Dotazník pro návštěvníky Barum Czech Rally Zlín
Dobrý den,
jmenuji se Jakub Kura a studuji postgraduální obor Sociální geografie a regionální rozvoj na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně a od diplomové práce se věnuji návštěvnosti motoristických akcí. Dotazník, který vidíte před sebou vychází z roku 2016 a zjišťuje chování, zvyklosti a postoje návštěvníků Barum Czech Rally Zlín při jejich návštěvě regionu, kde se tato automobilová soutěž koná. V tomto roce probíhá dotazníkové šetření znovu, aby byla získána data za další ročník soutěže a mohla být sledována časová složka a změny mezi ročníky.

Data z předchozích výzkumů posloužila jako podklad pro mou činnost v rámci studia a vychází z nich několik příspěvků na konferencích (Workshop doktorandek a doktorandů, Brno; Nev Wave, Praha) či připravované papery (např. z konference Aktuální problémy cestovního ruchu Jihlava). Pro ukázku hlavní zjištění z loňského výzkumu ve zhuštěné podobě na mém domovském eWRC.cz: https://www.ewrc.cz/clanek/30677-na-co-jineho-na-zlinsko-nez-na-barumku/

Z výše uvedených důvodů si vás dovoluji požádat o pravdivé vyplnění dotazníku, přičemž ten vám nezabere více než několik minut práce (max. 10 min) a poskytne mi nezbytné údaje pro zpracování práce. Je zároveň rozdělen do několika částí v závislosti na vašich odpovědích. Závěrem bych respondenty rád ujistil, že poskytnuté údaje budou použity pouze pro potřeby mé výzkumu v rámci studia a já jako autor budu jediným, kdo k nim má přístup a tím bych vás chtěl ještě jednou ujistit, že nehrozí v žádném případě zneužití vašich odpovědí.
Předem děkuji za spolupráci
Mgr. Jakub Kura
Email address *
Jak daleko v kilometrech to máte z místa vašeho bydliště do centra konání motoristické akce? *
Počítejte prosím vzdálenost mezi vaším bydlištěm a Zlínem
Your answer
Odkud na motoristickou akci přijíždíte? *
K této otázce uveďte jméno obce/města z něj na motoristickou akci jezdíte
Your answer
Jak se na místo konání motoristické akce dopravujete? *
Na motoristickou akci přijíždíte *
Pokud se na akci dopravujete autem, můžete uvést, kolik vás v automobilu na akci přijíždí?
Uveďte prosím pouze číslo
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.