Завршна конференција “Важноста на Поглавје 20 за процесот на приклучување кон ЕУ”
Завршната конференција на проектот „Јакнење на капацитетите и механизмите за поддршка на реформскиот процес на Поглавје 20“ ќе се одржи на 08-ми мај (среда), со време на реализација од 11.00ч, во хотел „Солун“, Скопје.
Повеќе информации на 02 3103 660 или на contact@yes.org.mk.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и презиме *
Институција/организација *
Телефонски број *
Е-mail адреса *
Дополнително прашање или коментар?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy