LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ
STEP TOP parduotuvių organizuojamo UGG avalynės žaidimo
"LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ" taisyklės:

• Įsigyk UGG avalynės porą STEP TOP parduotuvėse Lietuvoje 2018 sausio 10 – 24 dienomis.
• Registruokis www.shoesonline.lt.
• Laimėk vieną iš 5 UGG avalynės porų!

1. " LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ " žaidimas vyksta ir jame registruotis žaidėjai gali Lietuvoje 2018 sausio 10 - 24 dienomis.
2. Žaidimą organizuoja UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt.
3. Žaidime norintys dalyvauti asmenys turi nusipirkti bet kurią UGG avalynės porą bet kurioje STEP TOP prekybos vietoje visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išsaugoti prekės pirkimo kvitą, kuris bus laikomas pirkimo liudijimu.
4. Loterijos būdu, iš visų užsiregistravusiųjų www.shoesonline.lt kvitų, bus traukiami UGG avalynės porų laimėtojai, kurie turės teisę per 14 kalendorinių dienų atsiimti prizą. Viso bus išdalintos 5 UGG avalynės poros.
5. Registracijos formoje nurodomas vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas, pirkimo kvito numeris. Registracija www.shoesonline.lt yra nemokama.
6. Vienas žaidimo dalyvis gali registruoti keletą unikalių pirkimo kvitų, tačiau lošimo metu gali laimėti tik vieną prizą.
7. Jei vienas unikalus pirkimo kvitas būtų užregistruotas keletą kartų, galiojančiu būtų laikomas ir žaidime dalyvautų tas unikalus pirkimo kvitas, kuris užregistruotas pirmas.
8. Laimėtojai bus traukiami sausio 25 d. Laimėtojai, laimėję prizą, bus informuoti dalyvio nurodytu telefono numeriu. Atsiimti prizą laimėtojas įpareigotas STEP TOP parduotuvėse Lietuvoje iki 2018 02 08, pateikdamas savo asmens dokumentą bei užregistruotą pirkimo kvitą.
10. Dalyvaudami žaidime, dalyviai patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis ir kad žaidimo organizatoriai ir jų paskirti asmenys gali apdoroti, saugoti ir panaudoti jų duomenis, siekdami nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti ir įteikti prizus. Duomenys apdorojami siekiant užtikrinti prizų laimėtojų nustatymą ir prizų įteikimą. Pateikdamas ar registruodamas savo duomenis dalyvauti žaidime, dalyvis sutinka, kad jo duomenys bus apdorojami ir saugomi visą šio žaidimo laikotarpį, o po žaidimo pabaigos jie saugomi žaidimo Organizatoriaus duomenų bazėse taip ilgai, kiek būtina pagal taikomus norminius aktus.
11. Laimėti prizai negali būti pakeisti jokiu kitu prizu, prizo vertė negali būti išmokama grynaisiais pinigais.


Patvirtinkite, kad su žaidimo taisyklėmis susipažinote *
Vardas, Pavardė *
Your answer
Pirkimo kvito nr. *
Your answer
Tel. nr. *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms