Juunioride EM vabatahtlike registreerimine
Sulgpalli Juunioride Euroopa Meistrivõistlustel 2018.a Tallinnas osalevad noored sulgpallurid üle Euroopa, kes kümne võistluspäeva jooksul võistlevad nii võistkondlikele kui individuaalsetele EM tiitlitele. Võistlejatele ja pealtvaatajatele suurepärase sulgpalli elamuse pakkumiseks ja võistluse edukaks läbiviimiseks vajame vabatahtlike abi.

Oled väga oodatud kaasa lööma järgmistes valdkondades:

Joonekohtunikud - võistlusmängude ajal töö joonekohtunikuna. Joonekohtunikuks tulek ei eelda varasemat kogemust joonekohtunikuna, kuid vajalik on sulgpalli mängimise kogemus. Kõigile joonekohtunikele eelnevalt koolitus.

Transport – võistkondade sõidutamine autode ja minibussidega saabumisel ja lahkumisel. Eeldab autojuhilubade olemasolu.

Võistluste sekretariaat – akrediteeringute väljastamine, võistluste peakohtunikele ja teistele tiimiliikmetele toe pakkumine, võistkondade lahkumisaegade vastuvõtmine, sõidugraafikute koostamine, vabatahtlike riietuse väljastamine, tiimi juhtidega vabatahtlike töögraafikute koordineerimine, vajadusel teiste vabatahtlike abistamine.

Võistlusala ettevalmistamine – Kalevi spordihalli ja treeninghalli võistlusteks valmis seadmine, sh väljakute, sisustuse, dekoratsioonide paigaldamine. Võistluste ajal võistlusala hooldus ja saali ümber seadmine finaalmängudeks. Osad tegevused nõuavad füüsilist jõudu, nt asjade tõstmine.

Võistkondade tugi – võistkondade tervitamine ja vastuvõtmine lennujaamas, võistluste sekretariaadis võistkondade küsimuste ja palvetega tegelemine, treeningsaalis kasutusaegade haldamine.

Publikuala - võistluste publikualal meenete ja toetaja piletite müük. Külalistele ja ajakirjanikele akrediteeringute väljastamine.

Võistluste läbiviimine (match control) – koostöös võistluste kohtunikelauaga võistlusmängude sujuva vahetumise tagamine, väljakutele mängude vahel sulgpallide viimine.

Catering – vabatahtlikele kuumade jookide ja suupistete pakkumine, VIP külalistele kohvi ja tee ning suupistete pakkumine, meie poolt kasutatavate toitlustusalade korrashoid.

Protokoll ja üritused – VIP lounge haldamine, võistluse ajal toimuvatel Euroopa Sulgpalliliidu üritustel abistamine ning võistluste ava- ja lõpuüritusel aitamine.

Pressikeskus – pressikeskuse haldamine, ajakirjanikele info jagamine, sotsiaalmeedia sisu loomine, meediamonitooringu tegemine, „mixed zone“ haldamine ja mängijatega korraldaja poolsete intervjuude tegemine.

Meie poolt kõigile vabatahtlikele: vabatahtliku riietus, spordihallis võistluste ajal tasuta toitlustus, koolitus, tasuta ühistransport, osalemine võistluse lõpuüritusel. Ja loomulikult võimalus osa saada ning kaasa aidata Eesti esimese sulgpalli tiitlivõistluse korraldamise õnnestumisele.

Vabatahtlike vahel toimuvad võistluspäevadel sulgpalli teemalised loosimised, mille peaauhinnaks on reis All England 2019 turniirile.

Ees- ja perekonnanimi
Your answer
Vanus
Your answer
E-mail
Your answer
Telefon
Your answer
Elukoht (linn)
Your answer
Milline on sinu senine kokkupuude sulgpalliga?
Milliseid keeli oskad suhtlustasandil?
Milline on sinu esimesena eelistatud valdkond, kus soovid EM-l kaasa lüüa?
Millised on sinu teised eelistused, kus oled valmis kaasa lööma? Võid märkida mitu.
Kui soovid, lisa selgitus ome eelistuste kohta või varasema kogemuse kohta.
Your answer
Millistel aegadel saad vabatahtlikuna tööd teha? Palun märgi kõik ajad, mis arvad, et sulle sobivad. Iga vabatahtlikuga täpsustame temale sobivad ajad ja lõpliku töögraafiku juuli lõpus ja augustis.
09.00-15.00
15.00-20.00
T 04.09 (ettevalmistuspäev)
K 05.09 (ettevalmistuspäev)
N 06.09 (ettevalmistus ja treeningud)
R 07.09 (võistluspäev)
L 08.09 (võistluspäev)
P 09.09 (võistluspäev)
E 10.09 (võistluspäev)
T 11.09 (võistluspäev)
K 12.09 (võistluspäev)
N 13.09 (võistluspäev)
R 14.09 (võistluspäev)
L 15.09 (võistluspäev)
P 16.09 (võistluspäev)
Palun märgi oma särgi suurus.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service