Zgłoszenia Projektantów Fashion Night 2022
Cześć!

Jeśli jesteś początkującym, kreatywnym Projektantem/Projektantką mody, pasjonujesz się projektowaniem ubioru i chciałbyś/chciałabyś zaprezentować swoją kolekcję na wybiegu, wypełnij poniższy formularz i weź udział w projekcie Fashion Night UEK 2022!

Fashion Night to juwenaliowy projekt organizowany przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki w branży modowej. Ma on na celu promowanie młodych i zdolnych Projektantek i Projektantów z całej Polski, którzy chcą zaistnieć w świecie mody. Wydarzenie jest organizowane już po raz jedenasty i odbędzie się 4 maja w Pawilonie Sportowo-Dydaktycznym naszej uczelni.

Wystawienie kolekcji podczas wydarzenia Fashion Night UEK 2022 jest odpłatne, szczegóły dot. warunków współpracy będą omawiane indywidualnie na dalszym etapie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez naszego Instagrama lub poniższy adres e-mail: fashion@juwenaliauek.pl.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Organizatorzy Fashion Night UEK
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Miejsce zamieszkania (miejscowość, województwo) - z ciekawości chcemy wiedzieć z jakiego zakątka Polski się do nas zgłaszasz :)
Krótki opis kolekcji - czym jest inspirowana, jakie motywy prezentuje, czy ma jakieś szczególne przesłanie? *
Ilość sylwetek w kolekcji ze wskazaniem, ile jest męskich, a ile damskich: *
Linki do zdjęć kolekcji oraz Social Mediów: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, w celach rekrutacyjnych, na potrzeby projektu Fashion Night UEK 2022, z zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych(ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”). Podanie danych jest dobrowolne, ale brak ich podania, bądź wyrażenia zgody na ich przetwarzanie powoduje niemożność rozpatrzenia zgłoszenia. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomiczne w Krakowie, adres: Rakowicka 27, 31-510 Kraków.
Przeczytałem/am i akceptuję postanowienia RODO. *
Uwagi
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Juwenalia UEK. Report Abuse