniu jej przez organizatorów (sprawdzeniu, że faktycznie się odbyła).

Atrakcje będą trwały 55 minut lub 1h 55 minut. 5-minutowe przerwy między atrakcjami umożliwią lepszą rotację uczestników i przygotowanie sali.

Zastrzegamy, iż organizatorzy nie zapewniają dostępu do Internetu, należy mieć to na uwadze tworząc atrakcję. Zalecamy przygotowanie wszelkich potrzebnych materiałów na dysku przenośnym bądź zapewnienie dostępu do internetu we własnym zakresie (np. poprzez hotspot).
W przypadku, gdy atrakcję prowadzi więcej niż jedna osoba należy przedstawić sytuację w ostatnim punkcie "dodatkowe uwagi dla organizatorów". Organizatorzy skontaktują się drogą mailową z każdą osobą, która zgłosi atrakcję.

W razie potrzeby wprowadzenia zmian już po wysłaniu formularza, skontaktuj się z organizatorami poprzez wyżej podany adres e-mail.

Serdecznie dziękujemy!
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Grupa Nowe Media sp.z.o.o. z siedzibą w Przemyślu przy ulicy Rzecznej 11. Informacje zawarte w formularzu są wykorzystywane jedynie w procesie zgłaszania i realizacji atrakcji na konwencie Animecon Halloween 2019.
W każdej chwili można wystąpić do Organizatora o wgląd oraz usunięcie danych z ewidencji Organizatora.
Dane przekazane w powyższym formularzu są przechowywane oraz przetwarzane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.
W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt na adres rodo@animecon.pl
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service