17.10 | LOOK BOOK | rodzinne warsztaty inspirowane książką | godz. 13:00
Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat na warsztaty rodzinne inspirowane ciekawymi, starannie zaprojektowanymi i niebanalnymi książkami dla najmłodszych. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów przekonają się, że książka może być doskonałym punktem wyjścia do twórczych zadań.

Najbliższe spotkanie będzie poświęcone wyjątkowej pozycji pt. ,,O Kamilu, który patrzył rękami''. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów poznają bohatera książki oraz dowiedzą się więcej o świecie osób niewidomych. Warsztaty rozpoczną się od wspólnego czytania, następnie dzieci wraz z opiekunami, wykonają własne kolaże tyflograficzne, które będzie można oglądać nie tylko oczami.

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (14.10)

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
🖼 Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Dane opiekuna:
Imię i nazwisko *
Adres e-mail: *
Telefon kontaktowy: *
Czy jesteś osobą pełnoletnią *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy