Konference Podpora vzdělávání na cestě k zaměstnanosti
Milí přátelé, kolegové, experti,

rádi bychom vás tímto pozvali na jednodenní konferenci věnující se tématu podpory vzdělávání k uplatnitelnosti na trhu práce.

KDY: Úterý 3. 3. 2020

KDE: PRACOVNA & Laskafe, Vlkova 36, Praha 3

Na úvod konference dojde k prezentaci posledních výzkumů realizovaných Agenturou pro sociální začleňování na téma předčasných odchodů ze škol a následně bude většinová část konference věnovaná představení nástrojů a programů organizací věnujících se kariérovému poradenství, stipendijním programům, spolupráci se zaměstnavateli či komplexnímu systému podpory zaměřenému na prevenci selhání na trhu práce.

V rámci všech bloků bude vyhrazen dostatečný prostor pro reakce, diskuzi a sdílení vašich zkušeností s tématy. Podrobný program naleznete na www.pracevobci.cz/detail-akce/konference-podpora-vzdelavani-na-ceste-k-zamestnanosti.

Pro přihlášení na konferenci, prosím, vyplňte níže krátký dotazník. Konference je bezplatná, občerstvení je po celý den zajištěno.
Kapacita je omezena. V případě, že vyplníte přihlášku, ale později zjistíte, že se účastnit nemůžete, dejte nám prosím vědět na pracevobci@centrumspot.cz, abychom místo mohli postoupit dále.

Těšíme se s vámi na viděnou!
tým projektu Dobrá práce v obci
Jméno a příjmení *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Organizace/ Obec *
Your answer
Stravovací preference
Zúčastním se celého dne? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy