Заявка на участь у Міжнародній літній школі для освітян «Інструменти комунікації для освітян в цифрову епоху» в Туреччині (район Карадениз) 27 липня – 03 серпня 2021 р.
Відповідно до наказу МОН України від 22.05.2014 № 632 «Про науково-педагогічний проект «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти» та розробленої програми організовується проведення майстер-класів та тренінгів для освітян України. Навчання орієнтовано на тих освітян, які мають бажання безперервно підвищувати свій професійний рівень та вдосконалювати свої фахові здібності.
Прізвище, ім'я, по батькові (української мовою): *
Контактний (мобільний) телефон: *
Контактний E-mail: *
Виберіть область, де Ви проживаєте *
Місце роботи *
Посада *
Прізвище, ім'я, по батькові (латинською мовою, як в закордонному паспорті): *
Номер закордонного паспорту *
Дата видачі закордонного паспорту *
MM
/
DD
/
YYYY
Закордонний паспорт біометричний? *
Будь ласка, дайте згоду на обробку персональних даних *
Required
З умовами ознайомлений: *
Умови
1. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. 2. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. 3.Всього оплата за Міжнародну літню школу складає 12100 грн. + переліт Київ – Анкара, Анкара – Київ (в залежності від вартості квитків на літак).
У вартість входить:
- трансфер Анкара – Сафранболу, Амасра – Анкара
- 3 ночі проживання в готелі (разом зі сніданками) та 3 ночі проживання в апартаментах (без сніданків, але з власною кухнею)
- супровід екскурсовода
- трансфер Сафранболу – Амасра
- тренінгова програма
- сертифікат про підвищення кваліфікації на 45 годин
Окремо сплачується страховка та переліт Київ-Анкара, Анкара-Київ (надаємо контакти менеджера для придбання квитків на літак).
Також у вартість не входить страхування, харчування (приблизно 12$ на день) та додаткові власні витрати.
4. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв'язку air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі (тел. 066-202-77-17).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy