Informatīvs seminārs par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmām Rēzeknē, 25.09.2020
2020. gada 25. septembrī plkst. 11:00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" notiks informatīvais seminārs par Ziemeļvalstu-Baltijas valstu mobilitātes programmām.


* Nevalstiskām organizācijām:
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programmas mērķis ir sadarbības veicināšana starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu nevalstiskām organizācijām, pilsoniskās sabiedrības stiprināšana un jaunu ilgtspējīgu iniciatīvu atbalstīšana.

* Valsts un pašvaldību darbiniekiem:
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma "Valsts administrācija"atbalsta valsts un pašvaldību un to pakļautības iestāžu darbinieku pieredzes apmaiņu veiksmīgu risinājumu aizgūšanai, sadarbības tīklu veidošanu, administratīvā darba metožu un likumdošanas harmonizēšanu un Baltijas jūras reģiona konkurētspējas pasaulē sekmēšanu.

* Kultūras darbiniekiem:
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Kultūra", kas atbalsta mākslinieku rezidences, ilgtermiņa un īstermiņa sadarbības tīklu izveidi, profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku mobilitāti visās mākslas nozarēs. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei.

* Izglītības darbiniekiem:
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma "Nordplus", kas sniedz iespēju īstenot studentu, skolēnu un pasniedzēju mobilitātes, kā arī dažādas sadarbības tīklu un projektu aktivitātes izglītībā starp Baltijas valstīm un Ziemeļvalstīm, lai veicinātu starpkultūru sadarbību, uzlabotu un ieviestu jauninājumus Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izglītības sistēmās.

Seminārā uzstāsies Daina Mežecka un Ieva Hermansone, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā padomnieces un Linards Deidulis, VIAA Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas vecākais projektu vadītājs.
Email address *
Uzvārds, Vārds *
Organizācija *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy