Tule Spordipäev 2020 vabatahtlikuks
Spordipäev 2020 on orienteerumisvõistlus ja koolide spordipäev korraga, kus osaleb mitmeid koole nii Nõmmelt, Kesklinnast kui ka Mustamäelt, kokku on osalejaid üle 1500. 8. septembril võisteldakse Tallinna Vanalinnas nutitelefoniga ning läbitakse mitmeid huvitavaid eriülesandeid. Võistlust korraldab Spordicom MTÜ.
Täpsem info võistluse kohta lisandub peagi. Infot saate telefonilt 5841 6043 või emaililt info@spordicom.ee. Võistluse veebilehed on https://spordicom.ee ning https://spordipaev.ee.

MIKS OSALEDA?
Võistlusel vabatahtlikuna osalemine on kindlasti vahva ning huvitav - saad terve päev noortega suhelda. Samuti saad kogemuse suurürituse läbiviimisest, sest võistlusel 1500 võistlejat. Lisaks märgitakse vabatahtlikud kohalolnuteks mittevõistlemisest hoolimata. Kui siiski soovid võistelda, saad seda teha rahulikumal hetkel.

KES SAAVAD OSALEDA?
Vabatahtlikuna ootame kõiki, nii kooliõpilasi, tudengeid, kui ka teisi, keda huvitab orienteerumine, ürituse läbiviimine, probleemide lahendamine ja/või suhtlemine väga paljude inimestega. Eeldame, et vabatahtlik on vähemalt 14. aastane.

KUIDAS OSALEDA?
Kandideerimaks Spordipäeva vabatahtlikuks, tuleb täita järgnev vorm. Sinuga võetakse seejärel ühendust ning kinnitatakse vastuvõtt vabatahtlikuks.

JUHISED KANDIDEERIMISEKS
Järgnevalt täida ära vajalikud väljad ning saada vorm. Selle koopia saadetakse Sullegi.
Emaili aadress on vajalik info saatmiseks ning vormi koopia Sulle saatmiseks.


Vormi andmete sisestamise ning Spordipäev 2020 meeskonnale saatmisega nõustud saadetud andmeid jagama Spordicom MTÜ projektimeeskonnaga. Andmeid säilitatakse tähtajatult. Andmete turvaja: Spordicom MTÜ, info@spordicom.ee

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy