Анкета учасника онлайн-тренінгу «Професіоналізація в сфері мирних методів у вирішенні конфліктів. Стандарти та етика в роботі» для регіональних посередників (медіаторів, фасилітаторів діалогу, посередників у вирішенні конфліктів), які планують працювати з конфліктами, які визначені ГІСМАОВК», що відбудеться 26-28 травня 2020 року
Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує набір учасників на участь в онлайн-тренінгу «Професіоналізація в сфері мирних методів у вирішенні конфліктів. Стандарти та етика в роботі» для регіональних посередників (медіаторів, фасилітаторів діалогу, посередників у вирішенні конфліктів), які планують працювати з конфліктами, які визначені ГІСМАОВК», що відбудеться 26-28 травня 2020 року в онлайн-форматі (додаток Zoom).

Тренінг є першим етапом комплексного навчання регіональних посередників “Посередницька складова ресурсу “ГІСМАОВК” – Мережа посередників».

Мета тренінгу – підготувати команду регіональних посередників, надати їм базові знання, що необхідні для планування, організації інтервенцій та подальше вирішення конфліктів, які визначені Геоінформаційною системою моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів («ГІСМАОВК»). Сформована команда регіональних посередників працюватиме в Луганській та Донецькій областях задля вирішення конфліктів в громадах, які визначені «ГІСМАОВК» та популяризації мирних методів вирішення конфліктів.

Програма тренінгу буде включати наступні питання: визначення професійного посередництва у конфлікті; розмежування та історія методів медіації, фасилітації діалогу, народної дипломатії та посередництва; види, методи та підходи професійного посередництва; компетентності професійного посередника у вирішенні конфліктів; конфліктологічна компетентість посередника, методи та підходи до аналізу конфліктів; види та планування інтервенцій у конфлікт; Правові та етичні засади діяльності посередників у вирішенні конфліктів; проблеми та шляхи до успіху в професії посередника у вирішенні конфліків (медіаторів, фасилітораторів діалогу); стандарти та етика роботи посередника системи «ГІСМАОВК».
За результатами тренінгу серед учасників буде проведено відбір до команди посередників Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів.

Організатор заходу: Програма ООН із відновлення та розбудови миру.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Очікується, що учасниками стануть 20 осіб з Донецької та Луганської областей.

Претенденти для участі в навчанні у термін до 18:00 20 травня 2020 року, мають заповнити анкету за посиланням (https://forms.gle/isizJP7submbYjGC6) та надішлють наступні документи на пошту відповідального консультанта Petrova.mediator@gmail.com

1) Скан-копії сертифікатів щодо проходження навчання у сфері мирних методів вирішення конфліктів
2) Мотиваційний лист
3) профайл/резюме (в.т. з досвідом роботи в сфері мирних методів вирішення конфліктів)
4) підтвердження досвіду у вирішенні конфліктів (мінімум 2 рекомендації про Ваш досвід роботи у сфері вирішення конфліктів)
5) контакти, назва організації та ПІБ осіб, які можуть Вас порекомендувати та підтвердити Ваш досвід

Під час оцінювання поданих заявок буде враховуватись вагомість обґрунтування зацікавленості, досвід та відповідна кваліфікація, перспективність, як представників громад з урахуванням партнерства з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за напрямом «Громадська безпека та соціальна згуртованість». Перевага буде надаватись кандидатам, що підтверджують готовність працювати після закінчення навчання в проекті «ГІСМАОВК».

Проведення співбесід з претендентами на навчання – 21-22 травня 2020 року.
У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до міжнародного медіатора, консультанта Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Світлани Петрової на пошту Petrova.mediator@gmail.com або за телефоном 097 918 95 75
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ *
Стать *
Вік (повних років) *
Область, що Ви представляєте *
Місто/село/селище (вказати) *
Місто роботи (пована юридична назва організації)? *
Сфера Вашої діяльності (описати, чим займаєтесь). *
Чи брали Ви участь в подібних заходах? Якщо так, то в яких та коли (вказати рік)? *
Чи маєте ви навички посередництва у вирішенні конфліктів? Якщо так, то поясніть що саме Ви вмієте робити, та які саме навички? *
Чому Ви бажаєте взяти участь в Школі? *
Чи маєте Ви відповідні сертифікати щодо відповідного навчання різним методам посередництва у вирішення конфліктів (медіації, фасилітації діалогу тощо). Вкажіть які самі, ким та коли видані. Окремо надішліть лист щодо підтвердження вказаних сертифікатів та надання їх сканкопій на вказану в оголошенні адресу. *
Ваш мобільний номер телефону *
Ваша електронна пошта *
Згода на обробку персональних даних в базі ПРООН у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 року №2297-VI *
Можливо у Вас виникли додаткові питання, Ви можете їх написати в цій формі
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy