Koolitusele registreerimine sügis 2019
Kutsume sind osalema SisuAkadeemia koolitusprogrammis, mis on mõeldud Viimsi, Jõelähtme, Anija, Raasiku, Kose, Rae valla ja Maardu linna noortele vanuses 12 kuni 26 eluaastat. SisuAkadeemia programmi eestvedajateks on tuntud youtuberid Martti Hallik ja Victoria Villig.

SisuAkadeemia tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" raames.

Koolitusprogramm alustab 1. oktoobril ja toimub käesoleva aasta oktoobri-, novembri- ja detsembrikuus, kokku 10 koolituskohtumist ning lisaks kontaktkohtumised mentor/youtuber Martti Halliku või Victoria Villiguga. Kose valla koolitusgrupp alustab Kose noortekeskuses jaanuaris 2020 aasta jaanuarikuus.

Hiljemalt 30. september saadetakse vastuskiri/sõnum täpsema infoga sinu koolituse toimumiskoha ja transpordi korralduse kohta. Koolituse kohta jagavad infot ka noortekeskuste noortejuhid.

Täpsema info koolituse ja projekti korralduse kohta annab SisuAkadeemia projektijuht:
Tuuliki Rohtla
tuuliki.rohtla@anija.ee

Kogu projekti info leiate Anija valla kodulehelt: https://anija.kovtp.ee/sisuakadeemia
Sinu ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Sinu vanus *
Your answer
Sinu telefoninumber *
Your answer
Sinu e-mail *
Your answer
Sinu elukoht valla/linna täpsusega *
Koolituse keelevalik *
Palun informeeri, kui vajad ühistransporti koolituskohta Lagedi noortekeskusse või Loo noortekeskusesse. Millisest asulast/külast/linnast transporti vajad?
Your answer
Millise sisuloojana sa näed ennast tulevikus? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Creatly. Report Abuse - Terms of Service