Літня резиденція в АКТі
РЕЄСТРАЦІЯ БІЛЬШЕ НЕМОЖЛИВА.
Заявки приймалися до 05.04.19
Дякуємо!

Мистецький простір АКТ запрошує художниць та художників взяти участь у літній резиденції, результатом якої стане виставка під кураторством команди АКТу, що відбудеться у вересні цього року.
На території АКТу знаходиться 11 майстерень, які стануть постійним робочим простором для переможців/ниць конкурсу у період з травня по вересень 2019 року. Окрім роботи над майбутньою виставкою, учасниці та учасники зможуть займатись своїми звичними художніми практиками та роботою над іншими проектами. Протягом резиденції планується проведення лекцій, майстер-класів, дискусій, занять з практиками та теоретиками сучасного мистецтва, обговорення робіт та проектів із залученням сторонніх експертів.


Резиденція АКTу – це альтернативна освітня програма для художниць/ків, які незалежно від свого віку знаходяться на старті професійного шляху. Резиденція діятиме за протилежними до академічних мистецьких установ України принципами. В основі резиденції теоретична платформа, направлена на формування критичного мислення та аналітичного підходу у роботі з сучасним мистецтвом, практичні заняття (з сучасних технік роботи з графікою, фотографією, архівами тощо), актуальні часові навички та майстер-класи від провідних українських художників.

Тривалість резиденції – з 8 травня по 15 вересня
Участь у резиденції безкоштовна. Проживання в Києві не надається. АКТ забезпечує продакшн фінальної виставки, а також безкоштовний вхід на всі події простору. Обов’язковою умовою участі в резиденції є постійна робота в майстерні (зважаючи на графік роботи простору).

Прийом заявок на резиденцію триватиме до 5 квітня. Результати будуть оголошені 15 квітня.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service