Supersprint triatlon Zlín 2019
Přihláška na triatlonový závod Supersprint triatlon Zlín 2019 pro závodníky, kteří nejsou členy České triatlonové asociace. Členové ČTA se musí hlásit přes web - http://www.czechtriseries.cz/Serie/Details/196
Pro přihlášení je důležitá informace, do jakého závodu se hlásíte. Na každý závod je nutné se přihlásit samostatně.
Propozice triatlonového závodu na http://titantrilife.cz/.
Triatlonový závod se koná 11. a 12. května 2019
Email address *
Vyberte závod *
Required
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Pohlaví *
Required
datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Klub
Your answer
Bydliště
Your answer
Telefon
Your answer
Národnost *
Jméno rodiče (pro závod dětí)
Your answer
Podmínky závodu, startovné a Souhlas
Děkujeme za zájem o start v závodu Supersprint triatlon Zlín 2019.
Dle přihlášení do závodu uhraďte startovné na účet Poštovní spořitelny - 223208917/0300. Jako variabilní symbol část rodného čísla před lomítkem.

Startovné Supersprint Triatlon Zlín 2019 při přihlášení a platbě předem do závodu OPEN jednotlivců
- děti 8-11 let – 50,-
- žáci 12-15 let - 150,-
- starší 16 let - 200,-
Startovné Supersprint Triatlon Zlín 2019 při přihlášení a platbě předem do závodu čtyřčlenných štafet
- děti a žáci do 15 let – pro nečleny ČTA 500,- (za celou štafetu)
- mládež od 16 let a dospělí – pro nečleny ČTA 800,- (za celou štafetu)

Označením Souhlasu s podmínami, kliknutím na tlačítko Odeslat a následným zaplacením startovného odesíláte pořadateli závodu, spolku TITAN sport club, z. s., svůj bezvýhradný souhlas s úplnými pravidly závodu ve formě pravdivých informací uvedených v Registračním formuláři . Prohlašujete tímto, že jste obeznámeni s informacemi Pořadatele o vysoké fyzické a psychické obtížnosti závodu a jste srozuměn s případnými následky své neuvážené účasti, za něž Pořadatel nepřebírá odpovědnost za škody způsobené sobě či jiným účastníkům.

1. Závodník uděluje souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovával správce spolek TITAN sport club, z. s. tyto osobní údaje:
- jméno a příjmení, datum narození, adresu bydliště, pohlaví, státní příslušnost, příslušnost k oddílu/klubu, e-mail, telefonní číslo, fotografie, audio a videozáznam ze závodu

2. S výše uvedenými údaji bude nakládáno za účelem identifikace v průběhu závodu, za účelem zpracování výsledků, vytvoření startovní listiny spolkem TITAN sport club, z. s. Dále za účelem propagace závodu v médiích, sociálních sítích, webových stránkách http://www.titantrilife.cz, facebookovém profilu Titan Trilife Zlín pro oslovení závodníků v budoucnu a k archivaci. Pořadatel zveřejní na výsledkové listině pouze jméno a příjmení, rok narození, pohlaví, státní příslušnost a příslušnost k oddílu/klubu.

3. S výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas na dobu 10 let. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje: TITAN sport club, z. s., Zarámí 92, 760 01 Zlín, mail: info@titantrilife.cz.

Souhlasím s podmínkami závodu Supersprint triatlon Zlín 2019 *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service