Expedice meteorit
Přihlašovací formulář účastníků "Expedice meteorit".

Přihlášené účastníky vyzýváme mailem o termínech mimořádných pátracích akcí při čerstvých pádech, kdy je nejvyšší pravděpodobnost nálezu meteoritů. Účast v této databázi znamená, že získáte informaci o termínu pátrací akce, o níž se jiným způsobem zpravidla nemáte šanci dozvědět. Akce jsou organizovány ve spolupráci s profesionálními astronomy Astronomického ústavu Akademie věd. Přihlášením do databáze se k ničemu nezavazujete a budete získávat pouze občasné zprávy o pátracích akcích.

O konání pátrací akce obdržíte samostatný mail s podrobnostmi o místu setkání a dalších podmínkách účasti.

Použitý snímek: (c) Astronomický ústav Akademie věd
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vaše křestní jméno *
Vaše příjmení *
Kolik lidí přivedete? *
(počítejte i sebe)
Váš e-mail *
Důležité: napište prosím pouze jedinou e-mailovou adresu (na tento e-mail dostanete instrukce ohledně místa a času setkání). Prosíme, neuvádějte zde své telefonní číslo, součástí informačních mailů jsou odkazy na přesné souřadnice v mapách, jež není možno zaslat s pomocí SMS.
Váš kontaktní mobilní telefon *
Umožní nám zrušit akci kvůli nenadálým změnám počasí v době, kdy již pravděpodobně nebudete na mailu. Snažíme se být maximálně efektivní a pokud možno šetřit váš čas, energii i peníze v podobných nepředvídatelných situacích.
Můžete si s sebou vzít turistickou GPS navigaci, s níž umíte zacházet? *
Turistická navigace není podmínkou účasti, snažíme se však koordinovat pátrací skupiny tak, aby v nich vždy bylo několik takových přístrojů, abychom dokázali zpětně v mapách zakreslovat již prozkoumané oblasti a nemarnili (i váš) čas prohledáváním již jednou prozkoumaných ploch, kde je šance na nalezení meteoritu minimální.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy