Інтерактивна феміністична екскурсія по Кропивницькому

Інтерактивна феміністична екскурсія - це коли учасники та учасниці не просто слухають, дивляться й прогулюються найвідомішими вулицями нашого міста, але й звільняють свій досі незадіяний жіночий потенціал та отримують нове весняне дихання й натхнення до  життя!

Запрошуємо у суботу 13-го на прогулянку, яку проведе експертка з архітектурних перлин нашого міста Оксана Гончарова.

Екскурсія для жінок і про жінок нашого міста. Участь чоловіків вітається і дозволяється!

Захід почнеться о 12:00 біля Театру Корифеїв, і триватиме біля 1,5 години по центру нашого міста. Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням - https://adhr.short.gy/aFQQoq - щоб ми знали, скільки буде людей, і приходьте у суботу 13-го квітня о 12:00 до площі біля Театру.
Участь в екскурсії - за донат на підтримку ЗСУ. Кожен та кожна, хто хоче долучитися до прогулянки, може зробити благодійний внесок на рахунок громадської організації "Добромир", котра готує сухі супи та борщі для захисників і захисниць.
Картка ПриватБанку для донатів: 4246001030292167

Також внесок можна зробити за посиланням - https://cutt.ly/cw9xiXum 

Будь ласка, перерахуйте донат на картку, щоб екскурсоводка не відволікалася на фінансові питання. Дякуємо за розуміння!

Більше про роботу громадської організації "Добромир" дізнавайтеся в Інстаграмі https://www.instagram.com/dobromyrkrop та у Фейсбуці https://www.facebook.com/dobromyrkrop 

Організаційно екскурсію підтримує Гончаренко центр - більше про інші заходи центру читайте ось тут https://uadd.me/goncharenkocentrekropyvnytskyi будь ласка


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше прізвище та ім‘я, будь ласка *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
Цей захід для людей будь-якого віку, але зважте свої сили, бо гуляти доведеться біля 1,5 години пішки містом
4246001030292167 *
Номер картки для благодійного донату на користь ГО "Добромир", яка годує ЗСУ
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy