Detoks ajurwedyjski
Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy, który umożliwi nam kontakt z Tobą w celu przekazania niezbędnych informacji dotyczących rejestracji na "Detoks ajurwedyjski".
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (Application Form)
Wybrany termin Detoksu ajurwedyjskiego. (Selected date of the Ayurvedic Detox) *
Imię i nazwisko (Name & Surname) *
Your answer
Telefon (Phone number) *
Your answer
E-mail *
Your answer
KLIKAJĄC "PRZEŚLIJ"
wyraższ zgodę na przetwarzanie danych przez Art of Living Education Sp. z o.o. z siedzibą ul. Słomińskiego 19 m.55, NIP: 9522140182, w celu przesyłania informacji handlowych na podany adres e-mail (i/lub numer telefonu) podany w formularzu.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Może ona zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: ayurveda@artofliving.pl . Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Art of Living Education sp. z o.o. z siedzibą ul. Słomińskiego 19 m 55, NIP: 952214082, e-mail: ayurveda@artofliving.pl.
2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu przesyłania informacji handlowych w zakresie bieżących i kolejnych wizyt ajurwedyjskich oraz wszelkich działań prowadzonych przez Art of Living Sp. z o.o.
3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.
4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 5 lat.
5. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
6. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu.
7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service